28 Kasım 2022 Haftası – Günlük

28 Kasım 2022 PAZARTESİ
Ay Kova burcunda olacak. Haftanın verimli günlerinden biri. İkili ve sosyal ilişkiler, iş birliği, anlaşma ve uzun vadeli ortak kararlar alıp, yol haritaları belirleme şansı veren bir gün. Bir arada hareket etme imkanı veren ortamlar, kişiler, ekipler için ideal ortam sağlanabilir. Revizyonlar, düzenlemeler, karara bağlanması gereken konular için de öyle. Birilerine danışmak, tecrübeye kulak vermek ve bilineni uygulamak açısından da fırsat bulabiliriz.

29 Kasım 2022 SALI
Ay Kova burcundaki seyrine devam ediyor bugün. Sözlerimize dikkat etmemiz, sert ifadelerden, mantık ve sağduyu süzgecinden geçirmeden kuracağımız iletişimden kaçınmamız gerekecek. Söylemek istediklerimizin cesaretini bulabiliriz ancak aceleye getirilmiş konuşmalar da zarar verici olabilir. Uzlaşmacı değil de tepkisel yaklaşımlar stres yaratabilir. Çabucak verilmiş kararlar ve düşünmeden verilen  tepkiler, varılmış yargılardan kaçınmak önemli olacak bugün.

30 Kasım 2022 ÇARŞAMBA
Ay Balık burcunda olacak. Günün genelinde hassasiyetler yoğun, kırılganlık ve alınganlık eğilimi artmış olacak. Sabah saatlerinde ciddi konuşmalar, resmi görüşmeler, uzun vadeli planlar hakkında yapılacaklar gündeme gelebilir. Zihinsel olarak bir konuya odaklanma, uçuşan fikirleri ayakları yere basar hale getirme, sağlamlık verecek fikir alışverişlerinde bulunma adına değerlendirilebilir özellikle günün ilk yarısı. Öğleden sonra duygusal bir tepkisellik, gereksiz inatlaşmalar, ikili ve sosyal ortamlarda anlaşmazlık yaratacak pürüzler söz konusu olabilir.

1 Aralık 2022 PERŞEMBE
Ay Balık burcunda olacak. İkili ilişkiler ve finansal konularda krizli durumlar yaşanabilir. Günün büyük kısmında duygusal tepkiler, çıkışlar, uzlaşmaya değil de karşı karşıya gelmeye meyilli tavırlar söz konusu olabilir. Hassasiyet gösterdiğimiz konularda diğerlerinden beklentimizi yeteri kadar karşılayacak yaklaşımlar göremeyebiliriz. Bu da her zamankinden daha çok rahatsızlık verebilir. Objektifliğimizi tamamen kaybedecek durumlarla karşılaşabiliriz. Tabi ki olmasın diye söylüyorum 😊

2 Aralık 2022 CUMA
Ay Koç burcunda olacak. Bir şeyleri hızlıca halletmek, bir şeylere hız kazandırmak, hareketlenmek, aksiyon ve inisiyatif alan olma eğiliminde olacağız. Sağlamcı tarafımızla gerekeni yapma eğilimi bir arada olacak. Bir şeyler bizi durdurduğunda, engellediğinde, geciktirdiğinde her zamankinden daha çok rahatsız olacağız.

3 Aralık 2022 CUMARTESİ
Ay Koç burcunda olacak gün boyunca. İlerleme kaydetmek adına atılan somut adımlar, yapılacak girişimler, alınacak aksiyonlar için elverişli bir gün olacak. İnisiyatif alan, harekete geçen, geçiren yaklaşımların faydasını göreceğiz. Sırf hız kazanmak adına değil de kalıcı diyebileceğimiz nitelikte çözümler üretmek gerçekten iyi olacak. Bugün bizi motive eden insanlarla, ilerleme açısından yanımızda arkamızda yer alacağını bildiğimiz kişilerle bir arada olmak iyi gelecek.

4 Aralık 2022 PAZAR
Günün ilk yarısı içsel gerginlikler, baskı ve mecburiyetler, zorlaştıran hikayeler, zorlayıcı kişi ve durumların riski var. Günün ikinci yarısında huzur ve dinginlik adına gösterilecek çaba kıymetli olacak. Çünkü buna her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacağız.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.