20 Aralık 2019, Cuma

2020- Yılın Hikayesi

2020
Yılın hikayesi

Bu yıl 2018 den bu yana başlayan zorlu bir sürecin devamı ve belki de en belirgin olaylarını yaşayacağımız nitelikte bir yıl. Aslında 2018 yılı için hazırladığım yorumlarda bundan bahsetmiştim. Daha doğrusu Satürn Oğlak geçiş sürecini anlattığım yazımda bu etkilerin giderek daha da artacağını ve bu yılların yorucu etkisini sizlerle paylaşmıştım. Öyle de oldu ☹ 2018 ve 2019 her birimiz için farklı farklı alanlarda silkelenme, deprem etkisi yaratan deneyimler yaşama adına zorlayıcı oldu.
Satürn-Plüton ve GAD iş birliği bu temanın ana fikrini ve baş rolünü oluşturdu.
Haliyle yıprandık ☹
Hiç sarsılmaz dediğimiz alanlarda tün dinamikler değişti. Yeni dengelere adapte olmakta hem zorlandık hem de yeni bir şeyler inşa edecek olmanın gerginliğini, kaygısını yaşadık bolca. Yaşam bizi bazı konularda deli gibi korkacağımız deneyimler eşliğinde sınadı. Ne kadar çok başarılı olacağımıza dair inancımız tam olsa bile özgüven sorunları yaşadık. Kazanıp başarabileceklerimizin gücünden çok kaybettiklerimiz ya da ödediğimiz bedeller daha çok gündemimizde yer aldı.
Aslında belki de olması zaten gereken ve bizim bir türlü sorumluluğunu alamadığımız hedefler, ödenen bedeller ve duygusal acı ve kayıplar eşliğinde mecburen şekillendi.
Şimdi 2020 arifesindeyiz.
2019’u bir tutulma ile kapatıp 2020 ye bir tutulma ile giriyoruz.
Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasını Yengeç burcundaki Ay tutulması takip edecek. Yılın ilk günleri aynı zamanda Jüpiter GAD kavuşumu ve Satürn Plüton kavuşumuna eşlik edecek. ☹
2 Aralık 2019 da Oğlak burcundaki seyrine başlayan olan Jüpiter, 6 Kasım 2018 den bu yana Oğlak-Yengeç aksında seyreden Ay düğümleri ile kontakt kuracak. (Jüpiter 19 Aralık 2020 ye kadar Oğlak burcundaki yolculuğuna devam edecek.)
Bu ikilinin bir araya gelişi ve Aynı tarihlerde kesinleşecek Satürn Plüton kavuşumu yıla bomba gibi gireceğimizi işaret ediyor.
Jüpiter GAD kavuşumunu daha önce Ağustos 2005 de ve Temmuz 2012 de yaşadık.
Satürn Plüton kavuşumu da daha önce en son kavuşum 8.11.1982 de yaşandı. (7 Kasım 1982 de Anayasa değişikliği yapıldı ve kabul edildi.)

Ocak

 • 10 Ocak 2020 de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması aynı zamanda 13 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşen Güneş tutulması ile aynı derecede olacak. O tarihlerden bu yana emek sarf ettiğimiz, mücadelesini verdiğimiz ve yapılandırdığımız meseleler için yeni bir gündem ya da gelişme ya da sonuç ile buluşma açısından tetikleyici olacak. Bu tutulma Satürn ve Plüton etkisinde gerçekleşecek ve yıla ne kadar sıkı bir başlangıç yaptığımızı bize gösterecek. Yoğun sabit yıldızı etkilerini de barındıran yılın ilk Ay tutulması kadersel durumların yaşanmasına vesile olacak. Karmik hikayeler, dönüşüme hizmet eden sonuçlar, bazı kalelerin yıkılmasına yol açan gelişmeler, alınacak sorumluluklar, duygusal bağlarımızla ilgili yapılacak şeyler, alınmamış sorumlulukların nelere vesile olduğunu görmek açısından tetikleyici olacak. 
 • Yılın ilk ayı çok fazla aksiyona gebe. Tedbirli olmanın ve ayaklarımızı yere sağlam bastığımızdan emin olmanın önemli olacağı şekilde başlıyoruz 2020 ye.
 • Jüpiter GAD kavuşumu 8 Ocak 2020 de 8 derece Oğlak burcunda kesinleşecek. Etkilerini yoğun bir şekilde Ocak ayının ilk 15 gününde hissedeceğiz.
 • Bu kavuşum yargılardan kurtulmak ya da yargılayıcı tavır ve yaklaşımların nelere vesile olduğuna şahitlik etmek için önemli. Var olana ve yenilerine sahip olma ihtimaline dikkat etmek şart.
 • Hak, hukuk, adalet, inançlar, bilgi ve bunların deneyimleri ve bu içeriklerdeki bilgiler yoğun ve geçmişin izlerini sınavlarını ya da kalıplarını taşıyacak nitelikte gündeme gelecek.
 • Bu günler yukarıda bahsettiğim her türlü ana temanın kötüye kullanılması, dejenere edilmesi, zarar verecek şekilde yıpratılması adına riskli olacak.
 • Para piyasalarında ve iş dünyasında sarsıntılar, asalet, itibar ve otorite sahibi olan kişilerin başına gelen ve bunların sarsılmasına vesile olan olaylar gündeme gelebilir.
 • Bu etkiler altındayken bildiğimizi, inancımızı, değer yargılarımızı, hayata bakış açımızı, doğrularımızı, hayatın ve aldığımız eğitimlerin bize öğrettiklerini sorgulamak ve belki de bazı konularda ezberleri bozmak gerekebilir.
 • Ancak bunun yanında, maddesel bir kaynağın geçmişin hikayesini tekrar canlandırmak adına doğuşu söz konusu olabilir.
 • Bir para kaynağının var olan ancak kullanılmayan ya da farkına varılmamış olan bir becerinin, zaten var olan ve hatırlanan hayata geçirilmesi ile birlikte ortaya çıkışı söz konusu olabilir.
 • Bu ikilinin bir önceki aynı derecede bir araya gelişi Ağustos 2005 yılında Terazi burcunda gerçekleşti. Ve sonrasında Haziran-Temmuz 2012 de İkizler burcunda bir araya geldiler. Yani bir araya geldikten sonra yaklaşık 7-8 yıllık bir döngü başlatıyorlar. Başlama vuruşu ile yaşanan olaylar bir şekilde yaklaşık 7-8 yıllık bir sürecin ilk tohumları oluyor. Geçmiş ve gelecek olarak bu bakış açısı ile kendi yaşamınız ile bağlantısını yorumlayabilirsiniz.

• Bu etkiler henüz devam ederken 12 Ocak 2020 de 22 derece Oğlak burcunda Satürn ve Plüton kavuşumu kesinleşecek. Bu derece daha sonra 20 Mart tarihinde Mars Jüpiter kavuşumuna ve 12 Kasım 2020 de de Jüpiter Plüton kavuşumuna ev sahipliği yapacak. Yani kavuşumun tetikleyicileri de en az mimarları kadar hatırı sayılır hikayelere imza atacak. 😊
• Geldi çok önemli zamanlar. Hepimizin hayatından başka bir alanda bir şeyler yeniden inşa edilecek. Yıkıntıların ardından yeni binalar yükselecek. Yani öncesinde yıkılması gerekiyor bir şeylerin. Peki neler buna maruz kalacak? Tabi ki de zaten yolunda gitmeyen ve bizlerin değişimi yaratamadığımız noktalar hedef tahtasında olacak.
• Bu açının etkilerini Ocak ayının tamamında çok yoğun olarak hissedeceğiz ve yukarıda da bahsettiğim gibi Ay tutulmasının ana teması da bu merkezde olacak.
• Bu olan her ne ise emin olun sürpriz bir durum değil. Sağlam olmadığını zaten bildiğimiz, belki de görmezden geldiğimiz, düzeltmek adına %100 ile niyet ortaya koyamadığımız şeyler ana gündem maddesi olacak.
• Aslında bu ikilinin bir araya gelişi yeni bir dönemin başlangıcını ve aynı zamanda bir döneminde kapanışını işaret ediyor.
• 1982 yılındaki en son kavuşumları döneminde yaşanan her ne ise gelişime hizmet etti mutlaka ancak yordu ve pek çok şeye mecbur bıraktı bizleri. Zor ve yıpratıcı deneyimler yaşattı hayatımızın pek çok alanında.
• Son olarak bu içerikteki gelişmeler 2010 yılında silkeledi bizi.
• Şimdi artık 2000 yılında hayatlarımızda başlayan değişik içerikteki hikayelerin yeni başlangıçlar adına son bulması aşamasındayız.
• 2020 Ocak ayında başlayacak yeni döngü de 2053-54 yıllarına kadar devam edecek.
• Bu kez ana temanın ne olacağı 2008 yılında Plüton’ un Oğlak burcuna geçişi ile birlikte şekillenmeye başladı.  Son olarak da Aralık 2017 de Satürn Oğlak burcuna geçti ve o tarihlerde bu kavuşum ve etkilerinden bolca bahsettik.
• Şimdi artık zamanı geldi…
• Yeni döngü başlamada önce hangi yaşam alanlarımızın spot ışıkları altında olduğunu zaman içinde gördük. Şu anda da hepimiz biliyoruz. En çok gündeminizde olan ve bir değişimi bir türlü tetikleyemediğiniz konulara özellikle dikkatlice bakın. Hangi alanlarda artık irademizi ortaya koymak artık şart oldu biliyoruz.
• Sorumlulukların almak, kaçmayıp sorunları ve düzeltilmesi gereken konuları sahiplenmek gerekiyor.
• Kalıcı olan ve sarsılmaz dediğimiz düzenler varlığını sürdürebilmek adına dönüşmek zorunda kalacak. Yoksa artık son bulmaya mahkum olacak.
• Bu dönüşümden, dönüşümün mücadelesinden kaçmak işe yaramayacak.
• Kaybetmekten ya da zorluklarından korktuğumuz şeyler bir bir karşımıza dikilecek.
• Eskinin geride kalması gereken her konu bir şekilde zorunlu olduğumuz gelişmeler getirecek.
• Belki de hep çekindiğimiz veya bir kapana kısılmış gibi hissettiğimiz durumlardan çıkışın gücünü, iradesini kendimizde bulacağız.
• Olmazsa eksik kalırım dediğimiz ve bize artık eskisi kadar hizmet etmeyen şeyler elenecek. Kendisini eletecek…
• Geleceği inşa etmeye ihtiyaç duyduğumuz konularda sağlam ve somut adımların gücü ortaya çıkacak. Çıkması gerekecek…
• Planlar, hedefler, başarı getiren kaynaklar, vizyonumuza hizmet eden adımlar gündeme oturacak.
• Bugünlerde pek çok yerde, sıfırdan kurulan düzenler ve hayatlara dair hikayeler duyacağız.
• Bu süreçte hayata geçen her ne ise statü, başarı ve maddi kaynak, takdir getiren alanlar, işler, güçler konusunda da taşları yerinden oynatacak.
• Var olan kaynakları değiştirirken elimizde ve hayati seviyede önemli olan kısmını da tedbirle korumaya almak gerekli olacak.
• Kısıtlanmışlık hissi ve iyi işler ortaya koymanın hırsı, sağlam ve hatasız yürümenin kaygısı maddesel konularda çok baskın olacak.
• Genel olarak üzerimizde baskının çok yoğun olacağı günlerden geçiyoruz.
• Kaynaklarımızı olması gerektiği gibi kullanmak zorunda olduğumuz zamanlar bunlar.
• Çok büyük riskler almak da hiçbir risk almayıp güvenli sularda yüzmeye devam etmek de zarar ziyan verecek.
• Bilmemiz gereken en önemli şey: Bu hareketin devamı gelecek. (yani kaçamayız, hareket gelecek 😊 ) O nedenle ilk vuruşu ne denli sağlam ve güçlü yapacak olursak devamında da o kalitede ilerleyeceğiz.

...
Devamını oku...17 Şubat 2020, Pazartesi

AstroKarmik ile 17-23 Şubat 2020 Haftasının Yorumları

17-23 Şubat 2020 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar


***Merkür retrosu başladı. Bu konudaki yorumlarımı daha önce paylaştığım linkte bulabilirsiniz. http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/2020-yilinin-hikayesi
 
***Güneş Çarşamba günü Balık burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca bu transit bize dünyevi olayların ardındaki ruhsal ve manevi gerçekleri görme şansı da tanıyan bir enerji katacak. Sevginin, şefkatin, merhametin evrensel olan boyutunu deneyimleme şansı bulabiliriz.
Bu dönem hırsların da törpülenmiş olacağını düşünürsek çok fazla atak ve girişimci bir halimiz olmayabilir. Kişisel ilişkilerde ise bir miktar çekingenlikler, alınganlık ve olayları akışına bırakma eğilimleri görünebilir.
Yargıların azaldığı, kabullenmelerin daha kolay olduğu, sezgilerin arttığı, sanatsal yeteneklerin kendini belli ettiği bir dönem.
Balık burcu mistik ve duygusal temaları barındırıyor. Bu süreçte maddesel dünyaya ait değerler her zamankinden değersiz görünür gözümüze. Duygular, sevgi ve bunun ifadesi ön plana geçer.  Bu ifade ilişkilere de yansıyacaktır... Aynı zamanda sanatsal kabiliyetler yoluyla da yüreğimizde sevgiyi akıtma şansı bulabiliriz.
 
***Jüpiter Neptün sekstili kesinleşiyor. Şubatın ikinci yarısında etkili olan bu transitin etkileri için şunları söyleyebiliriz.
 Bilginin derinleşmesi, çok yoğun şekilde akması ve kavranması
 Manevi konulara eğilim, spritüel konularda yaşanacak deneyimler,
 Soyut kavramları anlayabilme, anlamlandırabilme hali, görünenin arkasında yatan manayı görmekte kolaylıklar,
 İnanç ve felsefi bakış açısını derinleştirme eğilimi,
 Egonun geri plana itilmesi, olayları çok daha ruhsal bir pencereden değerlendirebilme yetisi,
 Bakış açısına gelecek esneklik ve bunun sağlayacağı anlayış hali
 Geniş bakış açısı ve insani düşünce yapısı ile birlikte bütüne hizmet edecek olanın ne olduğunu çok daha rahat görebilme,
 Buna hizmet edecek organizasyonların ve emeklerin içerisinde yer alma,
 Bir başkasının yaşadığı acının empati ile değerlendirilebilmesi,
 Vicdani değerlerin ön plana çıkması ve alınan karar ve adımlarda rehberlik etmesi,
 Yardımlaşma ve dayanışma halinde olabilme,
 Bilgiye sezgiyi, sezgiye bilgiyi ekleyebilme ve çok daha fazla işe yarar biçimde kullanabilme şansı söz konusu olacak bu etkiler altındayken.
 
***Mars Uranüs üçgeni ve Güneş Uranüs sekstili kesinleşiyor haftanın ikinci yarısında. Toprak elementinde gerçekleşecek olan bu transitler hem harekete geçme hem de değişim yaratma şansı verecek. Farkındalık yaratacak, özgürlük verecek, aydınlanma şansı sunacak her türlü destek değerlendirilebilir. Hayatımıza daha fazla düzen verecek şeyler adına yer, niyet ve hedef değişimleri yaşanabilir.  Mars Kiron karesi de bize gereken hareketi yapmamızı ve eskiden cesaret gösteremediğimiz için yaşadığımız özgüven kaybını tazelememizi fısıldıyor. Aksi takdirde “bak gördün mü yine bir şey yapamadım” dedirten eski yaralarımızı kanatan özgüven hırpalayan durumlarda kalabiliriz.
 
***Venüs Jüpiter karesi de hafta sonu boyunca etkili olacak. Hafta sonu boyunca her açıdan ölçüyü kaçırma ve rehavete yatkınlık söz konusu olabilir.
 
***Pazar akşam saatlerinde Balık burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yeniay hafta içinde etkili olan Mars-Uranüs üçgen açısını tetikleyecek. Yeniay haritasında Jüpiter Neptün destek açısı da hakim. Formalhaut ve Denep Adige sabit yıldızı ile kavuşumu da yeniayın manası üzerinde etkili.
Formalhaut material formdan spritüel forma değişim ile bağlantıldır. Büyük bir onurlandırma vardır bu sabit yıldız etkisinde. Kraliyet sabit yıldızlarından Güney’in gözcüsüdür.  Fomalhaut idealler ve hayallerle ilgilidir. Din ve felsefenin derin sularını, ideal toplumları ve insan ilişkilerinin ideal biçimlerini aramayı temsil eder. Hayaller ve ütopya ile bağlantılıdır.
Fomalhaut güçlü olduğunda (ki burada bir yeniay haritasında yeniay ile kavuşumda) kişinin ideallerinin mutlak saf olması gerekir. Yoksa kendi amaçları için doğru yoldan ayrılması, ayrıca hayallerinin ve hedeflerini yanlış amaçlara kullanması her şeyi önce kazanıp sonra kaybetmesine neden olabilir.
Deneb Adige Merkür ve Venüs etkisinin bir kombinasyonuna karşılık gelir ve bu nedenle kazanç amacıyla gerçekleştirilen sanatsal ve bilimsel arayışlar için uygundur. Bu sabit yıldız etkisinde aynı zamanda bir öğrenme hırsı ve mizah anlayışını artıracak bir derinlik de vardır. Yüksek bir isteklilik hali ve motivasyon gerektirir.
 
Demek ki bu yeniay eşliğinde karşımıza çıkacak ya da bizim yaratacağımız fırsatlar öğrenme ve bilgi adına bize yeni kapılar aralayacak ve bizler niyetlerimizi yüksek ve bütüne fayda sağlayan, kişisel çıkarları çok da fazla gözetmeyecek şekilde koymuşsak ruhsal anlamda çok fazla tatmin elde edeceğimiz noktalara bizi taşıyacak.

17 Şubat 2020 PAZARTESİ

Ay haftanın ilk gününde Yay burcunda olacak. Dağılma problemleri yaşayabileceğimiz, bir şeylere odaklanmakta zorlanacağımız nitelikte bir gün. Üstelik de Merkür Retro hareketine başlıyor. Bugün zihnimizi bir şeylere vermek ve zamanı kaliteli şekilde değerlendirmekte zorlanabiliriz. Planlı ve programlı olmak için göstereceğimiz gayret önemli olacak. Yanılgı payı ve kırılganlıklar da ihtimal dahilinde olacak özellikle günün ilk yarısında.

18 Şubat 2020 SALI

Ay saat 13:36 ya kadar Yay burcunda olacak. Günün ilk yarısı dün ile kıyaslanmayacak şekilde çok daha yüksek enerji ve motivasyon içeriyor. Kendimizi ifade etmeye, sosyal uyum ve iş birliğine istekli olacağız. Kendimizi geliştirmeye hizmet edecek kaynakları kullanma, yeni bir şeyler öğrenme ve buna vesile olacak kişilerle bir araya gelme açısından elverişli olacak.
Saat 12:03 ile 13:36 arasında Ay açısız olacak ve sonrasında Oğlak burcuna geçecek. Günün geri kalanında çok daha fazla sorumluluk ve ciddiyet var. Ve aynı zamanda bu saatlerde gerginlik de yükselecek. Çatışmacı ve otorite mücadelesine yatkın yaklaşımlar stres verebilir.
Ne kadar çok sakin kalırsak o kadar güzel yöneteceğiz içinde bulunduğumuzu durumu.
Hız kazanmak, haklı olmak ve rekabet edip galip gelmek isteği bizi ve ilişkilerimizi yıpratabilir.
Fevri tepkiler ve acele ile varılan yargılar çatışma malzemesi olabilir.
Akşam saatlerinde esneklik, geniş düşünmek, alternatif planlara açık olmak iyi olacak.

19 Şubat 2020 ÇARŞAMBA

Ay günün tamamında Oğlak burcunda olacak. Ciddiyetle ele alacağımız şeyler, sorumluluklar, resmi iş ve görüşmeler gündemde.  Sabah saatleri var olan bir beceriyi ya da öğrendiğimiz bir bilgiyi işe yarar biçimde kullanmak için bir miktar ifadeci olmamız, iletişim becerilerini aktif olarak kullanmamız gerekecek. Beklediğimiz bir destek istediğimiz şekilde gelmeyebilir. Yaptığımız organizasyon azıcık şaşabilir, çabalar somut bir şeye hizmet etmeyebilir, net hedefler belirlemekte zorlanabiliriz ve bunun yanında beklediğimiz saygı ve takdiri de elde edemeyebiliriz. Ancak konuşarak halledilemeyecek bir mesele yok diyelim bu sabah için.
Akşam saatleri de Ay Jüpiter Neptün destek açısını tetikleyecek. Güzel bilgilerle, rehberliklerle buluşabiliriz bu akşam. Anlayış, hoşgörü ve esneklik açısından da güzel olabilir. Risk olan şey, aslında ciddiye almamız gereken işleri, sorumlulukları hafife alma, kolaya kaçma, bir şeylerde ölçüyü kaçırma, aşırı rahatlık ve tembelleşme eğilimi olabilir.
Öğleden sonrasında ilişkilerde samimiyet konusunu ayarlayama ve bunun verebileceği rahatsızlık ve sıkıntılar yaşanabilir.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr.Samiye Özbaş Soysal


Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://www.astrokarmik.com/astrolojik-danismanlik-icin
Regresyon Danışmanlığı talepleriniz için…
http://www.astrokarmik.com/karma-kosesi/regresyon-danismanligi

 
© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiç bir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
16 Şubat 2020, Pazar

Mars Oğlak Burcunda/ Zorlu mücadeleler Zamanı

16 Şubat 2020 PAZAR günü Mars 30 Mart tarihine kadar kalacağı Oğlak burcuna geçiyor.
Bu burca girişi ile birlikte, GAD ve Plüton ve sonrasında da Satürn üçlüsüne doğru adım adım ilerleyeceği zor bir yolculuk eşliğinde mücadeleli bir süreci başlatacak.
25 Şubat 6 derece Oğlak da GAD ile
22 Mart 22 derece Oğlak da Jüpiter ile
23 Mart 24 derece Oğlak da Plüton ile
31 Mart 0 derece Kova da Satürn ile kavuşumu kesinleşecek.
Yani mart ayının özellikle ikinci yarısı kaynayan kazan şeklinde geçecek.
 
22 ve 24 derece Oğlak burcu yıl içinde pek çok kez tetiklenecek.
Aslında 16 Temmuz 2019 Ay tutulması ile başladı süreç diyebiliriz. 24 derece Oğlak burcunda oldu bu tutulma.
Sonrasında 12 Ocak 2020 de Satürn Plüton kavuşumu 22 derece Oğlak burcunda oldu.
Önümüzde de şu transitler var.
o Mars Jüpiter Kavuşumu 20 Mart 2020 de 22 derece Oğlak burcunda olacak.
o Mars Plüton kavuşumu 23 Mart 2020 24 derece Oğlak burcunda kesinleşecek.
o Jüpiter Plüton kavuşumu 5 Nisan 2020 de 24 derece Oğlak burcunda olacak.
o Jüpiter Plüton kavuşumu daha sonra Retro etkisi ile 30 Haziran 2020 de 24 derece Oğlak burcunda bir kez daha olacak.
o Jüpiter Plüton kavuşumu Retro düzeldikten sonra 12 Kasım 2020 de bu kez 22 derece Oğlak burcunda kesinleşecek.
 
Yani yıl içinde 22 ve 24 derece Oğlak burcu tetik zamanlarında şekillenen olaylar gelişim göstermeye ya da tekrarlamaya devam edecek. Çünkü aynı hikayeler güçlü gezegenlerin transitleri ile birden fazla tetiklenecek.
Verdiğim tarihleri takip etmek işinize yarayabilir.

Bu dönemde her ne için uğraşıyorsan mücadeleni stratejik, planlı, odaklı ve organize bir şekilde vermelisin diyen Mars’ın dediklerine kulak veririz umarım. Aksi takdirde işler karışabilir.
Mars Plüton ve Satürn kavuşumlarının yaklaşık 2 yıllık zorlu hikayeler başlattığını da göz önünde bulunduralım şimdiden ☹
 
Sevgilerimle
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://www.astrokarmik.com/astrolojik-danismanlik-icin
Regresyon Danışmanlığı talepleriniz için…
http://www.astrokarmik.com/karma-kosesi/regresyon-danismanligi

 

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiç bir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji