19 Haziran 2023 Haftasına Dair Notlar

Yeniay etkisinde ve yeni fırsatlara açık olacak şekilde başlıyoruz haftaya. Hafta başında hayalleri gerçekleştirme, sezgileri, ilhamı işe katan hedeflere yönelme, yüksek idealler adına yol alma eğilimi olacak. Ancak bunun yanında çok heves ettiğimiz şeylerde motivasyonu azaltan farkındalıklar, güvendiğimiz dağlara karlar yağdığını hissettiren olaylar, durumlar, ve kişiler ön plana çıkacak. Bilinenin peşinden gitme, var olanı tecrübeye ve bilgiye dönüştürme, rehberlik alma, potansiyeli çoğaltma imkanı veren gelişmeler de tetiklenebilir. Somut sonuçlar,  gerçekleştirilebilir hedefler, elde edilebilir fırsatlar açısından destekleyici etkiler altındayız. Hem yeni gelişmeler hem de öncesinde zaten tohumunu attığımız konularda bazı olaylar yaşanabilir. Özellikle 2020 yılı sonlarında tetiklenen konulara tekrar dönmemiz, bağlantılar kurmamız ve olgunlaşan konuları tekrar masaya yatırmamız gerekebilir. Ancak alacağımız sonuç ve elde edeceğimiz kazanç, bir şeyleri olgunlaştırma, gelişim imkanlarını somutlaştırma, şartları netleştirip sağlamlaştırma konusu bizim gayretimize bağlı olacak. Bu arada bu dönem sadece bireysel değil toplumsal açıdan da çok şeyi yoluna sokma adına kıymetli olacak. Ama hiçbir şey akıcı ve hızla düzelmeyecek. Zamana ve sabra ihtiyaç olacak.

Çarşamba günü Güneş Yengeç burcuna geçecek ve Merkür Mars sekstili, Kiron sekstili devrede olacak. Haftanın ikinci yarısında Mars da Kiron ile üçgen açıda olacak.

Aile ile bir arada ve evimizle ilgilenmek için önemseyeceğimiz 1 aylık bir süreç başlıyor. Güneş’in Yengeç geçişi ile birlikte.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde önemli kararlar, konuşmalar, cesaret ve kararlılık isteyen görüşmeler gündemde olabilir.

Haftanın ikinci yarısında da bu cesaret halini bir kere yakalamışsak bir süredir kaybedilen motivasyon bulunabilir. Aynı zamanda negatif olabilecek konuların da birden alev alıp parlaması da söz konusu olabilir. Yani o motivasyon hali gerçek ve ihtiyaç durulan mı yoksa kör gözüne riskleri mi tetikliyor ayırt etmek önemli olacak.  Gerçekten de yanıtı patlayıcı maddeler, ateş ile alakalı kaza riskleri, fiziksel açıdan da zarar görmeye vesile olabilecek kaza ve sakarlıklar açısından da dikkatli olmakta fayda var.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.