11 Ekim 2021, Pazartesi

AstroKarmik ile 11-17 Ekim 2021 Haftasının Yorumları

Günlük yorumlar için 👉🏻 
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/yillik/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar-1

11-17 Ekim 2021 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar
Hafta başında 23 Mayıs’ dan bu yana devam eden Satürn geri hareketi sona eriyor. Etkilerini bir süre daha yaşamaya devam edeceğiz. Ama ilerleyen günlerde,  uzun süredir yaşamınızda tıkanmış hissettiğiniz, aşmakta zorlandığınız, aksaklıklar yaşadığınız meselelerde daha rahat ilerleme, daha kalıcı çözümler üretme şansı bulabilirsiniz.
Aslında Satürn Kova burcu geçişi hayatımıza Covit 19’un girişi ile eş zamanlı olduğundan, Satürn Kova burcu geçişini anlamak için her birimiz bu dönemde hayatımızda nelerin değişmek ve yeniden yapılanmak zorunda kaldığı noktasına bakabiliriz.
2022 de Kova burcunda bir Satürn retrosu daha yaşayacağız (5 Haziran-23 Ekim 2022)
Yani süreç devam ediyor. Her Retro bir öncekinde halledemediğimiz şeyleri bir kez daha karşımıza çıkarıyor. Ama bu, dersi alttan almak gibi bir şey. Hem stresi fazla hem de sorular daha zor yerden çıkabilir. Yani sınavı geçme konusu sakata gelebilir.
Hatırlatayım o zaman çalışılması gereken konuları bir kez daha hazır Retro bitmiş ve bizi emek gösterip karşılığını almak konusunda daha fazla destekler noktadayken.


Satürn Retroları hayatın en çok akmasına ihtiyaç duyduğumuz konularında yavaşlama ve vites küçültme zorunluluğunu getirir.
• Amaç ilerleyen zamanlarda gereksiz sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayalım ve her şey tıkır tıkır işlesin diye son rötuşları yapmak.
•Tam olarak istenen hızı ve verimi yaratmak adına, Retro süreci boyunca bunlara engel olan pürüzleri gidermek, gereken revizyonları yapmak ve daha sağlam bir şeyler ortaya koyabilmek adına zaman yaratmaktır.
• Her zaman dediğim gibi işin içinde Satürn varsa, yolunda gitmeyen her ne varsa onları yargılamak ya da hatayı-eksiği bizim dışımızda aramak yerine, içinde bulunduğumuz durumu tarafsızca sorgulamak, olmayana değil de olması adına neler yapabileceğimize bakmak, sorumluluk almak önemli oluyor.
• Ancak özellikle iş dünyasına ve finansal konulara dair YENİ GİRİŞİMLER ve inşaat-tadilat-ev-arsa alım satım işleri açısından, Retro eşliğinde gelen ilk adımların, olası aksiliklerle gecikmeli ilerleyeceğini, sürecin tahmin ettiğimizden yorucu olabileceğini, sabır gerektireceğini dikkate almak önemli.

Retronun Kova burcunda olması sebebiyle kafamızda dönen konular, sorular da şu şekilde:
•Ben bu toplumun içinde neyi ne için, ne niyetle ve ne kadar gayretle var ediyorum diye sorgulayabilmek adına bir çeşit soyut içsel bir inziva bu aslında.
•Toplumun, bütünün, insanlığın iyiliği ve refahı adına, insanlığa hizmet adına ben ne yapıyorum diye bakmak lazım.
•Bunun sorumluluğunu yani insan olmanın sorumluluğunu yeteri kadar aldım mı diye sormak lazım.
•Ben toplumda kendimi ne ile var ediyorum.
•Toplumla aramda alma verme dengesinde hangi değerler ön planda. 
•Neler verebilirim ve karşılığında neleri almaya ihtiyaç duyuyorum.
•Neleri alamadığım için veremiyorum.
•Neleri almak istemediğim için vermiyorum.
•Nelerden besleniyorum.
•İnsanlığın iyiliği için bugüne kadar neler yaptım.
•Kendi çapımda yapabileceklerim bunlarla sınırlı mıydı?
•Protesto ve şikayet ettiğimiz veya yargıladığımız, isyan bayraklarını açtığımız şeyler için laf değil de icraat üretmiş olsaydık neler değişir gelişirdi?
•Birlikten bütüne gidecek somut iyileştirmelerde biz neler yapabilirdik.
•Sorular cevapları, cevaplar soruları yaratacak…


*** HAFTA BOYUNCA VENÜS’ÜN Öncelikle Satürn ve sonrasında da Kiron ve ardından da Merkür ile destekleyici açıları olacak.
İlişkileri sağlamlaştıracak, şifalandıracak, bir şeyleri yoluna sokup daha kaliteli hale getirecek, sorumluluklarımızı güzellikle hatırlatacak, uzun vadeli düşünüp kalıcı ve işe yarar çözümler üretme şansı verecek bir hafta diyebiliriz genel olarak. 
Tabi ki bu haftanın da pek çok kontrol noktası var ancak yine de önceki haftalara göre çok daha toparlayıcı ve bir şeyleri yoluna sokma şansı veren etkiler var gökyüzünde diyebiliriz.

***CUMA GÜNÜ KESİNLEŞECEK GÜNEŞ JÜPİTER ÜÇGEN AÇISI da bu güzel etkileri destekleyici bir katkı yapacak....
Devamını oku...04 Ekim 2021, Pazartesi

AstroKarmik ile 4-10 Ekim 2021 Haftasının Yorumları

Günlük yorumlar için 👉🏻 
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/yillik/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar-1

4-10 Ekim 2021 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar


***MERKÜR JÜPİTER DESTEK AÇISI eşliğinde haftaya başlıyoruz. Haftanın ilk günü bilgi ve paylaşımları, bunlara hizmet edecek olan şeyler, fikir alış verişleri, bu anlamda bizi geliştirecek aktiviteler açısından elverişli olabilir. 
***Çarşamba günü saat 14:05 de geçekleşecek yeniay öncesindeki günler başlangıçlar açısından çok elverişli olmayabilir. Zira en çok motive olduğumuz konularda bile bir miktar enerjimizin düştüğünü ya da bazı şeylerden vazgeçmeyi düşünebiliriz. 
Bir şeyleri gözden geçirmek ve plan program açısından toparlanmak, önümüzde ne olacağını görmek adına içinde bulunduğumuz durumu anlamaya çalışmak için fırsat olarak görebiliriz haftanın ilk iki gününü.
*** 6 EKİM 2021 SAAT 14:05 DE GERÇEKLEŞECEK OLAN YENİAY Mars etkili bir yeniay olacak. 
Bu yeniayın tetikleyeceği konular; ilişkiler, aşk ve bununla bağlantılı konular, ortaklıklar, hukuksal ve adaleti temsil eden meseleler, sanatsal ve yaratıcılık isteyen işler, estetik ve güzellik ile alakalı konular ve uzlaşma ve arabuluculuk içeren mevzular, politikayı ve politik olmayı ilgilendiren konular olacak.
Bu bahsettiğim konuları temel alan bazı başlangıçlar açısından hız kazandıran bir süreç olacak.
• Bir ilişkiye başlamak,
• mevcut ilişkimizde bir aşama kaydetmek,
• uzlaşma maşasına oturmak,
• huzur, denge ve uyum adına adımlar atmak
için ivme katan bir etkisi olabilir.
Anlaşmalar, ortaklıklar, iş birlikleri, el ele verme niyetleri gündeme gelebilir.

YENİAY İLE BİRLİKTE BİR ANLAŞMAZLIĞA SON NOKTAYI KOYACAK ADIMLAR ATILABİLİR. En azından niyet bu olabilir. Hukuksal bir mücadeleye başlama ve adaletin tahsisi adına bir girişim söz konusu olabilir.
Ancak niyet uzlaşmak olsa da karşılığında benzer bir niyeti bulmak kolay olmayabilir. Ya da atılan adımın hedefinde sadece olumlu bir son nokta değil de öyle ya da böyle bir nihayete ulaşmak olabilir.
Riskleri yoğun bir yeniay bu. Konu hakkında yorumlarımı daha detaylı olarak sizlerle paylaşacağım.
***PERŞEMBE GÜNÜ VENÜS YAY BURCUNA GEÇECEK.
Aşk hayatımızı, ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunu ve para ile olan bağlantımızı daha çok ilgilendiren Venüs bu dönemde bizim biraz hareketlendirecek. Maceralara eğilimli, özgürlük arayışında olacağız. İlişkiler yoluyla gelişmek ve bize bir şeyler kattığına inandığımız insanlarla bir arada olmak, yeni yerler ve dolayısıyla yeni insanlar keşfetmek arzusu duyabiliriz. Aşırı sahiplenici tavırların yerini serbest bırakan ve buna ihtiyaç duyan haller alacak. 
Venüs ateş elementinin etkisinde olacak bu süreçte. Heyecan arayışı olacağı muhakkak ancak yay misali oktan çıkınca nereye konacağı belli olmayan bir etki bırakabilecek. Kontrolsüz bir enerji bu… Bağlanmak, bağımlı olmak, monoton olan şeylerden haz etmeyen haller söz konusu olacak. 
Romantizm, aşk ve bağlılık konularının biraz geri planda kalabileceği, hatalara açık olacağımız ancak heyecan verici ve keyifli bir dönem bizi bekliyor olacak bu dönemde. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa ona da canlılık getirme şansımız artacak... 

***PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİNDE GÜNEŞ MARS KAVUŞUMU etkilerini olacak.
Bizi kısıtlayacak en önemlisi de hızınızı kesecek ve manevra kabiliyetinizi sınırlandıracak işler ve buna hizmet eden kişiler her zamankinden daha yorucu olabilir bugünlerde. Hareket ihtiyacımız ve hız beklentimiz yüksek olacak.  Egoların çatışması, kendini ispat etme çabası, kişilik savaşları nedeniyle tartışmalar ve gergin ortamlar, yüksek enerjinin kontrolsüz kullanılması neticesinde olabilecek kaza v.b. durumlar bu zamanlara ait olası riskler... Hayatınızdaki erkek figürleri, otorite konumundaki kişiler ve devlete ait kurum ve resmi kuruluşlarla çatışmalar ve uyumsuzluklar da baş gösterebilir. Eğer bu açının etkisinden olumlu anlamda fayda görmek istiyorsanız fiziksel ve duygusal anlamda enerji ve cesaret gerektirecek, güç harcatan işlere yönelseniz iyi olur.
Sabır göstermenin, beklemenin, esneklik ve uyum sergilemenin kolay olmadığı ancak çoook işe yarayacağı günler olacak haftanın ikinci yarısı.
***HAFTA SONUNDA İSE MERKÜR MARS KAVUŞUMUNUN ETKİLERİNİ YAŞAYACAĞIZ.
Hafta sonu için bu transitin etkilerini olumlu anlamda kullanmışsak keskin ve kıvrak bir zeka, kararlı ve özgüvenli bir ifade biçimi, çözüm üretme becerisi ve tartışma konularını lehine çevirme şansı verebiliriz
Ancak bu transitin tuzaklarına takılmışsak da kırıcı konuşmalar, asabi ve huysuz tavırlar, lafını sözünü bilmeden edilen yaralayıcı sözler, içine atılmış kırgınlıkların insanca değil de patlama içeriğinde dile getirilmesi, sivri diller ve kaba bir iletişim tarzı ile kendini ifade etme riski taşıyor olacağız. 
İletişim kazalarına çok açık olacağız sonuç olarak. Oto kontrol , sağduyu ve olgun yaklaşımlar önemli olacak. Hiçbir kararı aceleye getirmemek, anlamadan dinlemeden verilebilecek tepkilerden kaçınmak şart.

4 Ekim 2021 PAZARTESİ 

Ay günün tamamında Başak burcunda olacak.
Bir şeyleri düzene sokmak, derlemek, toparlamak, eksikleri gidermek, yolunda gitmeyene odaklanmak, ayrıntıları halletmek adına değerlendirebileceğimiz bir gün. 
Hedefimizde yeniye yer açmak adına gereksiz olan her şeyden kurtulmak ve kendimize alan yaratmak var. 
Bunu gerçekten manasına hizmet edecek şekilde de yaşayabiliriz sembolik olarak bazı yaşam alanlarımızda da deneyimleyebiliriz.
Bugün yarım işler, gözümüze dağınık görünen mekanlar çok daha fazla dikkat çekecek.
Rutinlerde dolanmamız gerekse bile biz yüzümüze başka rüzgarlar essin isteyeceğiz.
Çok fazla kurallı, prensipler doğrultusunda, kalıplı, yapılacaklar listesi eşliğinde hareket eden kişiler değişik yol ve yöntemlerle karşılaşacak.
Ya bu değişimin geliştirici tarafını görüp değerlendirecekler ya da her zamankinden daha gergin olacaklar. Ne için? Bildikleri ezber bozulmasın diye.
Akşam saatler ilerledikçe çok fazla detaya bakmaktan kaynaklanan aksaklıklar, dalgınlık ve karmaşa hali yaşanabilir. En çok odaklanmaya ihtiyaç duyduğumuz işlerde biraz kaybolmuş hissedebiliriz.

5 Ekim 2021 SALI

Günün ilk yarısı bir şeyleri yoluna sokmak, halletmek, düğüm çözmek, tıkanıklıkları açmak adına değerlendirilebilir.
Zor ve uğraştırıcı görünen işleri iyi ilişkiler ve doğru bir iletişim ile halletme şansımız olabilir.
Kendimizi nasıl ifade edeceğimizi bilemediğimiz bir konuda net ve etkili bir ifade adına şartlar oluşabilir.
15:41 sonrasında günün geri kalanında da ilişkiler bu yolla elde edilen değerler önemli olacak.
Sağlamlık ve kalıcılık hissi veren ve önümüzü görme fırsatı yaratan durumlarla karşılaşabiliriz. Buna vesile olan kişiler ve ortamlar adına şansımız olabilir. 
Yarın gerçekleşecek yeniay öncesinde bu akşamı hedeflediğimiz şeyler adına yapılacak plan ve programlarla, gerçek ve net olanı görme fırsatı verecek yüzleşmelerle değerlendirebiliriz.
Realitede kalmanın faydası büyük olacak.

...
Devamını oku...27 Eylül 2021, Pazartesi

AstroKarmik ile 27 Eylül-3 Ekim 2021 Haftasının Yorumları

Günlük yorumlar için 👉🏻 
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/yillik/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar-1

27 Eylül-3 Ekim 2021 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

***Merkür retrosu ile haftaya başlıyoruz🙃
Bu kez Retro Terazi burcunda olacak ve 18 Ekim’e kadar devam edecek.
Her Merkür retrosunda yaptığım hatırlatmaları yine sıralayalım bakalım 😊
 Algımızı, zihnimizin nasıl ve neye çalıştığını, bilgiyi alıp verme sürecinin tüm aşamalarını, iletişimimizi, öğrenme ve öğretme becerimizi, ilgilendiren Merkür bu dönemde genel manada bu bahsi geçen konularda bazı aksamalar yaşanmasına zemin hazırlayacak.  
Gezegen Retroları aslında geriye çekilip, olaya yeni, farklı ve daha bütünsel bir pencereden bakma, vites küçültme, tekrar düşünme, tekrar değerlendirme ve hataları tespit etme, bazı konularda hayatı biraz daha ağırdan alma fırsatı sunar. 
Tedbir noktaları:
•Bu bir duraklama ve bazı şeyleri yeniden düşünme, tekrar üzerinden geçme, aceleye getirmeden tedbirli olabilme dönemi. 
•Önemli görüşmeler, anlaşmalar, atılacak imzalar, plan ve projeler, sözleşmeler açısından her zamankinden tedbirli olmamız gerekiyor. Bu tarz adımların sonradan revizyon gerektirmesi, vazgeçişler, iptaller ve ertelemeler, pişmanlıklar ile buluşmaması adına olayı bu şekilde yönetmek şart.
•Eğer bir teknik ya da elektronik alet, bir eşya satın alacaksak, bir hizmet alma ya da verme konusunda bir karar vereceksek tüm ihtimalleri değerlendirmek ve objektif olabilmek önemli.
•Zaten arıza sinyalleri veren bir alet ya da eşyanız varsa, bir tamirat ihtiyacınız söz konusuysa, ihmal etmeyip onarmak, işe yarar hale getirmek gerekebilir. Aksi durumda buna mecbur kalınabilir ya da tamir edilemeyecek kadar zarara uğrayabilir. Bu tarz uyarılar mutlaka retro öncesinde ufak tefek sinyallerini bize verecektir. Mesajları okuyabilmek önemlidir.
•Dikkat gerektiren aletleri her zamankinden tedbirli kullanmak önemlidir.
Yeni satın almalar konusunda acil bir durum söz konusu değil ise biraz beklemek ( retro düzelene kadar) elde edeceğimiz verimi ve memnuniyeti artıracaktır.
•Yolculuklar, iş ya da özel kaynaklı planlar bazı aksiliklerle buluşabilir o nedenle de öncesinde tedbirimizi almamız gerekir.
•İletişim ve haberleşme konusu da aksaklıklarla yürüyebilir. Karşımızdakini iyice anladığımızdan ve ifadelerimizin doğru anlaşıldığından emin olmak önemli.
•Yanlış anlaşılmalar, gecikmeler, ertelenmeler de söz konusu olabilir. Acaba kaçırdığım bir nokta mı var diyebilmek gerekiyor…
•Teknoloji, internet, haberleşme araçlarında da ani kesintiler, geçici sistem çökmeleri yaşanabilir.
•İşlerimiz alışık olduğumuz ya da ümit ettiğimizden daha ağır ve aksak ilerleyebilir.
•Bir şeyleri kaybedebiliriz Merkür retrolarında. Unutkanlıkta da artış görünebilir.  Ama bunun yanında daha önce kaybettiğimiz bir eşyayı arayıp bulmak için de uygundur…
•Karar alma süreçlerinde gecikmeler, alınan kararlardan vazgeçmeler yaşanabilir.
•Beklediğimiz haberlerde ve duymayı istediğimiz sözlerde ve cevabını beklediğimiz gelişmelerde gecikmeler yaşanabilir. Gelen isteğimizi karşılamayabilir. Duyduğumuzun içindeki hayra bakabilmek şart.
Ticari konularda aksaklıklar ve eğitim konulu işlerde de bazı aksaklıklar yaşanması muhtemeldir. Bu dönem kurulan ticari bağlantılar zorlayıcı olabilir. 
•Girilen sınavlardan istenen sonuçlar çıkmayabilir. Alınan bir eğitimden elde edilen verim bir süreliğine düşebilir.
•Bir transport işiniz varsa sabırlı olmak, güvenilir kişilerle her türlü tedbiri alınmış şekilde hareket etmek kıymetli olacaktır.
Tüm elektronik ve data biriktiren aletlerinizi kontrolden geçirmeniz, bilgisayar ve telefon içindeki verilerinizi yedeklemeniz ve korumaya almanız önemli olacaktır.

Bu dönemden verim almak için…
•Başlangıçlardan ziyade var olan işleri toparlamak ve yarım işleri tamamlamak, detaylandırma, inceleme ve araştırma işlerine vakit ayırmak için daha uygun olabilir. 
•Psikolojik çözümlemeler, terapiler, spritüel konulara dair çalışmalar, ruhsal farkındalık adına yapılacak çalışmalar, iletişim sorunlarının nedenlerini ortaya çıkarmak ve çözüme katkı sağlamak için de gayet uygun olabilir.
•Kaybettiğimiz bir şeyi bulmak, eskiden aldığınız faydaları tekrar ortaya çıkarmak için ideal olabilir.
•Zihinsellik ve el becerisi isteyen işlerdeki aksayan ve revizyon ihtiyacı olan noktaları tespit etmek açısından verimli olabilir.
•Bu dönem aynı zamanda eski eşyaları gözden geçirmek ve fazlalıkları elden çıkarmak, yaşam alanımızı ferahlatmak, işe yaramayan her şeyi geride bırakabilmek, zihinsel olarak da bir arınmaya gitmek için ideal olabilir.

TERAZİ BURCUNDAKİ MERKÜR RETROSU ile birlikte önümüze çıkacak, aksayan, yarım kalmış, çözüm bekleyen, tamamlanma ve tamir edilme ihtiyacı duyulan konular daha çok orta yolu bulamadığımız, anlaşma ve uzlaşma sağlayamadığımız, bir türlü dengeyi tutturamadığımız,  kopma ihtiyacı duyarken ne yapıp edip kopamadığımız, hala bir arada durmamız gerektiği halde, anlaşamadığımız için aramıza mesafeler koymak zorunda kaldığımız,   uyumu ve dengeyi bir vesileyle kaybettiğimiz noktalarda, ilişkilerde olacak…
Daha önce herhangi bir aşamasında yarım kalmış bir ortaklık ya da iş görüşmesi ile ilgili konular tekrar gündeme gelebilir. Neden daha önce yol alamadığımıza ve bu kez bunu nasıl aşabileceğimize bakmalıyız.
Eski bir partnerle ya da onu bize hatırlatacak bir kişi ya da durumla yüzleşmemiz gerekebilir.
Uzlaşma ve anlaşmalar tekrar ele alınabilir. Elde edilen sonuç doğrultusunda tamam ya da artık kararlı biçimde tekrar tola devam kararları çıkabilir.
Daha önce sağlanamamış eşitlik, adalet, hak hukuk için bir şans daha doğabilir.
Merkür retrosunun bilgiyi ve tecrübeyi derinleştirme fırsatı sunan, farkındalık yaratan etkilerinden bolca fayda alabilmemizi gönülden dilerim…
***VENÜS’ÜN NEPTÜN VE SONRASINDA DA PLÜTON İLE Destekleyici açılarının hakim olduğu bu haftayı tedbirli bir şekilde ilişkiler açısından değerlendirebiliriz.
Haftanın ilk yarısında uyum ve işbirliği, karşılıklı anlayış ve hoşgörü, romantik ve sıcaklık yaratacak planlar için fırsat bulabiliriz.
Haftanın tamamında sanatsal konular, yaratıcılık ve ilham isteyen iş ve uğraşlar, estetik, güzellik ve dekorasyon içerikli işler açısından güzel etkiler var.
Haftanın ikinci yarısında da ilişkileri sağlamlaştırma, güç katma, bağların derinleşmesi, heyecan ve tutku katan dokunuşlar adına destekleyici olabilir.
Önemli başlangıç ve bitiş kararları söz konusu olursa Terazi burcundaki Merkür retrosunu göz ardı etmeden yol almak süper olur.
Yani var olanı güzelleştirmek, revizyon ihtiyaçlarını görmek, yarım kalmış ya da yeteri kadar üzerine düşülmemiş olan ilişkilere odaklanıp temizlik yapmak adına güzel olabilir.

***Bu etkileri aynı zamanda hafta ortasında etkisi yoğun olarak hissedilecek olan GÜNEŞ SATÜRN DESTEK AÇISI eşliğinde yaşayacağız.
Sağlam adımlar, bu sağlam adımlara hizmet edecek görüşmeler, uzun vadeli hedeflerin konuşulması, plan ve programların yapılması, güçlendirme ve sağlamlaştırma çalışmalarına odaklanma, bir bilene danışmayı ve güven duyacağımız iş birliklerine niyet etme halini, el sıkışmalarını işaret ediyor gökyüzü.

Dip toplamda Merkür retrosunun kontrol, tedbir noktalarını kaçırmadığımız takdirde hem ikili ve sosyal ilişkiler hem de iş ve ticari bağlantı ve görüşmeler açısından, uzun vadeli hedeflere dair alınacak önlem ve yapılacak planlar için destekleyici bir hafta olacak. Özellikle haftanın ilk yarısı ve ortası…
Değerlendirebilmek dileğiyle diyelim 😊

Haftanın riskleri:
Haftanın son iş gününde yaşlanabilecek iletişim problemler, manipülatif ve baskı içeren konuşma ve görüşmeler, sert bir ifade tarzından kaynaklanan gerginlik ve yanlış anlaşmalar yorucu olabilir.
Bir şeyleri kontrolsüz davranmaktan, fazlaca rahatlıktan, kolay harcama eğiliminden kaynaklanan sorunlar. Abartılı ve ölçüsüz olan şeylerden kaçınmak şart.
Haftanın son üç günü cesaret gösteremediğimiz konularda bir şeylere zorla itildiğimizi hissedebiliriz.
Kronikleşmiş bir sorun adına mecburen ve hızlıca harekete geçip çözüm üretmemiz gerekebilir.
Motivasyonumuzu kıra kişiler bizi bir konuda ya tamam ya da son hız devam noktasına getirebilir.
Rekabet halinde olduğumuz ancak bundan dolayı rahatsızlık duyduğumuz ortamlarda bulunabiliriz.
Fiziksel olarak yaralanmaya, sağlık açısından zafiyetli durumlara açık olabiliriz.

...
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji