7 Mart 2022 Haftası – Günlük

7 Mart 2022 PAZARTESİ
Ay Boğa burcunda olacak. Sabah saatlerinde hareketlilik ve değişiklik ihtiyacı söz konusu olacak. Farklı bir şeylerle uğraşmak ya da yaptığımıza farklı bir dokunuş katmak isteyeceğiz. Bunun yanında şaşırtıcı ve planlamadığımız gelişmeler de yaşanabilir. Düzeni ve günlük akışı değiştirmek zorunda kalacağımız haberler alabiliriz. Güvende ve stabil olduğunu düşündüğümüz şeyler bambaşka bir açıdan bakmamızı gerektirecek şekilde karşımıza gelebilir. Huzur ve dingin bir ruh hali yom sabah saatlerinde. Öğlen ve sonrası çok daha rahatlatıcı ve aradığımızı huzuru bulabileceğimiz şekilde geçecek.  Yeni iş ve girişimlerde olumlu düşünmek ve olumlu sonuçlara varmak açısından şanslı olabiliriz. Birilerinden göreceğimiz destek, fikir alışverişlerinden gelecek fayda, iş birliklerinin sağlayacağı avantaj söz konusu olabilir. Dünyevi işler, parasal konular açısından da nefes aldıran gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatleri de anlaşmalar, ikili ve sosyal ilişkiler açısından dengeli ortamlar, beklentiyi ifade edebilme hali iyi gelecek. Önemli iş ve görüşmelerinizi, konuşmaları geç saatlere bırakmamak iyi olur. Bu zaman diliminde yalnızlaşma, karamsarlık, desteklenmediğini hissetme, güvensizlik ve olumsuzluklara takılma, genel olarak gecikme ve engellenme hali var.

8 Mart 2022 SALI
Ay saat 21:39 a kadar Boğa burcunda olacak. Günün ilk yarısında akıcı gelişmeler, kolaylaştırıcı destekler söz konusu olabilir. Güven veren, düzen sağlayan, yardımlaşma ve dayanışma açısından beklentiye karşılık veren nitelikte şekilde geçecek bu zaman dilimi. Gün ortasından sonra anlaşmak ve orta yolu bulmak konusunda bir miktar zorlanabiliriz. Kendi durduğu noktada ısrar edenler, uzlaşmak ve taviz vermek konusunda karşısındakinden çaba bekleyenler inatlaşma ortamı yaratacak. Bir şeyleri zorla kabul ettirme, şartları zorlama ya da bunlara maruz kalıp kendini çok fazla baskı görüyor hissetme ihtimali var. Saat 17:34 ile 21:39 arasında Ay açısız olacak ve sonrasında İkizler burcuna geçecek.

Bugünün genelinde bir şeyleri başlatmanın, kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyi hayata geçirmenin istek ve motivasyonu da olacak. Eğer üzerinden çalışılmış ve planı programı sağlam olan bir konu ise önümüzdeki bu şartları zorlama hali işe yarayabilir. Ancak iş birliği ve illa ki birlikte hareket edelim diye ısrar etmek yerine bu konsantre enerjiyi bireysel iş ve uğraşlar adına sarf etmek verimi artırabilir.

9 Mart 2022 ÇARŞAMBA
Ay günün tamamında İkizler burcunda olacak. Konuşarak işlerimizi halletmek, soru sorup cevaplar aramak, merak edip araştırmak eğiliminde olacağız. Pek çok şeye aynı anda kulak kabartacağız. Bilgi paylaşımları, zihinsel olarak yoğunlaşacağımız işler, iletişim becerilerini kullanarak yapacağımız işler ön plana çıkabilir. Bir soruna çözüm üretmek, karmaşık görünen bir şeyleri basitleştirip anlaşılır hale getirmek için destekleyici bir gün. Bunları sağlayacak kişiler, ortamlar iyi gelebilir. Konuşmalarıyla, verdiği fikirlerle, akıl ve mantıkta kalan çözümler üreterek ya da sadece dinleyici rolüyle birilerine şifa olanlar göreceğiz etrafta. Aklımızı kendi derdimize değil de diğerlerinkine daha çok çalışacak. Dertler, sıkıntılar, kronik problemler, hız kesen ve motivasyon düşüren konular dile gelecek. İçimizi dökeceğimiz kişiler bizi rahatlatacak. Enerjimizi yükselten, cesaret katan, motivasyonumuzu artıran sohbet ortamları, derdini dile getirene fayda sağlayacak.

10 Mart 2022 PERŞEMBE
Ay İkizler burcundaki seyrine devam edecek. Bilgi akışına ve kirliliğine izin veren bir gündeyiz. Yanılgılar, kafa karışıklığı yaratan tutarsızlıklar, kararsızlık ve buna dayalı yaşanan huzursuzluk hali günün ana teması. Gün içinde nispeten daha fazla sağlamlık hissi veren ve netlik elde edeceğimiz zaman dilimi gün ortası. Özellikle günün ikinci yarısı ve akşam saatleri dağınıklık, karmaşa ve dalgınlık riski artacak. Plan yapamama, önünü görememe, belirsizlikler, kaygan bir zemindeymiş hissi veren gergin, ürkmüş ve huzursuz ruh hali yorucu olabilir. Saat 19:42 sonrasında Ay günün geri kalanında açısız olacak.

11 Mart 2022 CUMA
Saat 10:24 sonrasında Ay Yengeç burcunda olacak. Kendimizi ve sevdiklerimizi güvenceye alma ihtiyacı yüksek olacak bugün. Yedeklemek, bir şeyleri biriktirmek, toplamak, çoğaltmak, tüketmeyip elimizde tutmak eğiliminde olacağız. İstekler mütevazi gibi görünse bile beklentiler yüksek olacak. Finansal açıdan da eksik hissettiğimiz şeylerin telafisi adına rahat hareketler söz konusu olabilir. Sevdiklerimizle birlikte yapacağımız her şey her zamankinden daha cazip gelecek.  Önemli konuşmalar, fikir alışverişleri, duygusal ihtiyaçları dile getirmek, beklentileri ifade etmek için elverişli bir gün. Özellikle gün ortası.

12 Mart 2022 CUMARTESİ
Ay günün tamamında Yengeç burcunda olacak.  Güne erken başlayanlar için  hassas noktalara dokunan, karşısındakinin damarına basan kişiler iş başında olacak.  Duygusal açıdan travmatik durumlar yaşanabilir. Bir şeyleri aceleye getirmekten kaynaklanan sorunlar da yaşanabilir. Öğlen öncesi ve gün ortasında işler gerçekten hızlı akacak. Planlar da gündem de hızlı değişecek Alternatif olan şeyler belki de daha iyi gelecek. Şans vermek iyi olabilir. Günün geri kalanı ve akşam saatleri gayet akıcı. Güzel gelişmeler, keyif veren buluşmalar, fırsat niteliğinde karşılaşmalar söz konusu olabilir.

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.