16 Mayıs 2022 Haftası – Günlük

Youtube kanalımdan haftanın yorumlarını izlemek isterseniz diye bağlantıyı şuraya bırakayım. Abone olursanız yeni tüm yayınlardan haberdar olabilirsiniz. Yazılı yorumlar için de sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz. 

16 Mayıs 2022 PAZARTESİ
Pazartesi günü 25 derece Akrep burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Satürn etkisinde bir tutulma yaşayacağız. Ay’ın sonraki ilk açısı Plüton ile sekstil olacak. Saat 12:28 ile 14:50 arasında Ay açısız olacak sonrasında Yay burcuna geçecek. Öğleden sonra enerjimiz yüksek olacak. Olayları büyütme, bir kararı, tepkiyi, beklentiyi, harcamaları abartılı şekilde ifade etme eğilimi olabilir. Akşam saatleri genel olarak iletişim açısından yorucu etkiler var. İnatlaşma, aynı dilden konuşamama, önemsiz şeylere çok fazla mana yükleme, bir söze ya da harekete takılma,  yanlış anlam ve anlaşılmalar yaşama riski var.

17 Mayıs 2022 SALI
Gün boyunca Ay Yay burcunda olacak. Yeni şeyler, gelişim ve deneyim imkanları, farklı çevreler, rutinden ve sorumluluktan uzak kalacağımız aktiviteler bugün cazip gelecek. Yarın kesinleşecek Mars Neptün kavuşumunun etkilerini yoğun olarak hissedeceğimiz bir gün. Hedef belirlemekte bir şeyleri netleştirmek ve irade ortaya koymak, yüksek motivasyonlar yaratmak kolay olmayabilir. Bazı mücadeleler gözümüzde hiçleşebilir. Önemsi ve gereksiz görünebilir bazı kavgalarımız. Günün ikinci yarısı sosyal ortamlardan, bilgi paylaşımlarından, keyif adına yapılan planlardan yana şanslı olabiliriz.

18 Mayıs 2022 ÇARŞAMBA
Ay saat 05:59 ile 14:01 arasında açısız olacak ve sonrasında Oğlak burcuna geçecek. Mars Neptün kavuşumunun kesinleşeceği ve her şeyi netleştirip hız kazanma ihtiyacımızın yüksek olacağı bir gün. Günün ikinci yarısında hedefler, organize olmamızı ve zamanı verimli yönetmeyi gerektiren durumlar yaşanacak. Çok fazla beklentiler, ölçüsüz talepler can sıkıcı olabilir. Realitede kalıp sınırları ve ölçüyü bilmeye ihtiyacımız olacak.

19 Mayıs 2022 PERŞEMBE
Ay Oğlak burcunda olacak. Sabah saatlerinde dağınıklık ve yanılgılar, odaklanma ve hedefli hareket etme sorunları yaşanabilir. Ancak günün geri kalanını özellikle de günün ikinci yarısını güçlü ve etkili olmayı isteyeceğimiz, iradi açıdan kontrolü ele almayı bekleyeceğimiz ve doğal olarak da buna yönelik çabalayacağımız şekilde yaşayacağız.  Etki bırakan kişiler ve otorite kurmayı bilen kişiler ön plana çıkabilir. İpleri eline almak ve hakim olmak isteyenler her şeyi deneyebilir bu etkiler altındayken. Uğrunda mücadele etmeye değer görülen şeyler harekete geçme motivasyonu verebilir.  Zor, çetrefilli ve ürkütücü olan niyetler şekillenebilir. Geleceği yaratmak, yapılandırmak, ihtiyaç varsa dönüştürmek adına gereken motivasyon bir şeyin ya da birilerinin tetiklemesi ile ortaya çıkabilir. Manipülasyonlar, etki bırakıp yönlendirmeye çalışanlar, diğerlerinin üzerinden baskı oluşturup şartlarını bir vesile ile yaratan, dayatan kişiler ön plana çıkabilir.

20 Mayıs 2022 CUMA
Ay saat 14:52 ye kadar Oğlak burcunda sonrasında Kova burcuna geçecek. 13:59 sonrasında 1 saat kadar açısız olacak. Haftanın en destekleyici günlerinden biri. Bilgiye ulaşmak, iletişim becerilerini, kullanmak, akışı sağlamak, öğrenmek, sosyal ortamlardan fayda elde etmek, toplumsal konularda gelişmeleri takip etmek, kalabalıklarla bir arada hareket edip ilerleme kaydetmek, bir arada gelişmek ve geliştirmek, konuşmak, anlaşmak açısından verimli bir gün. Özellikle günün ikinci yarısı.

21 Mayıs 2022 CUMARTESİ
Ay Kova burcunda olacak.  Güneş de İkizler burcuna geçecek. İletişim trafiğinin ve gerekliliğinin arttığı bir gün. Günün ana teması ise plansız işler, dengesiz durumlar, gerginlik yaratan inişli çıkışlı ruh halleri. Her türlü hesap edilmemiş iş, murphy kanunlarına saygı duymamızı sağlayacak şeyler söz konusu olabilir.

22 Mayıs 2022 PAZAR
Ay 17:49 a kadar Kova burcunda ve 09:18 sonrasında bu saate kadar açısız olacak. Engeller, gecikmeler, derdimizi, sebeplerimizi ve önceliklerimizi yeteri kadar anlatamadığımız ortamlar, anlaşılmadığımız, desteklenmediğimiz ya da böyle hissettiğimizi durumlar söz konusu olabilir.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.