13 Ocak 2019, Pazar

AstroKarmik ile 14-20 Ocak 2019 Haftasının Yorumları

14-20 Ocak 2019 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

14 Ocak 2019 PAZARTESİ

Haftanın ilk günü akşam saatlerine kadar Ay Koç burcundaki seyrine devam edecek. Sabah erken saatler çatışma ve inatlaşma, didişme eğiliminde olacağımız durumlarla karşılaşabiliriz. Hem ikili ilişkiler hem de işlerimiz istediğimiz şekilde akmayabilir. Muhalefet edenlerle şartları sonuna kadar zorlamaya çalışanlar, haksızlığa uğradığını düşünenlerle kendi haklılığını sonuna kadar ispatlamaya çalışanlar bolca olacak ortalıkta. Rekabetli durumlardan, mücadeleli hallerden, kriz yaratan ya da krize çanak tutan tavırlardan uzak durmak ve maruz kalmışsak da bu oyuna gelmemek önemli. Merkür Neptün arasındaki destek açı da gün boyunca etkili olacak aslında. Yani egoları kontrol etmeyi becerebilmişsek tatlı dil ve iletişimde yumuşak bir tarz yakalayabilme şansımız da olacak. Gün ortası, öğleden sonra ve akşamın ilerleyen saatleri bu transitin avantajlarını değerlendirebilmek için çok daha elverişli olacak.
Saat 18:55 ile 21:31 arasında boşlukta ilerleyecek olan Ay bu saat sonrasında Boğa burcuna geçecek. Akşam saatleri bir miktar dengesizlik ve hesap edilmemiş plan değişiklikleri getirebilir. Öncesinde bunun gerginliğini ve tepkiselliğini yaşasak da ilerleyen saatler daha dingin ve huzura yakın olma eğilimindeyiz.
Akşamın ilerleyen saatleri zihinsel yaratıcılık, el becerisi gerektiren işlerde verim, ikili ilişkilerde uyuma ve dengeye hizmet eden tatlı ve keyif veren bir tarz hakim olacak.
Bugün etkili olan Merkür Neptün destek açısının etkilerine dair notlar:
Sezgisel bir algı, yaratıcı bir zihin, duygusal konuşmalar yapabilme becerisi, ibadet, dua, meditasyon için destekleyici zihinsel bir hal, ruhsal konularda yapılacak çalışmalara eğilim dikkat çeker bu transit ile birlikte.
Eğer mantık çerçevesinde olaylara bakan ve geri plandaki soyut ve manevi anlamları görmekte zorlanan biriyseniz iyi gelebilir. Zihnimizin sınırları aralanır ve daha geniş düşünme kabiliyeti elde edilir.
Hayal dünyamızın zenginleşeceği, zihnimizin sınırlarından kurtulacağı ve bu açıdan yaratıcılığımızın artacağı, sanatsal becerilerin ifade edileceği, zihinsel olarak huzuru yakalamakta zorlanmayacağımız, sezgilerimizin artacağı bir tesir altında oluruz.
Ancak salt mantık ve realite arayım diyorsanız bunu bulmakta zorlanabilirsiniz. Okuyup, anladığınızdan, anlatıp anlaştığınızdan emin olmadan uzun vadeli karar ve taahhütlerin altına imza atmayın bu günlerde. Özellikle de dünyevi bir kazanç peşindeyseniz.

15 Ocak 2019 SALI

Ay günün tamamında Boğa burcunda olacak.  Hem maddi hem de manevi manada kendimizi güvende hissetmek isteyeceğimiz nitelikte bir gün olacak. Riskli olan şeylerden her zamankinden daha fazla çekinebiliriz. Garanti olan adımlar ya da garanti olan adımlara götüren niyetler ön plana çıkabilir bugün. Haftanın dengeli ve ayaklarımızın yere sağlam bastığını hissettiğimiz günlerinden biri. Zaten hedefimizde bunlar olacak.
Finansal konular, iş birlikleri ve bunlara yönelik teklif ve hamleler gelebilir gün içinde. Özellikle günün ikinci yarısı ve akşam saatleri, sağlam uzun vadeli ve kalıcı olmasını hedeflediğimiz işler ve girişimler, görüşmeler, güven vermeyi istediğimiz konuşma ve buluşmalar, niyetlerimizi net ve anlaşılır dile getirdiğimiz her türlü ortam için elverişli olabilir.

16 Ocak 2019 ÇARŞAMBA

Ay dün olduğu gibi bugün de Boğa burcundaki seyrine devam ediyor ve gün boyunca yapacağı açıların tamamı destekleyici nitelikte. Salı akşamından başlayan olumlu etkiler bugün de devam ediyor. Haftanın pek çok açıdan değerlendirilebilir bir günündeyiz. Hem önemli konuşmalar hem etki bırakmayı planladığımız görüşmeler, yazışma, buluşma ve toplantılar, iş birliklerine ve dayanışmaya hizmet edecek girişimler, teklifler, niyet ve kararların dile getirildiği ortamlar, netlik sağlamayı hedeflediğimiz durumlar, bir kararın dile getirilmesi, ilan edilmesi ya da karışımızdan net bir cevap almayı beklediğimiz sorular için elverişli bir gün diyebiliriz.
Gün ortasında sağlam bir duruş eğilimi, inatlaşma ve şartları fazlasıyla zorlama şeklinde ortaya çıkabilir. Üzerinizde hissedeceğiniz baskı sizi bir karar alma noktasına götürebilir.   Her ne kadar olumlu etkiler olarak görünse de, önemli iş ve görüşmeler açısından yine de gün ortasından ziyade sabah erken saatleri, öğleden sonra ve akşam saatlerini daha çok tercih edebilirsiniz. Akşam saatleri özel ilişkiler açısından da keyif veren nitelikte.
Dün ve bugünün en önemli handikaplarından biri de iştah artışı. Kontrol şart. Ay saat 21:33 sonrasında günün geri kalanında boşlukta olacak.

17 Ocak 2019 PERŞEMBE

Ay saat 04:00 den sonrasında iki gün boyunca seyredeceği İkizler burcuna geçecek. İletişim ve hareket ihtiyacımızın artacağı bir gündeyiz. Hızlıca bir cevaba ulaşmak, içimizden geçeni açıklıkla dışarıya aktarmak, merak edip sormak, cevaplar aramak ve aklımızdan geçeni, düşüncelerimizi, yaşadıklarımızı açıklıkla ifade etmek ihtiyacı artmış olacak. Konsantrasyon problemleri ve buna bağlı yaşanabilecek gerginlikler söz konusu olabilir. Bugünün bir diğer riski de hızlıca ve çok da fazla düşünmeden, hassasiyetlere fazla özen göstermeden edilecek laflar sebebiyle oluşacak patavatsızlıklar ve sonrasında yaşanacak kırgınlıklar. Çok ve boş konuşmanın olduğu ortamlardan sakınmakta fayda var. Bugünün zihinsel yoğun akışını gerçekten de işe yarar bilgilere hızlıca ulaşmak ve buna hizmet eden kişilere zaman ayırmak şeklinde değerlendirebiliriz.
Akşam saatleri gerginlik en büyük risk. Hem özel hem de sosyal ilişkilerde, sosyal medyada dozu kaçmış söylemler ve inatlaşmalar, saygı sınırlarını zorlayan ifadeler, çekişmeli durumlar yaşanabilir. Ölçülü ve kontrollü olmak şart.

18 Ocak 2019 CUMA

Ay günün tamamında İkizler burcundaki seyrine devam edecek.
Sabah erken saatler kafa karıştırıcı ve yanıltıcı faktörler devrede olacak. Bir şeyleri hesap edememe, dikkate almadığımız bir değişkenin bizi zarara uğratması, evdeki hesabın çarşıya uymaması, objektiflikten uzaklaşmaya sebep olacak durumlarla karşılaşma v.b. şeyler söz konusu olabilir.
Günün devamı keyif odaklı planlar, ikili ilişkileri canlandırmaya hizmet eden şeyler, yakınlaşma ve birbirinden keyif almaya hizmet eden her türlü zaman ve mekan için destekleyici olacak. Bugün ayrıca konuşmalarınızla karşınızdakinin üzerinde etki bırakma, kararlarında yön verici olma eğilimi se söz konusu. Aynı şey karşınızdaki tarafından size de yöneltilebilir. Etki kısmı yani etki dozu güzel. Ancak baskı dozuna doğru aşmışsak gerginleştirici olabilir. Bugün ayrıca terapi niteliğindeki çalışmalar ve zihinsel yaratıcılık isteyen şeylerle uğraşmak için uygun.
Bir çatışma söz konusu olduğunda dilin aşırı derecede sivrileşmesi ve yaralayıcı olması riskine dikkat.
Devamı gelecek...

 

...
Devamını oku...07 Ocak 2019, Pazartesi

AstroKarmik ile 7-13 Ocak 2019 Haftasının Yorumları

7-13 Ocak 2019 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

Bu haftanın tamamında Pazar günü kesinleşecek olan JÜPITER NEPTÜN KARE AÇISI etkili olacak. Bu transit genel olarak direnci, kararlılığı, hedefe olan bağlılığı, yapılabilirlikleri, iradi tarafı çözen bir etki yaratabilir. Mücadele edilmesi ve kararlı bir duruş sergilenmesi beklenen durumlara karşı bakış açısı fazlasıyla esneyebilir. Zorlanmalar yaşanabilir. Hedefe giderken riskleri küçümseme de olabilir. Hedefin aslında o kadar da anlamı olmadığını düşünmeye başlama da.
Sorunları görmezden gelme, aksaklıkların gerçek sebebini görememe söz konusu olabilir.
Gerçeklikten uzaklaşma ihtimali var.
Buna vesile olacak durum, kişi ve deneyimlerden uzak durmak en güzeli.
Dünyevi bolluğu hedeflediğiniz iş ve ilişkilerinizde yanılgılar yaşanabilir.
Size göre kesinlikle daha iyi ve faydaya hizmet eden bir karar olduğunu düşündüğünüz bir şeye olan inancınız azalabilir.
Ya da bu tarz yeni görüş oluştuysa neyin fayda sağlayacağını tespit etmekte zorlandığınızdan yeni kararlar yanılma payı içerir.
Herkes için en iyisini hedeflerken yarar sağlamayıp zarara yol açabilirsiniz.
Doğru ile yanlış, iyilik ve kötülük kavramları konusunda yanılabiliriz.
Birinin bize göre kendine ya da bir başkasına yaptığı kötülüğün aslında iyi bir şeye vesile olduğunu görmekte zorlanırız.
Tam tersi de mümkün.
Bize göre şans olarak görünen bir şeyin aslında arkasının dolu olmadığını görmek de çok mümkün olmayabilir bu etkiler altındayken.
Dünyevi faydalar konusu özellikle perdeli ve yanıltıcı. Aman dikkat. Tabi bu bile bile kandırılma, aldatılma ve üç kağıda getirilme şeklinde de yaşanabilir. Ama daha çok kendi kendini kandırma ve objektiflikten uzaklaşma ihtimali artmış olacak. Yani iş yanıltanda değil de yanıltılmaya hazır ve hevesli olanda bitecek.
Ruhsal bakış açısından ise destekleyici olabilir bu transit. Maddi dünyayı ilgilendiren konular, azim, güç ve kararlılık, hırs, mücadele isteyen şeylerde ihtiyaç duyulan sonuçlar elde etmek zorlaşabilir. Maneviyata yönelmek ise yol aldırıcı olabilir. Bu dönemde ilahi olana inancın yükselişi söz konusudur
Bu etkiler yılın devamında Retro hareketler sebebiyle iki kez daha gündeme gelecek. 16 Haziran ve 21 Eylül’ü içeren haftalarda bu günlerde olanların devamı ya da bir benzeri niteliğinde yaşanacak olaylar olabilir. O nedenle tarih tekerrürden ibaret olmasın adına ilk etkiyi iyi okumak önemli.
 
• HAFTANIN İLK GÜNÜ VENÜS, 4 ŞUBAT TARİHİNE KADAR KALACAĞI YAY BURCUNA GEÇECEK.
İlişkilerde heyecan ve canlılık arayışı adına bir dönem başlayacak. Aşk hayatımızı, ikili ilişkiler ve para ile olan bağlantımızı daha çok ilgilendiren Venüs bu dönemde bizim biraz hareketlenip eğlenmemize destek olacak. Maceralara eğilimli, özgürlük arayışında ve yolculuklara açık bir hava gelecek özellikle ilişkiler konusuna. İlişkiler yoluyla gelişmek ve bize bir şeyler kattığına inandığımız insanlarla bir arada olmak, yeni yerler ve dolayısıyla yeni insanlar keşfetmek arzusu duyabiliriz. Aşırı sahiplenici tavırların yerini birliktelik ruhuyla o kadar da bağdaşmayan ölçüde serbest bırakmalar göze çarpabilir.
Venüs ateş elementinin etkisinde olacak bu süreçte. Heyecan arayışı olacağı muhakkak ancak kontrolsüz bir enerji bu… Bağlanmayı ve monotonlaşmayı tolere edemeyen bir enerji... Acaba ne gibi güzellikler kaçırıyorum durarak diye merak ettirip harekete teşvik eden bir enerji...
Dediğim gibi heyecan uyandırıcı ancak riskli. Yay enerjisinde riskleri görmekte zorlanma ve hatalardan ders alamama etkisi de olduğundan bu kez alınan riskler ilişkiler ve maddi konularda olabilecek. “Macera” kelimesinin cazibesi hissedilecek çok net biçimde. Aldanma ve aldatılmalara müsait olduğumuz bir süreçte olabiliriz… (Tabi eğer haritamız bu açıdan bir potansiyel vurguluyorsa) Romantizm, aşk ve bağlılık konularının biraz geri planda kalabileceği, hatalara açık olacağımız ancak heyecan verici ve keyifli bir dönem bizi bekliyor olacak bu dönemde. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa ona da canlılık getirme şansımız artacak... Fırsatları kaçırmayıp hatta yaratmanızı öneririm.
Venüs Yay burcundaki seyri süresinde 21 Ocak Ay tutulması tarihi civarında Neptün ile kare açıda olacak. Hemen arkasından Jüpiter ile kavuşumu olacak. Yani 20-22 Ocak tarihlerinde Venüs Jüpiter Neptün kare açısını tetikleyecek. Bu tarihler bu hafta için bahsedilen risklerin bir kez daha gündeme gelebileceğini işaret ediyor. İki şans gezegeninin ortaya çıkaracağı büyük şans niteliğindeki fırsatlara her zamankinden tedbirli bakmamız gereken tarihler bunlar. Tabi ki artıları da var. Onlardan da ilerleyen haftalarda bahsedeceğim.
 
• SALI GÜNÜ MERKÜR MARS KARE AÇISI ETKİLİ OLACAK.
Bu transit etkisiyle tartışmalar, fevri çıkışlar, sabırsızlık ve kontrolsüz söz ve hareketler nedeniyle zarara uğrama, fikir çatışmaları, sakarlık ve kazalar, iğnelemeler, alttan almayan hatta üste çıkmak için çaba gösteren inatlaşmalar söz konusu olabilir. Bu etki altındayken birden söylenmemiş söz kalmasın, içimize attığımız kızgınlıklar artık dile gelsin isteği duyabiliriz.
Bir kez ağızdan çıkan lafın telafisinin her zaman çok mümkün olmadığını hatırlamakta fayda var. Her zaman dediğim gibi unutmamak lazım dilin kemiği yok ancak kökü bizde…
Bu transit Oğlak burcunda ve stratejik planlamalar yapabilme ihtimalini artıran Merkür’ün Mars Koç desteği alması ve kafadaki planların cesaretle dile gelmesi şeklinde de yaşanabilir. Eğer bir fikri, niyeti, kararı zaten ölçtük biçtik ve olgunlaştırdık ama ifade edemediysek buna hizmet edebilir. Bir önceki cümledeki ifadeye kadar ki aşamayı gerçekleştirdiniz mi ona bakmak lazım.
Planlanmamış, organize edilmemiş, stratejileri belirlenmemiş adımların atılması kadar atılacağının fütursuzca dile getirilmesi bile risk olabilir. Bu bir gelecek planı, iyi bir niyet ya da tehdit niteliğinde bir karar da olabilir.
 
• CUMA GÜNÜ KESİNLEŞECEK OLAN GÜNEŞ PLÜTON KAVUŞUMU ÇARŞAMBA SONRASINDAKİ GÜNLERDE ETKİLİ OLACAK.
Bu etkiler altındayken gökyüzü bize, isteğimiz dışında ve direnç gösterme ihtimalimiz olan bazı değişimler yaşayabileceğimizi söylüyor.
Özümüzden, benliğimizden taviz vermemiz gereken bazı dönüşümlerin söz konusu olacağını işaret ediyor.
Yoğun biçimde bir fark yaratma arzusu da hissedebiliriz, ya da tam tersi fark ve değişim ihtimallerinin varlığı bile bizi strese sokmaya yetebilir.
Bazı bağlar ve kalıplaşmış yaşam standartlarından kurtulma ihtiyacı duyanlar olabilir…
Bağlı bulunduğunuz otoritenin ( aile, eş, iş, kurum, yönetim sistemi) esaretini hissetme durumu olabilir diyor gökyüzü…
Bu açıdan artık bazı kalıpların kırılması, otorite ile ilgili bir şeylerin farklılaşması ihtiyacı ve bu uğurda yapılabileceklerin belirginleşmesi, sorgulanması söz konusu olabilir.
Üzerinizdeki baskının, özellikle de aldığınız, almak zorunda bırakıldığınız sorumlulukların nitelik olarak hiç değişmese bile her zamankinden yorucu, ağır hissedilebileceğini aklınızdan çıkarmayın.
Ya da belki de gerçek manada baskı ve sorumlulukların ezici etkisi söz konusu olabilir.
Burada söylemesi kolay ancak gerçekleştirmesi sancılı olabilecek dönüşümler gündemde olacak açıkçası…
Bu arzu ve istekler bizlerde kontrolsüz ve temkinsiz adımlar atma, kararlar alma etkisi yaratacaktır.
Gücünü ispatlama çabasında olanlar ile o gücün aslında izin verilmediği sürece bir başkasının üzerinde etkili olmayacağını ispatlama gayretinde olanlar çakışacak.
Kısa etkili bir gökyüzü olayı olmasına rağmen eğer siz farkındalık sahibi iseniz derin ve kalıcı dönüşümler yaratma şansı var…
Genel olarak gergin bir etki vereceği belli. Sizin için önemli ya da sizin için önemli olmaya çalışan kişilerin baskıcı tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Patlamalara müsaade etmek yerine bu yoğun enerjiyi İÇSEL NİTELİKTEKİ DÖNÜŞÜMLERE hizmet edecek şekilde kullanmak en kıymetlisi olacaktır.
Denge sağlamak, tedbirli olmak, alternatifleri düşünmek ve iyice düşünmeden harekete geçmemek önemli olacak. Uzun vadede kazançlı çıkayım diyorsak işin içinde biraz da sabır olması gerekiyor.
Ilımlı olmak, krizlerden yüz akıyla çıkıp kurulu düzenler oluşturabilmek, kalıcılık konusuna önem vermek, esneklik gösterebilmek de kazanç getirecektir.
Başlangıç ve bitiş kararlarının çok hızlı olmayanları daha yararlı olacak. Bunların kontrolsüz olanları, pişmanlıkları da beraberinde getirebilecek.
 
• AYRICA PAZAR GÜNÜ MERKÜR SATÜRN KAVUŞUMU DA ETKİLİ OLACAK.
Merkür Satürn kavuşumun hem olumlu hem de zorlayan etkileri gün boyunca hissedilecek.
Bilginin işe yarar biçimde kullanılması, işe yarar bilgileri öğrenmeye meyletme, var olanın pekiştirilmesi adına yapılacak pratikler, planlama ve organizasyonlar, gerçekçi şekilde yaklaşmamız gerek konuların gündeme gelmesi, iş görüşmeleri, fikirleri sağlamlaştırma somutlaştırma çabası, ciddiye alınmayı beklediğimiz ve önemsediğimiz görüşmeler için elverişli olabilir.
Riskleri ise şu şekilde:
Düşüncelerimizi, bir konudaki fikirlerimizi ve plan, programımızı anlatmakta zorlanma, fikirlerimizin yeteri kadar ciddiye alınmadığını ve önemsenmediğini düşünme, bilgimizin yeterliliğini sorgulama, var olan kadarına güvenememe, iletişimde kesintiler, geniş düşünmenin önüne geçecek vesvese ve kaygılar, eleştirel yaklaşımlar, olumsuz olanı çok daha rahat görme, ifade sorunları ve kaygıları, iletişimde aranan samimiyeti yaratamama, aradığımız bir kişiye ya da bilgiye ulaşamama, arana cevapların ve beklenen konuşmaların gecikmesi v.b.

7 Ocak 2019 PAZARTESİ

Saat 09:45 sonrasında Ay Kova burcunda olacak. Sabah çok erken saatlerin, geceden gelen gerginliği ve hesap edilemeyen durumları sonrası güne daha keyifli ve güzel tesirlerle başlıyoruz. Hoşsohbet ortamlar, bilginin paylaşıldığı, genel olarak paylaşımların ve yarenlik edebilmenin imkanını bulacağız günün ilk yarısında. Hem ikili hem de sosyal ilişkilerden yana keyif veren saatler olacak.
Günün ikinci yarısı ve öğleden sonra da hız katan ve kazandıran, cesaret veren etkiler söz konusu. İkna eden, fikrini etkili biçimde sunan, pratik ve hızlı hareket edip, zihnindeki aksiyona dökme isteği duyan etkiler olabilir.
Girişimci, talepkar, hırslı, kararlı, mantıklı ve cesur hallerin faydasını göreceğimiz nitelikte bir gün.
Bugün Venüs Yay burcuna geçiyor.

...
Devamını oku...05 Ocak 2019, Cumartesi

Oğlak Burcunda Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Öncelikle Yükselen Burcunuza Göre Okumanızı Öneririm

KOÇ

Güneş tutulması daha çok mesleki konularınızı ilgilendiren tesirler yaratacak.  Yeni bir iş, terfi niteliğinde bir görev, otorite ve organizasyonda bir değişim söz konusu olabilir. Çalışma şeklinizi ve yönetim ile ilişkilerinizi düzenleme zamanı gelmiş olabilir. Mesleki anlamda kendinize neler kattığınızı ve işinize ne kadar verim sunduğunuzu sorgulama ihtiyacı doğabilir. Daha uzun vadeye yayılacak daha tatminkar başarıların hedefi gündeme gelebilir. Kariyer konusunda yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek adına da önemli farkındalıklar kazanma şansınız olacak.

BOĞA

Güneş tutulması ile birlikte, yeni ve bilgiyi geliştirecek, bakış açısını genişletecek nitelikteki ortamlara dahil olabilirsiniz. Genel olarak daha önce aldığınız bilginin sorumluluğunu üstlenmek, yarım kalanları tamamlamak, bu açıdan yazılan borçlarınızı temizlemek için önemli bir tetikleyici olabilir. Yayıncılık ve eğitim konularında yeni atılımlar ve uzak seyahatler, hayatınızda bazı düzenlemeler yapmak adına kilit rol oynayabilir. Bakış açınızdaki katılıkları çözme ve daha gerçekçi fikirleri benimseme imkanı doğacak. Prensipler de bu süreçte masaya yatırılacak. Bu süreçte bilgisinden ve tecrübesinden faydalandığınız insanlar, hayatınızın devamında inşa edeceğiniz yol için belirleyici ve rehberlik sunacak nitelikte etki yapacak.

İKİZLER

Güneş tutulması ile birlikte maddi girişimler ve finansal durumunuzu ya da planlarınızı değiştirecek atılımlar, maddi paylaşımlar, harcamalar ile alakalı yapılması gereken yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Uzun vadeli bir borcu temizleme veya yeniden yapılandırma söz konusu olabilir. Yeni ve uzun vadeli bir borçlanma söz konusu ise tedbirli olmak çok önemli. Nafaka, miras, kredi, vergi ve uzun vadeli olabilecek yatırımlar gündeme geldiğinde beklentilerinizi gerçekçi seviyede tutmaya özen gösterin. Gecikmelerin olabileceğini göz önünde bulundurmak şart. Dış kaynaklar eğer siz de kendinizden bir şeyler akıtmışsanız ve geleni faydaya çevirebilmişseniz, gerçekçi gözlerle değerlendirebilmişseniz size doğru gelmeye devam edecek.

YENGEÇ

Güneş tutulması evlilik ve ortaklıklar konusunu, hayatı, kararları ve sonuçlarını paylaştığınız kişilerle olan işlerinizi ve ilişkilerinizi etkileyecek....
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji