13 Aralık 2017, Çarşamba

Satürn Oğlak Burcunda/ Dersler-Sınavlar ve Sonuçlar

Satürn Oğlak Burcunda

Satürn, 20 Aralık 2017 tarihinde Oğlak burcuna geçişi ile birlikte 17 Aralık 2020 ye kadar devam edecek yeni bir gündemi şekillendirecek her birimiz için. (Bu burçtan bir önceki geçişi Şubat-1988 ile Şubat-1991 arasındaydı.)
 
Bu süreçte Satürn’ün yapacağı birtakım açılar da oldukça kıymetli.
2 Nisan 2018 de Mars ile iki yılda bir olan geleneksel kavuşumunu gerçekleştirecek mesela😊Sonraki 2 yılın en çok uğraştıracak konuların altı çizilecek o tarihlerde.
2019 yılında da Neptün ile üçgen açısı etkili olacak. Ancak en can alıcı etkiler Ay düğümlerinin de Yengeç-Oğlak aksına geçişi ile birlikte yaşanacak. 2019 yılının büyük kısmında Satürn, Güney Ay düğümü ve Plüton Oğlak burcunda dans ediyor olacaklar. Bu dans dönem dönem yakınlaşan ve ses getiren nitelikte bir dans. (Zamanı gelince bunlardan bolca bahsedeceğiz)
 
SATÜRN deyince aklımıza geliveren kelimeler aslında pek çok kişi için can sıkıcı şeyler ifade ediyor. Hayatın sadece keyifli yanlarını yaşamayı isteyenler çoğunlukta. Hayatın amacının sadece mutlu olmak, daha çok şeye sahip olmak, daha az uğraşmak olduğunu düşüneler de öyle. Güzellikleri elde etmenin ve elde edilenin kalıcılığının çaba gerektirdiğini gözden kaçırıyoruz aslında çoğu zaman…
Satürn ile birlikte sorumluluklar, disipline olma ihtiyacı, zorunluluklar, kısıtlanmamıza vesile olan şeyler, düzenlenmesi ve de düzeltilmesi beklenen konular, ciddiyetle ele alınması gereken meseleler gibi şeyler gündeme gelince, doğal olarak konfor alanından çıkmak gerekiyor. Ve konforu kaybetmenin rahatsızlığı hissediliyor.
 
SATÜRN KARMANIN EFENDİSİ…
Sırf bunu duymak, bilmek bile bir hizaya gelme etkisi yaratıyor insanda😊 Öğrenmemiz gerekenleri karşımıza çıkarması, geliştirmemiz gerekenlerin altını çizmesi, hayatın akışını yavaşlatan ve tamam oldu ya da oldum artık demeyi zorlaştıran, bir kere değil her daim gayret göstermeyi gerektiren testleri tedirgin ediyor.
Öğrenmenin, olgunlaşmanın kapısını aralayan tesirler alıyoruz Satürn transitleri ile. Her daim farklı bir konuda ama hiç bitemeyecek sonsuz bir şekilde…
Engelleri aşmak çabası ve bunun için gösterilen sabır, ruhsal anlamda olgunlaşmaya ve hayata daha geniş bir idrakle bakmaya, realitemizin değişmesine vesile oluyor.
Zor işlerle uğraşmak bize çalışmanın ne demek olduğunu öğretiyor ve aynı zamanda bunu sevmemize de vesile oluyor.
Dersine çalışmama, ödev yapmama ve sınava girmeme şansı yok bu öğretmenin derslerinde 😊
 
Bu şekilde bakacak olursak aslında bizi yolunda gitmeyen bir şeyleri düzeltme, öz disiplin gerektiren taraflarımızın farkına varma fırsatı veriyor bizlere. Hayatımızın herhangi bir alanında daha önce atılmış olan temeli, görünür olan inşaatı sağlamlaştırma imkanı elde ediyoruz. Ama tabi ki öncelikle bu söylediğim şeylerin aslında bir fırsat olduğunu kabul etmek gerekiyor.
Önceki tecrübelerden ve yaşam öncesi deneyimlerden bize aktardığı duygular genel de bunun aksine, değişime direnç, korku, kaygı, kısıtlanmışlık, kuşkular, çekingenlik, duygusal baskı, blokaj, engellenme ve yetersizlik hissi şeklinde oluyor... Deneyimi olması gerektiği gibi yaşayanlarda yarattığı tesirler ise olgunluk, istikrar, ciddiyet, sorumluluk, disiplin, ihtiyat, dünyevi konularda bilgelik ve tecrübe oluyor.
Belki de biri olmadan diğeri ortaya çıkmıyor.

Satürn transitlerini dert olarak algılayan da var uzmanlaşma, büyüme, sorunları giderme fırsatı olarak değerlendirenler de… Ben her zaman dediğim gibi gelişim ve farkındalık imkanı sağlayan şeyleri, gitmem gereken yönde beni teşvik eden nitelikteki gökyüzü tesirlerini seviyorum.

...
Devamını oku...22 Nisan 2018, Pazar

AstroKarmik ile 23-29 Nisan 2018 Haftasının Yorumları

23 Nisan 2018 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

Bu hafta Mars Plüton kavuşumu haftanın en önemli transiti. Son zamanlarda ana gündem maddelerini oluşturan konularımızda vurucu gelişmeler yaşanabilir. Hafta başı ve haftanın son günleri çok daha verimli zamanlar olacak. Ancak hafta ortası her açıdan ölçülü, esnek, otokontrollü ve tedbirli olmak gerekecek. 

Bu hafta Venüs İkizler burcuna geçecek. Hafta başında Mars- Jüpiter destek açısı özellikle Pazartesi ve Salı gününü değerlendirilebilir şekilde destekleyecek. Çarşamba gününün ikinci yarısı ve Perşembe günü en gergin ve patlayıcı etkiler barındırıyor. Tedbir ve otokontrol, esneklik en çok bu zamanlarda elzem olacak. Cuma gününün ilk yarısı değerlendirilebilir. Cumartesi öğleden sonra saatlerine kadar ve Pazar gününün büyük çoğunluğu da aynı şekilde.

23 Nisan 2018 PAZARTESİ

Ay haftanın ilk gününde Aslan burcunda olacak. Bugün dışa dönük ve sosyal olma eğilimindeyiz. Şımartılmak, önemsenmek ve görünür olmak isteği her zamankinden yoğun olacak. Eğlenceli bir gün geçirme şansımız olabilir. Çocuk bayramını coşkuyla kutlamak, onlarla birlikte coşmak için çok güzel bir gün.
Bugün kararlı haller, özgüvenle hareket etmek, yeri geldiğinde inisiyatif alıp hareket edebilmek, görünür olmaya hizmet edecek şekilde davranmak, yeteneklerimizi, becerilerimizi ortaya koymaktan çekinmemek keyifli bir gün geçirmemize vesile olacak.
 
Sabah saatleri kendini net bir şekilde ifade etmek, iyi iletişim kurmak ve bilgimizi, aklımızdakini, dilimizden geleni düzgün bir şekilde sunmak için güzel saatler olacak.
Gün ortası ve öğleden sonra saatlerinde de yine keyif alma ve destekleşme teması hakim olacak. Özellikle dayanışma hali ve neşe veren ortamlarda bulunmak çok iyi gelecek.
Akşam saatlerinde erkenden bastıran yorgunluk hali ya da enerjimizi neye akıtacağımızı karar verememe durumu söz konusu olabilir.
Genel olarak destekleyici, keyifli ve mutlu bir gün diyebiliriz. Yarın sabah kesinleşecek olan Mars-Jüpiter destek açısı da günün enerjisini yükseltecek. 

24 Nisan 2018 SALI

Ay akşam saatlerine kadar Aslan burcunda olacak.
 
Sabah erken saatlerde kesinleşen MARS-JÜPİTER SEKSTİLİ de dikkate alındığında cesaret, özgüven, kararlılık, iyimserlik, hareket ihtiyacı, kazanç elde etme arzusu, öne atılma ve hızlıca sonuç elde etme beklentisi artmış olacak. (Pazartesi ve Salı günlerinde etkili olacak) Bu transit yeni projeler, girişimler için ortam yaratabilir. Cesur planları harekete geçirme eğilimi “harekette bereket vardır” mantığına dayalı hamleler gelebilir.
Girişeceğiniz işlerde, atak davranmak, rekabetten kaçmamak ve açık olmak önemli olacak.  Olumlu taraflarınızı ön plana çıkarmaktan kaçmadığınız, inisiyatif almayı bildiğiniz, kontrolsüz riskler almadığınız ve hedeften şaşmadığınız sürece sonucu başarı olan işler sizi bekliyor demektir.
Zorlu mücadelelere girerken iyimserliğini kaybetmeme, eğer gerekiyorsa ihtiyaç duyulan desteği bulabilme, şans faktörünü yanımıza alma, normalde adım atmaya bir türlü cesaret gösteremediğimiz noktalarda harekete geçebilme gibi pozitif etkiler yansıtıyor bizlere.
 
Saat 21:39-23:40 arasında Ay boşlukta olacak ve sonrasında Başak burcuna geçecek.
Akşam saatleri hem iletişim açısından yoğun hem de değişik bir şeyler yapma ihtiyacını karşılayacak nitelikte geçecek.
Değişik insanlar, yeni mekanlar, her zamankinden farklı planlar, yeni bir şeyler öğrenmek, neşe veren ortamlarda bulunmak, özgür hissedeceğimiz ve kısıtlanmayacağımız aktiviteler için ideal bir akşam olacak.
İlerleyen saatler ilişkilerde bazı gergin durumlar yaşayabileceğimizi de düşündürüyor. Ölçülü ve esnek olmak önemli.
 
Bugün ayrıca VENÜS İKİZLER BURCUNA geçecek. Bu süreçte, mevcut ilişkilerimizde iyi iletişim kurabilmek ve iyi iletişim kurabileceğimiz kişilerle ilişki halinde olmak önemli olacak.
Konuşup anlaşmak, aynı dilden konuşmak, algısı bizimki ile denk kişilerle bir arada olmak isteyeceğiz.
İlişkilerde her zamankinden daha ifadeci ve hareketli bir döneme giriyoruz demek oluyor bu.
Sosyalleşmek ve insanlarla kaynaşmak ihtiyacı duyacağız.
Kolay kurulan ilişkilerden kolay sıkılma ve sebepsiz yere başkalarına yönelip ilgi odağının değişmesi gibi şeyler de söz konusu olabilir bu dönemde. (hem özel hem de sosyal ilişkilerde)
Venüs İkizler enerjiniz flörtöz bir etki yaratacaktır.  Niyet çok özel olmasa bile buna vesile olacak yaklaşımlar dikkat çekebilir. Bir kısmı da karşılık bulmuşsa eğer aynı anda birden fazla kişiyle flört eden tipler ortalıkta çoğalabilir.
Kısa süreli ve iz bırakmayan gündelik ilişkilerde bir artış yaşanabilir. Yaz aşkı misali aslında aşk denilemeyecek tipteki ilişkilere dikkat. Eğer güven arayışı yoğun biriyseniz bu tip ilişkilere hiç yeltenmemek en iyisi.
Devam eden mevcut ilişkilerimizde ise ilgi odağımız sürekli değişeceğinden ve odaklanmakta zorlanacağımızdan, erçek anlamda devamlılığını sağlamak için biraz hareketlendirmek ve rutin dışında bir tempoya ayak uydurmak gerekebilir bu dönem için.
Venüs’ün bu seyahati sırasında 7 Mayıs civarında aldanma, yanılma ve hayal kırıklıkları, kırgınlıklar söz konusu olabilir. İkizler burcundaki yolculuğu 15 Mayısa kadar devam edecek.

25 Nisan 2018 ÇARŞAMBA

Ay günün tamamında Başak burcunda olacak. Disiplinli olmak, detaylara bakacak nitelikte çalışmak, zamanı iyi kullanmak, verim ve fayda unsurlarını göz önünde bulundurmak günü kaliteli hale getirebilir.
Bugün işleri hatasız yapmak, eksik gedik kalmasın adına uğraşmak gibi ihtiyaçlarımız olacak. Bu haller eleştirel bakış açılarına ve kusurlara fazlasıyla takılmaya vesile olabilir.
Günün tamamı aslında destekleyici gökyüzü etkileri olacak. Ay, hafta sonu kesinleşecek Güneş-Satürn üçgen açısını tetikleyecek.
Somut başarılar, uzun vadeli planlar, verim sunacak girişimler, kalıcı adımlar açısından destek veren bir gün diyebiliriz. Burada gündemde olan ana başlıklar daha çok mesleki işler, kazanç elde etmeye hizmet edecek hamleler, uzun vadede net ve somut başarı getirmesine niyet edeceğimiz işler olacak. Finans ve iş dünyası ile alakalı konular en öncelikli temalar olacaktır. Tedbirli davranmanın, somut düşünmenin, mantıkla ve titiz hareket etmenin faydasını elde edeceğimiz bir gün olacak genel itibariyle
Günün ikinci yarısı ve özellikle de akşam saatleri, gece yarısından sonra kesinleşecek olan Merkür-Satürn kare açısı etkisinde olacağız. BU SEBEPLE ÖNEMLİ İŞ VE GÖRÜŞMELERİ GÜN İÇİNDE AKŞAM SAATLERİNE BIRAKMADAN HALLETMEK İYİ OLUR.
Akşam saatlerinde ve yarın sabah etkili olacak Merkür Satürn kare açısı şu şekilde çalışabilir:
Resmi kurum iş ve görüşmeleri, kendimizi, düşüncemizi, niyetimizi ifade, yazma, çizme ve bilgimizi ortaya koyup gösterme, organizasyonlar, ticari girişimler, yolculuklar, trafikte geçirilen zaman bir miktar yorucu olabilir.
Bu transit ifade becerisini kısıtlayan, samimi diyaloglara girilmesini, düşünce ve çözüm üretme kabiliyetimizi engelleyen bir etki yaratabilir.  Resmi bir ortamda, konuşma yapmanız kendinizi ifade etmeniz gerekiyorsa tutukluklar yaşanabilir.
Sözlerinizin, fikirlerinizin yeteri kadar beğenilmediğini düşünmeniz ya da gerçekten beğenilmemesi, güvene değer bulunmaması, eleştirilmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Zihinsel yaratıcılık ve ifade kabiliyeti geçici bir engele takılmış olur.
Bu transitin faydalı etkisi ise zihinsel odaklanma gerektiren işlerde iyi performans elde etme becerisidir. Bir de yapacağınız ve samimiyete gerek duyulmayan hatta biraz resmi olmakta fayda var dediğiniz görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu transit etkisinde olan ÖNEMLİ GÖRÜŞME, TALEP VE GİRİŞİMLERİNİZİN AĞIR İLERLEYEBİLECEĞİNİ, ENGELLERE TAKILABİLECEĞİNİ, İKNA VE TATMİN ETMEKTE ZORLANABİLECEĞİNİZİ, MEMNUNİYET YARATMANIN YORUCU OLABİLECEĞİNİ AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN.

26 Nisan 2018 PERŞEMBE

Ay yine Başak burcunda olacak. Merkür Satürn kare açısı Mars Plüton kavuşumu etkili olacak gün boyunca.
Zorlayıcı, şartları ve sınırları test den durumlar ve kişiler gündemde olabilir gün boyunca. Merkür Satürn blokajlarından dünkü yorumlarımda bahsetmiştim.
Saat 12:49 sonrasında Ay boşlukta olacak.
Mars-Plüton kavuşumuna dair…
Bu etkileşim aslında Mart ayında gerçekleşen Mars Satürn kavuşumunun ardından son dönemde yaşanan, gündeme gelen, ön plana çıkan konuların bir kez daha kuvvetli bir şekilde hissedileceğini işaret ediyor.
İkisi de ele avuca sığmaz, ikisi de zorlayıcı ve ikisi de zarar oluşturmaya meyilli, dürtüsel ve gözü kara, kontrolü zor tesirlerin oluşmasına vesile olan göstergeler.
Agresyonlara, önünü arkasını düşünmeden verilebilecek tepkilere dikkat etmekte fayda var bugünlerde.
Bir mücadele verme ancak bu mücadeleyi verirken haklıyken haksız konuma düşebilme riski var.
Bir şeyleri kolaylıkla silip atma, grileri görememe, esnekliğin azalması, orta yolu bulma çabası gösterememe, ani başlangıçlar ve bitirişler, insanların gözünü isteklerini elde etmek uğruna yoğun bir hırsın bürümesi gibi şeyler tedbirsiz ve ölçüsüz hal ve hareketlerle de birleşince sadece bizim değil, ilişkide olduğumuz diğer insanların da üzüleceği durumlara sebebiyet verebilir.
Her türlü konuda tedbirli olmak, haklı haksız mücadelelerinin gerçek anlamda bir kazananının olmadığını bilebilmek, oto kontrol yapabilmek, sabırlı, hoşgörülü ve esnek tepkiler verebilmek durumların lehimize ilerlemesini sağlayabilir.
Öfke kontrolü ise çok önemli bu etki altındayken. Uzun vadeli kararlar almak için pek elverişli sayılmayabilir bu etkiler.  Eğer daha önce enine boyuna hesap ettiniz ve riskleri tespit ettiniz yani tamamen körlemesine atlamayacağınız ancak bir şey beni dürtse de harekete geçsem dediğiniz işlere girişebilirsiniz.
Ego çatışmaları, güç savaşları, uzak durmamız, eğer içine çekilmişsek de aklıselim şekilde yönetmemiz gereken durumlar olacak. Siz kontrollü ve sağduyulu olmaya gayret etseniz bile etrafınızda veya girdiğiniz ortamlarda kavgacı tiplerin arı gibi çalıştığına şahit olabilirsiniz.
Bugünlerde illegal olabilecek, aleyhimize sonradan kullanılabilecek işlere hiç kalkışmamak, kurallara uymak ve sorumlulukları yerine getirmek önemli. Düşünmek, tartmak, ölçmek, biçmek ve analiz etmek, dinlemek, anlamaya çalışmak, sabretmek, hoş görmek, anlayış sergilemek ve inancını zedelememek gereği fazla olacak.
Takıntı haline getirilmiş istekler, düşünceler başımızı dara sokabilir. Israrla olsun diye inatlaştığınız hedeflere bir de bu gözle bakmak, gerçekten ihtiyacımız var mı yoksa sadece takıntıyı ve imkansızı  oldurmaya çalışma ısrarını mı besliyoruz diye sorgulamak gerekebilir.
Can yakan, intikam alan ve haykıran bir iletişim tarzı ilişkilerimizde derin yaralar açabilir. Kıskançlık, aşırı sahiplenici tavırlar isyanları doğurabilir.
Fikirleri ve emelleri karşısındakine zorla kabul ettirme çabasının yanında, buna karşılık ikna edilebilir kişilerin azlığı yorucu olabilir.
Bütünüyle baktığımızda da fiziksel olarak zarar görebileceğimiz risklerin de her zamankinden yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Agresyon ve kazalar önlem alınması gereken şeyler olarak netleşiyor önümüzde... Şiddet içerikli olaylarda bir artış gözlemlenebilir.

27 Nisan 2018 CUMA

Ay saat 04:12 sonrasında Terazi burcunda olacak. İlişkiler ve uyum konusu bugün öncelikli olacak. Hayatı, işlerimizi, zamanı, mekanı, sorumlulukları ve sonuçlarını yani iyi veya zor olan her şeyi biriyle paylaşmak isteyeceğiz. Kavga, rekabet, tartışma ve dengeyi bozacak herhangi bir ilişki ya da iletişim problemi her zamankinden daha çok etkili olacak üzerimizde. Bundan kaçınacağız.
Sabah saatlerinde arzu ettiğimiz denge ortamını yaratmak kolay olacak. Hem ikili hem de sosyal ilişkiler açısından uyum iş birliği ve hoş vakit geçirebilme şansı veren bir zaman diliminde olacağız.
Hem iyi ilişkiler sayesinde yürüteceğimiz işler, hem de keyfe hizmet eden görüşme, buluşma ve aktiviteler için uygun.
Her türlü işinizi günün ilk yarısında halletmek en azından akşama bırakmamak iyi olur.
Günün ikinci yarısı ve özellikle de akşama doğru ve sonrası, bugünün ihtiyaçlarına hizmet etmeyecek nitelikte tesirler söz konusu.
İş birliği ve buna hizmet edecek şekilde kendimizi ifade edebilmek çok kolay olmayacak. 
İletişim sorunları, anlayan, dinleyen uyum sağlayan kişilerle bir arada olamama, ikna etmek ya da esnek karşılıklar bulmakta ve göstermekte zorlanma söz konusu olacak.
Politik davranamama ya da politik tavırların bile işe yaramaması söz konusu.
Desteklenmediğini ve anlaşılmadığını düşünme ve buna bağlı karamsar bakış açıları dikkat çekiyor.
Esneklik ve olumsuzu olumluya dönüştürecek bakış açıları yani soruna değil de çözüme odaklanabilmek önemli olacak.

Devamı gelecek...

 
Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr.Samiye Özbaş Soysal

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://www.astrokarmik.com/astrolojik-danismanlik-icin
Regresyon Danışmanlığı talepleriniz için…
http://www.astrokarmik.com/karma-kosesi/regresyon-danismanligi
19 Nisan 2018, Perşembe

Kiron Koç Burcunda

Kiron (Chiron/Şiron)Nedir?

Kiron mitolojide kahramanlara bile öğretmenlik eden önemli bir figür. Aynı zamanda şifacı. Yaralı şifacı olarak bilinir.
Kendi yaralarını şifalandıramayan ancak bu yaraların ne kadar acı verdiğini derinden bildiği için aynı acıya sahip olanlara deva olan bir şifacı.
Kendi acılarını başkalarına şifa olarak dindirmeye çalışan figür.
Hatta öyle ki, ölümsüz olduğunu bilmesi, yaralarına dair acıyı sonsuza kadar yaşayacağını kabul etmesi onu insanlık için büyük fedakarlıklar yapacak bir noktaya getirmiştir.
Kiron mitolojide, en yüksek değerleri öğreten, savaşı ve av sanatını bilen, her çeşit yaraya merhem olabilen, müziğin şifasını kullanabilen, tıbbı ve şifayı, ahlakı, erdemleri öğreten, kahramanlara öğretmenlik eden çok önemli bir karakterdir.
ASTROLOJİDE Kiron, Satürn ve Uranüs arasındaki yerleşiminden dolayı önemli bir geçiş noktası olarak kabul edilir.
Değişimi, eski ile yeniyi, deneyim ile açılımları, olgunluk ve yerleşmiş kalıplar ile yeni farkındalıkları-açılımları, geleneksel olanla yenilikçi olanı, sınırlar ile onu aşma isteğini, uçuşan dengeler ile ayakları yere basan bir düzeni birbirine bağlayan bir köprü aslında.
Kiron’un sembolü şifa adına feda sağlayan bir temayı barındırdığından, eğer bu köprüden geçişi gerçekleştirmek istiyorsak, şifa veren tarafımızı kullanmak ve bu açıdan bir fedakarlığı göze almak gerekir.
HARİTALARIMIZDAKİ KİRON, bizim diğer insanlara neler öğretebileceğimizi ve hangi konularda onlara çareler sunup hangi noktada dertlerine deva olabileceğimizi temsil eder.
Yani kendimizden çok başkalarını düşünerek yapabileceklerimizi görmenin öneminin işaret eder.
Bu yolumuzu kolaylaştıracak bir noktadır ve dışsal-dünyevi olmaktan ziyade içsel-ruhani bir teması vardır.
BURASI GÖZLE GÖREMEDİĞİMİZ VE BİZDE VAR OLDUĞUNU FARK EDEMEDİĞİMİZ ARTI DEĞERLERİN NELER OLDUĞUNU SÖYLER BİZE. YARA OLMASININ SEBEBİ BUNDANDIR. YANİ BİZDE OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BİR ŞEYİN EKSİKLİĞİNİN SIZISI SÖZ KONUSUDUR. “Terzi kendi söküğünü dikemez” belki ama herkesin söküğünü tamir etmenin bir yolunu mutlaka bulur. Hem de hiç sökülmemişçesine tamir eder.
EĞER GERÇEKTEN VAROLUŞ AMACINI İFADE EDEBİLMİŞSEK AYDINLIK, İFADE ETMEKTEN KAÇINMIŞSAK KARANLIK TARAFIMIZI ORTAYA ÇIKARIR.
 
Kiron deyince aklımıza gelen şeyler
 
Yaralar
Duygusal travmalar
Rehberlik eden-yol gösterici öğretmen
Anne ve annelik ile alakalı olan şeyler
Hem fiziksel hem de ruhsal terapiler
Zıtlıkların uyumu ve dengeye hizmet eden şeyler
Bilinen ve alternatif olan her türlü şifa kanalı
Sağlığı bütünleme ve dengeleme çabası
İyileştirme ve iyileşmeye giden yollar
Ve genel anlamıyla hayatımızdaki mücadele edilmesi gereken her türlü tema gelir.
 
***Şu an Kiron 2027 yılına kadar devam edecek Koç burcundaki seyrine başladı.
Bu süreç bir önceki Kiron Koç kuşağının yaralarının şifalanmasına ya da şifa veren taraflarını aktif olarak kullanmaya başlamalarına vesile olacak.
Ancak aynı zamanda bu dönemde yeni doğacak olan kişilerin yani yeni Kiron Koçların yeni yaralarının oluşması adına da bir vasat oluşturacak ne yazık ki.
Yani hedefimizde iki ayrı kuşak var bu sürecin etki edeceği…

 

...
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji