01 Aralık 2020, Salı

2021 Yılının Hikayesi/ Rota Yeniden Hesaplanıyor

2021 Yılının Hikayesi

Rota Yeniden Hesaplanıyor

***YILIN EN ÖNEMLI TRANSITI SATÜRN URANÜS KARE AÇISI (tüm yıla damgasını vuracak olan bir transit olmakla birlikte açının kesinleşme zamanları Şubat-Haziran ve Aralık ayları olacak)
17 Şubat 2021 7 Kova-7 Boğa
15 Haziran 2021 13 Kova 13 Boğa
24 Aralık 2021 11 Kova-11 Boğa
Bu ikilinin 1988 yılında Yay burcunda hizalanması sonrasında kare ve karşıt açılarını daha önce 1999 ve 2009-2010 yıllarında yaşadık. Bu yıl 2032 de İkizler burcunda yaşanacak bir sonraki kavuşum öncesinde son stres yaratan dönem. Yani 2021 yılının getirdikleri hem bireysel hem de toplumsal yaşamlarımızda kökü 1988, 1999 ve 2010 yıllarında yaşanan kırılım noktaları ile çok ilişkili olacak. Ki bizler genellikle bu kadar uzun süreli durumların bağlantılarını günümüz ile kurmakta zorlanıyoruz.
Kare açı özelinde düşünecek olursak en son 1999 yılında deneyimledik bu stres fazını. Ülkemiz açısından 1999 yılının gündemi malum ☹ O zaman hareketlenme toprakta ve yer kürede gerçekleşmişti. Zira burç yerleşimler tam ters konumdaydı. 
BU KEZ TAŞLAR, TOPLUMSAL KONULARDA, INSANLAR ARASINDAKI AIDIYET VE BIRLIK HALINE DAİR KONULARDA, INSANLIK ANLAYIŞINDA VE BÜTÜNE HIZMET EDEN INSANI DEĞERLER AÇISINDAN, HAK, HUKUM VE ADALET HEDEFİNDE OLACAK ŞEKİLDE YERINDEN OYNAYACAK. 
Hava olaylarının ve göksel etkilerin değişkenlik göstereceği, mevsimler ile alakalı dengesizliklerin yaşanabileceği günler yaşanacak gireceğimiz yılın içinde. 
VE AYNI ZAMANDA PARANIN, MADDE İLE OLAN BAĞIN, MADDEYE OLAN İHTİYACIN GÜNDEMDE OLACAĞI, BU KONUDAKİ EŞİTSİZLİKLERİN DİLE GELECEĞİ ZAMANLARA DOĞRU İLERLİYORUZ.
Toplumsal hareketlenmeler, seslerin yükselişi, tepkilerin artışı v.b. şeyler insanların insanlıktan çıkmasına vesile olan en önemli konudan maddesel şeylerden, dünyevi ihtiyaçlardan, paranın varlığı ve yokluğundan, kişisel çıkarlardan ve bunların aldığı tehditten çıkacak. 
NEREDE ÖZELLİKLE DÜNYEVİ DEĞERLER, TEMEL İNSANİ İHTİYAÇLAR, PARANIN SATIN ALDIĞI ŞEYLER KONUSUNDA EŞİTLİK-ADALET TAMAMEN ORTADAN KALKTIYSA, HER AÇIDAN DEJENERASYON YÜKSELDİYSE ORADA SABIRLAR TAŞACAK, TEPKİSELLİK YÜKSELECEK. 
Bireysel olarak da hepimiz hayatımızın bir alanında hem değişime zorlanıyor hissedeceğiz hem de bu konudaki korkularımız, direncimiz bizi yoracak. SIKIŞMIŞ HISSEDECEĞIMIZ. 
İki farklı noktadan aynı anda, tamamen farklı gerekçelerle üstelik de bu çok da mümkün değilken çekiştiriliyor gibi hissedeceğiz.
Tam da düzen oturttuk dediğimiz konularda yeni düzenleme ihtiyaçları doğacak. Toplumlar için de bireysel yaşamlarımızda da.
Düzeni değiştirmemek adına direndiğimiz şeylerde de mecburi manevralar söz konusu olacak.

...
Devamını oku...26 Temmuz 2021, Pazartesi

AstroKarmik İle 26 Temmuz-1 Ağustos 2021 Haftasının Yorumları

Günlük yorumlar için 👉🏻 
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/yillik/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar-1

26 Temmuz-1 Ağustos 2021 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna Jüpiter de Retro sebebiyle Kova burcuna geçiş yapacak.
***Merkür 12 Ağustos’a kadar bu burçta seyredecek.
İletişimde çok daha özgüvenli ve düşüncede yaratıcı olacağız bu dönemde.
Aklımızla, bilgimizle, konuşmalarımızla beğenilme ve takdir toplama isteği artacak.
Göz dolduran, etki yaratan, dikkat çeken sunumlar, konuşmalar, görüşmelerde iz bırakan bir parlaklık dikkat çekecek.
İkna konusunda da çok daha etkin olacağız.
Ama bunun yanında zihinsel egolar da tokuşacak. 
En güzel fikir benimkisi, en iyi çözümü ben üretirim, benim aklım diğerlerinden üstün diyen ifadeler yorucu olacak.

***Jüpiter geri hareketi başladığından sizlerle paylaştığım yorumlarımı bir kez daha buraya bırakayım 😊 Belki tekrar okumak istersiniz.
“”“JÜPİTER geri hareketi 18 EKİM’ E KADAR DEVAM EDECEK 
•28 Temmuz’a kadar Retro Balık burcunda olacak ve sonrasında Kova burcunda gerilemeye devam edecek. Retronun düzelmesinden sonra 29 Aralık 2021 de Jüpiter tekrar Balık burcuna geçecek.
•Özellikle 28 Temmuz 29 Aralık arasında toplumsal gelişmeler, adalet, hak, hukuk adına bazı düzenlemelere vesile olacak.
•Bütünü ilgilendiren iyileştirmeler gerekecek. 
•Yani bu ihtiyacı yaratan aksaklıklar da gündeme gelecek.
•Kendisi için istediği bolluğu, iyiliği, refahı, bereketi, şifayı başkalarından esirgeyen, bütünsel iyilik haline olan ihtiyacı göremeyenler göze batacak.
•Olayları ve ilişkileri, beklenti ve kazançları, koruma ve geliştirme olanaklarını herkese hizmet edecek şekilde paylaşmak elzem olacak. 
•Paylaşılanın çoğaldığını, bencilce ya da bireysel düşünülerek elde edilenin de giderecek tükendiğini göreceğiz. Eğer adalet ve eşitlik adına yeteri kadar gelişim kaydedemediysek.
•Tüm bunları sadece bireyler için de ülkeler ve coğrafyalar açısından da düşünmek lazım
.”””

***Perşembe günü kesinleşecek MARS JÜPİTER KARŞIT AÇISININ ARDINDAN MARS DA BAŞAK BURCUNA GEÇECEK....
Devamını oku...12 Temmuz 2021, Pazartesi

AstroKarmik ile 12-18 Temmuz 2021 Haftasının Yorumları

Günlük yorumlar için 👉🏻 
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/yillik/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar-1

12-18 Temmuz 2021 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

Hafta başında etkili olan MERKÜR JÜPİTER DESTEK AÇISI ve Perşembe günü kesinleşecek olan GÜNEŞ-NEPTÜN ÜÇGEN AÇISI bu haftayı geçtiğimiz haftalara oranla daha rahatlatıcı ve destekleyici hale getiriyor.
Ancak yine de pek çok kontrol noktası var özellikle de hafta sonu için.

Geçen hafta Venüs önce Satürn karşıtlığı sonra da Uranüs karesi ile bizi biraz sarstı. “Biraz” kısmı bazılarınıza ironi gibi gelebilir 😊
Ne demişim geçen hafta bu konuda bir bakalım:
““Ana konu ilişkiler ve finansal kararlar olduğunda iki kez düşün öyle hareket et” dedirten etkiler var bu hafta. Zaten sorunlarıyla mücadele ettiğiniz bir ilişkide çatlaklar oluşabilir… Sizi kontrol etmeye çalışan kişi ya da kişiler nefes almanızı zorlaştırabilir. Devamı da malum tepkisellik.  İsteklerinizi ve düşüncelerinizi tam olarak ifade edemeyeceğiniz kişilerle bir arada veya bu tarz ortamlarda kalıp sinmek ya da durmadan anlatmaya devam etmek durumunda olabilirsiniz. Ya da bu mecburiyetten sıkılıp tak sepeti koluna diyebilirsiniz.
Kendini çok fazla bastıranlar daha çok etkilenecek bu haftanın transitlerinden. Malum bardak doldu taştı hikayeleri yaşanabilir.
Doldurmayalım o zaman bardakları diye söylüyorum😊
Zira dolup taşmaların etkisini önümüzdeki haftaya da taşıyacağız gibi görünüyor.”

Yani geçtiğimiz haftayı nasıl yönettiğimiz konusu bu haftaya olan yansımaların kalitesini belirleyecek diyelim.
Bu da herkes farklı şekilde yaşayacak bu etkileri diye düşündürüyor.
Özellikle Pazartesi ve Salı günleri bu açıdan sinyal veriyor.

Bugünler aynı zamanda ilişkilerde hızlıca kaynaşmalar, yoğun bir çekim ve cazibe eşliğinde yakınlaşmalar söz konusu olabilir.
Tabi ki kısa devreli elektriklenmeler de yaşanabilir.
Mevcut bir ilişkiniz varsa hayat öpücüğü gibi gelebilir bu durum....
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji