16 Nisan 2018, Pazartesi

AstroKarmik ile 16-22 Nisan 2018 Haftasının Yorumları

16 Nisan 2018 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

Çok hareketli bir hafta.
 
***Koç burcunda yeniay ile başlıyoruz. Hızlı ve birden karar verilen başlangıçlar, sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir.
Yeniay ile ilgili detaylı yorumlarımı sizlerle paylaştım. Kaçıranlar ve tekrar okumak isteyenler için…
www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/aylik/koc-burcunda-yeniay-1
 
***Venüs’ün Jüpiter ve Plüton ile gerçekleşecek olan açıları, haftanın ilk yarısında etkili olacak.
Finansal konularda hareketlilik, inişli çıkışlı durumlar, adımlar söz konusu olabilir.
Yatırım konusu, ölçüsüz harcamalar ve risk içeren maddi hamleler gündeme gelebilir. Ya da girişilen işlerin ucu bir şekilde finansal risklere dayanabilir.
İlişkiler açısından da yeni fırsatlar ya da mevcut ilişkide gereken değişimi yaratma imkanı gündeme gelebilir.
Bu etkiler, riskleri hafife alma ve zaten zor ve riskli görünene meyletme durumu yaratacak.
Her açıdan.
Maddi açıdan boyumuzu aşan hamleler çok daha tatminkarmış gibi görünebilir. Harcamalar ve yatırımlar bu sebepten dolayı mantıkla değerlendirilemeyebilir.
Bu aşamada ilişkiler açısından da bize güç ve değer katacak kişilerle iş birliği yapma fırsatı da söz konusu olabilir.
Yüzeysel ve samimiyetsiz ilişkilerin bir şekilde elenmek zorunda kalacağı, derinliği sağlayabildiğimiz kişilere doğru otomatik olarak çekildiğimiz deneyimler yaşayabiliriz.
Özel ilişkiler açısından da aslında olmayacağını ya da bize çok da bir şey katmayacağını çok iyi bildiğiniz ama bir şekilde karşı koyamadığınız ilişkilerin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu ilişkilerin gerçekten heyecan katacağını ancak bunun yanında hırpalayıcı deneyimler de getirebileceğini bilmekte fayda var.
Genel itibariyle bu kez ilişkiler yoluyla büyüme, güçlenme, dönüşme, derinlik kazanma ve hem kendimizi hem de ilişkilerdeki durumumuzu keşfetme şansımız artacaktır.
Ancak aynı zamanda eğer doğum haritanızda da bunu vurgulayan tema varsa, eş veya partner konumundaki kişi ile aranızda kıskançlık krizleri, baskıcı ve inatlaşan tutumlar da yaşanabilir. Sıkboğaz etmenin yarardan çok zararı çıkacaktır önümüze bu etki altındayken.
Bir arkadaşlık kökten değişip farklı bir boyuta taşınabilir.
Aşk hayatlarına dair gizemler, gizli ve yasak aşklar da birden ortalığa dökülebilir bu günlerde… Özel olmayan ilişkilerde de güç birliği yaratan durumlar yaşanabilir.
 
*** Salı günü KİRON 14 Nisan 2027 ye kadar devam edecek Koç burcu seyrine başlayacak. (26 Eylül 2018- 18.2.2019 arasında Retro sebebiyle kısa süreli olarak Balık burcuna tekrar dönecek.) Kiron 20 Nisan 2010 tarihinden bu yana Balık burcunda idi. Şimdi artık Koç burcu konuları Kiron ile bağlantılı olarak gündeme gelecek.
Bu konuda daha detaylı yorumlarımı sizlerle daha sonra paylaşacağım ancak kronik yaralarımızı ve şifa kaynaklarını ifade eden Kiron Koç burcundaki seyri sırasında kimlik tanımlanması ve kendini bir başkasından bağımsız bir şekilde ifade edebilme, adım atmanın cesaretini gösterebilme, özgüven ve kararlılığı ortaya çıkarabilme adına eski yaraların şifasına ya da belki de bu merkezdeki sızılara hizmet edecek yeni yaraların oluşmasına vesile olacak.
1.4.1968-18.10.1968
31.1.1969-28.5.1976
14.10.1976-28.3.1977
Tarih aralığında doğan kişiler bu süreçte Kiron döngüsü yaşayacaklar. Yani bu kişiler için, kanayan yaralar ya yeniden gündeme gelecek ya da şifalanma şansı bulacak.
 
***Çarşamba günü SATÜRN 6 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek geri hareketine başlayacak.
Satürn Retroları hayatın en çok akmasına ihtiyaç duyduğumuz konularında yavaşlama ve vites küçültme zorunluluğunu getirir.
Amaç istenen hızı ve verimi yaratmak adına, bunlara engel olan pürüzleri gidermek, gereken revizyonları yapmak ve daha sağlam bir şeyler ortaya koyabilmek adına zaman yaratmaktır.
Yolunda gitmeyen her ne varsa onları yargılamak ya da hatayı-eksiği bizim dışımızda aramak yerine, içinde bulunduğumuz durumu tarafsızca sorgulamak, olmayana değil de olması adına neler yapabileceğimize bakmak, sorumluluk almak önemli oluyor böyle etkiler söz konusu olduğunda.
Yarım kalanı tamamlamak, revizyonlar ve sağlamlaştırma çalışmalarına girişmek, eksikleri tamamlamak, tamir edip işe yarar hale getirmek için elverişli dönemler bu dönemler.
Ancak özellikle iş dünyasına ve finansal konular dair YENİ GİRİŞİMLER ve inşaat-tadilat-ev-arsa alım satım işleri açısından, Retro eşliğinde gelen ilk adımların, olası aksiliklerle gecikmeli ilerleyeceğini, sürecin tahmin ettiğimizden yorucu olabileceğini, sabır gerektireceğini dikkate almak önemli.
 
***Çarşamba günü kesinleşecek GÜNEŞ-URANÜS KAVUŞUMU da hafta ortasında etkili olacak. Yine sürpriz gelişmeler, değişim yaratma isteği, farkındalık elde etme fırsatları, farklı yol ve yöntemlerden gelecek fayda ancak bunların yanında istikrar elde etmekte zorlanma, beklenmedik durumları yönetmek durumunda kalma, özgürlük ihtiyacında artış ve bu nedenle de sorumluluklardan kaçma, hayatımızdaki erkek figürlerinden yana alışılmışın dışında tepki ve tavırlar, yönetim ve organizasyon ile ilgili yönetilmesi uğraştırıcı durumlar, otoriteye karşı gelme ve otorite kurma sorunları söz konusu olabilir.
 
***Cuma günü GÜNEŞ YAKLAŞIK 1 AY İÇİN BOĞA burcuna geçecek.
Güneş Boğa burcundayken, bu bir aylık süreçte olaylar karşısında kontrolsüz ve aceleci davranmaktansa ağırdan alıp emin olduğumuz sonuçlara ulaşmayı tercih ederiz. Risk yerine güven ve huzur aradığımız, maddi konuların önem kazandığı, elimizde mevcut olanı koruma içgüdüsünün yoğun olduğu bir dönemdir. Karar vermek adına fazlasıyla temkinli olacağımız ancak verilen kararların kalıcı olacağı bir dönem bu.
Kaybetmemeyi en büyük kazanç sayarız bu süreçte. Çalışmak, verim almak ama bir yandan da beş duyumuza hitap eden zevk unsurlarını doyasıya yaşamak isteriz.
Bu dönem varsa bahçeniz veya çiçeklerinizle uğraşmak, toprakları tazeleyip bitkilerinize özen göstermek için de biraz vakit ayırabilirsiniz. Hafta sonları doğayla iç içe ve doğal besinlerle süsleyeceğiniz eğlenceli ve rahatlatıcı piknik planları için uygun bir dönem olur.
Daha fazlasının hırsını barındırmayan bu dönemin en büyük riski rehavet ve rahatın her şeyin önüne geçmesi. Bir de boğazımıza düşkünlük olabilir.

16 Nisan 2018 PAZARTESİ 

Haftaya yeniay ile başlıyoruz. Cesaret katan ve motivasyonları yükselten etkiler söz konusu. Yeniayın olası risk ve avantajları hakkındaki yorumlarımı dün sizlerle paylaşmıştım. Kaçıranlar ve tekrar okumak isteyenler için tekrar paylaşıyorum…
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/aylik/koc-burcunda-yeniay-1
Hızlı ve hareketli bir şekilde başlayacak haftanın ilk günü. Saat 08:59 ile 11:50 arasında Ay boşlukta olacak ve sonrasında Boğa burcuna geçecek. Yeniayın coşkun etkilerini yere basar hale getirmeye hizmet edecek şekilde bir dinginlik katacak bu geçiş.
Bugün için zaten planladığınız işleriniz varsa, Ay’ın Boğa burcuna geçişinden sonrasını hatta akşam saatlerini daha verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Ancak finansal riskler açısından daha önce yaptığım uyarıları hatırlatmakta fayda var. Her açıdan ölçülü ve tedbirli olmak önemli.

17 Nisan 2018 SALI

Ay gün boyunca Boğa burcunda olacak. Maddi konular ve kendimizi güvende hissetmemize hizmet eden işler gündemde olacak. Bugün kesinleşecek olan, Venüs-Plüton ve Venüs-Jüpiter arasındaki açısal temas öyle ya da böyle maddi meselelerin ve/veya ilişkilere dair birtakım gelişmelerin de gündeme geleceğini düşündürüyor.
Güç katan iş birlikleri, derinlik ve fayda sağlayan kişilere doğru çekilme, etkili ve güçlü kişilerle destek alışverişleri söz konusu olabilir.
Öğlen saatlerinde rahatlık, esneklik ve bir miktar olayları akışına bırakıverme eğilimi ve ihtiyacı söz konusu olacak.
Rahatlık, huzur, dinginlik verecek her türlü aktivite için, sanatsal yaratıcılık ve bunların icra edildiği ortamlar için güzel olabilir.
Destek alışverişler, fedakarlıklar ve uyumlu iş birlikleri için de uygun olabilir.
Öğeden sonra saatlerinde daha çok silkelenme, hareketlilik ve mücadele isteyen işlerde daha girişken olma, nispeten daha çok cesaret gösterme, fiziksel güç isteyen işlere yönelme eğilimi var.
Akşam saatleri Ay Venüs Jüpiter ve Plüton açılarını tetikleyecek. Her açıdan ölçülü olmaya ihtiyaç duyduğumuz bir gün ve akşam diyebiliriz.

18 Nisan 2018 ÇARŞAMBA

Ay saat 15:02 ye kadar Boğa burcunda ve 01:04 sonrasında bu saate kadar boşlukta olacak.  Yarım işleri toparlamak, düzene hizmet edecek şekilde bir iş planı yapmak, keyfimizi yerine getirecek iş ve uğraşlara vakit ayırmak için elverişli olabilir bu zaman dilimi.
Ay İkizler burcuna geçtikten sonra iletişim ve hareket ihtiyacı, genel bir merak hali artmış olacak.
Gün içinde etkili olacak Güneş-Uranüs kavuşumu da göz önünde bulundurulduğunda özellikle 15:02 sonrası, yeni bir şeyler öğrenmek, farklı deneyimler yaşamak, bilgiyi arttıracak imkanları değerlendirmek, bilgiyi pratikleştirecek ortamlar yaratmak, aradığımız cevapları bulacak doğru soruları sormak, farkındalık elde edeceğimiz durumları zihinsel olarak doğru okuyabilmek için elverişli.
Bilgi bugün hiç beklemediğimiz bir ortamda, belki de hiç tahmin etmediğimiz bir kişiden ya da daha önce hiç düşünmediğimiz bir bakış açısı ile bakabilmek sayesinde gelecek. 
Ne kadar esnek olursak o kadar çok farkındalık elde edeceğimiz bir gün. Kompleks çözümler yerine pratik olanı, zor yolları değil de kolaylaştıranı, net görünür olanı bu kez de başka bir açıdan anlamaya çalışmak daha fazla fayda verebilir.

19 Nisan 2018 PERŞEMBE

Ay günün tamamında İkizler burcunda olacak.
İletişim trafiği, bilgi alışverişleri, yeni bir şeyler öğrenme ve bildiklerimizi aktarma, hareketlilik açısından yoğun bir gün olacak. Günün ikinci yarısında yanlış anlama ve anlaşılmalar, belirsizlikler, netlik sağlayamamanın verdiği huzursuzluk ve gerginlik, dalgınlık ve unutkanlıklar, duyduğuna sorgusuz inanmaktan kaynaklanabilecek yanılgı ve buna dayalı karar ve tepkiler risk oluşturuyor.
Bu nedenle önemli görüşmeleriniz ve netlik sağlamayı istediğiniz konuşma ve yazışmalarınız açısından günün ilk yarısı çok daha elverişli olabilir.

...
Devamını oku...15 Nisan 2018, Pazar

Koç Burcunda Yeniay

Koç Burcunda Yeniay Zamanı…

16 Nisan 2018 saat 04:57 de 26 derece Koç burcunda bir yeniay meydana geliyor. Yeniaylar tazelenme ve adım atma ihtiyacının arttığı zamanlar. Hangi burçta gerçekleşiyor ise o konuda bir adım söz konusu oluyor. 
 • Bu kez hız ve hareket beklentisi diğer yeniaylardan biraz daha yoğun olacak gibi görünüyor.
 • Yani her neye niyet ettiysek edelim çabucak sonuç almak ve ilerleme kaydetmek beklentisi içinde olacağız.
 • Sabır ve istikrar sorunu olan durumlar, düşünmeden verilmiş kararlar gündeme gelebilir.
 • Beklettiğimiz işleri hayata geçirme motivasyonu ya da normalde cesaret edemediğimiz işlere girişme eğilimi artabilir bu yeniay ile birlikte.
 • Öne atılma, bir şeyleri netleştirme, kararsızlıklara son verme, düğmeye basma, inisiyatif alıp hareket etme isteği de öyle.
 • Burada birlikte hareket edelim, benim niyetim herkese hizmet etsin, sen ne dersin, ortak karar verelim ve önceliklerimizi buluşturalım gibi şeyler söz konusu değil. Bireysel olan heves, istek ve planların ihtiyacı daha çok duyulacak.
 • Çok riskli ya da çok ihtimalli konuların beklemede kalması canımızı sıkabilir. Yani riskler korkutmak yerine cazip gelebilir.
 • Bencilce istekler, ortak alınması gereken kararlarda tek başına hareket etme eğilimi, plansız programsız hareketler, ölçüsüz girişimler, kar-zarar hesabı yapamama, alınan karar ya da atılan adımın arkasında istikrarla duramama, sonuç almak ve alınan kararı harekete geçirmek konusunda doğru zamanlama yapamama ve bir şeyleri aceleye getirme v.b. şeyler yeniayın en önemli riskleri.
 • Sırf yapmış olmak adına bir değişiklik yapalım, kimse engel olmasın, özgürlüğüm kısıtlanmasın, fark yaratalım v.b. şeyler adına gereksiz hamleler de gelebilir.
 • İçine mantık, sağduyu ve sabır katılmış hareketler, eğer genel geçer bir heves değil de net bir karar eşliğinde gelmişse çok güzel bir fırsat olabilir.
 • Yeniayın Uranüs eşliğinde gerçekleşmesi de bu bahsettiğim avantaj ve riskleri destekler nitelikte olacak.
 • Yeniayın yöneticisi Mars’ın da Oğlak burcunda ve Satürn ve Plüton etkisinde olması, yine bu içinde bulunduğumuz günlerin ana fikri olan mücadele ve zorluk temasını destekliyor....
Devamını oku...09 Nisan 2018, Pazartesi

AstroKarmik ile 9-15 Nisan 2018 Haftasının Yorumları

9 Nisan 2018 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

 
Genel itibariyle destekleyici transitlerin daha ön planda olduğu ancak yine de bir miktar tedbir gerektiren bir hafta başlıyor.
Özellikle son zamanlarda yıpratıcı tesirler almış olan ilişkiler teması bir miktar nefes aldıracak bu hafta. Venüs-Mars uyumu ve bunların Neptün ile destek transitleri uyum, işbirliği, esneklik, hoşgörü, bağışlama ve fedakarlıklar gibi ilişkileri güzelleştiren detayları ön plana çıkaracak ve kolaylaştıracak. Haftanın geneline yayılan bu etkiler daha önceki günlerde ortaya çıkan ve içinden çıkılmaz gibi görünen problemlere bir çözüm üretme aşamasına gelebileceğimizi düşündürüyor.
Yine de tüm bu transitlerin eğer biz niyetimizi iyilikten, uyumdan, çözüme ulaşmaktan yana koymamışsak kısa devre yaratan ve gerçekçi davranmaktan uzaklaştıran yan temalarının da olduğunu hatırlatmakta fayda var.
Özellikle haftanın ilk uyarısında ve hafta ortasında etkili olan Güneş-Plüton kare açısı otokontrollü olmamız gerektiğini de işaret ediyor. Baskının artışı tepkilerin dozunu değiştirebilir. Haklı çıkma telaşı, haksızlığa uğradım inancı, haklıyken haksız konuma düşmelere vesile olabilir. Ya da haklı çıkma savaşının aslında kimseyi gerçek anlamda mutlu etmediğini göremeyecek kadar gözlerimizi karartmamıza sebep olabilir.
 
Haftanın tamamında etkili olan Jüpiter-Plüton sesktil açısı da bu haftayı yılın önemli zamanlarından biri haline getiriyor. Yılın başlarında da belirttiğim gibi bu transit 2018 yılının en can alıcı transitlerinden biri. İlk kez Ocak ayında etkilerini hissettik. Jüpiter geri hareketi sebebiyle bir kez daha gerçekleşiyor. Daha sonra Eylül ayında bir tur daha gündeme gelecek.
Bu transitin etkileri şu şekilde;
Birlik halinin, uyum halinde hareket edebilmenin, gerçek anlamdaki iş birliğinin, birbirine fayda sağlama motivasyonunun, dayanışma halinin öneminin görmeye hizmet ediyor.
Hem bireysel hem de toplumsal ve sosyal yaşamlarımızda, yaşanılan olaylarda gereken GÜCÜ VE YETERLİLİĞİ HİSSETME haline hizmet edebilir. Bu da olasılıkların daha net görünmesine vesile olabilir. Çabanın şart olacağı bir etki söz konusu.
Yani FIRSATI GÜCE DÖNÜŞTÜRMEK ya da mevcut kontrol altında olan şeylerin artık avantaj sağlamasını istiyorsak bunu sunacak durumlar ve gelişmeler yaşanabilir. Bu aşamada durup beklemek yerine gereken girişimleri yapmak ve çaba göstermek önemli diyor bu gökyüzü olayı.
Hem dönüşümün hem de arınmaya ihtiyaç duyulan, dejenerasyona uğramış noktaları ŞİFALANDIRMA konusu hareketlenebilir.
Değişim yaratacak adımları atmak için gereken MOTİVASYONU sunabilir. Farkındalık artıracak yol ve yöntemler ön plana çıkabilir.
Bilinçli hareket edebilme gücü söz konusu olabilir.
Hem kendimizi tanımak hem de artı değer katacak aydınlık taraflarımızı gün yüzüne çıkarmak için ihtiyaç duyulan destek yöntemlerden fayda elde etme şansı artabilir.
Rehber niteliğinde olan kişilerden, yabancılardan, bilgili ve tecrübeli kişilerden gelecek fayda, eğitim, öğretim ve yabancılarla yapılacak iş birliklerinden gelecek kazanç olarak yorumlanabilir bu transitin etkileri.
Aslında işin içinde ve veya ucunda hem DAHA ETKİLİ VE GÜÇLÜ OLABİLMEK hem de maddi ya da manevi kazanç elde edebilmek teması var.
Güç ve fayda katan işbirliklerinin zamanı olabilir bu transit.
Burada JÜPİTER’İN AKREP BURCUNDA OLMASI, PLÜTON’UN DA OĞLAK BURCUNDAKİ yerleşimi, iş dünyası, mesleki planlar projeler ve en temelinde de maddesel kazancın en ön planda olduğu hedefler gündeme gelebilir bugünlerde.
Cesaret, kararlılık, özgüven, güç, azim; şans ve pozitif bakış açısı ile birleşmiş ve derinlik sağlama her neye yoğunlaşmamız gerekiyorsa o alanda hızlıca yol alma imkanı sunacak bu güzel transit.

9 Nisan 2018 PAZARTESİ

Ay saat 09:49 sonrasında Kova burcunda olacak. Erken saatler plansız ve beklenmedik durumları ve hesapta olmayan işleri yönetme gereği olabilir. Ancak Ay’ın Kova burcuna geçiş ile birlikte geçtiğimiz iki güne göre nispeten daha olumlu ve iyimser olma şansı bulacağız. Gergin ve boğucu ruh halleri yerini alternatiflere ve ihtimalleri daha kolay görebilme haline bırakacak.
Kalabalıklarla birlikte hareket etme, ortak kararlar alma, iş birliği halinde olma, sosyal ortamlarda ve arkadaşlarla bir arada bulunma, iletişim ihtiyacımızı giderecek, fikir alışverişlerinde bulunabileceğimiz kişilerle zaman geçirme şansımız var. Bugün bu sosyal etkilere rağmen yine de kendinize özgür hissedeceğiniz bir alan ve zaman yaratmaya gayret edin. Çok fazla iç içe geçmeler de bunaltıcı olabilir.
Günün ikinci yarısı ve akşam saatleri, bilgi alışverişleri, sohbet, muhabbet, yeni şeyler öğrenmek, iletişim becerilerimizi kullanarak yapacağımız işlere yönelmek, var olan bilgimizi, tecrübemizi kullanma imkanı yaratmak, kendimizi yeniliklere ve farklı bakış açılarına açıp geniş düşünebilmek açısından elverişli.

10 Nisan 2018 SALI

Ay günün tamamında Kova burcunda.  Sabah saatlerinde sosyal ortamlarda tam olarak kendimizi ifade edememe, kadın figürleri ile iş birliği yapma ihtiyacı ancak buna yeteri kadar imkan yaratamama, eski bir alışkanlığın değişme ihtiyacını görme ya da değiştirememiş olmanın sıkıntısını yaşama, bir şeyleri geride bırakma yolunda atılan ya da atılamamış adımlar, kadınlarla ya da bir kadın için kendi güzelliği, beğenilirliği ve değeri ile ilgili sorgular, soru işaretleri ve gerginlikler gündeme gelebilir.
Günün geneli için, her zaman almaya alıştığımız ya da bu kez alırım diye düşündüğümüz bir destek istediğimiz şekilde gelemeyebilir. Ya da istediğimiz etkiyi bırakmayabilir.
Bugün arkadaşlarla bir arada geçireceğimiz zaman kıymetli olacak. Bu zamanı gelecek planları yapmak için de eski ve kapanması gereken defterleri kapatıp yolumuza temiz pak devam etmek için de değerlendirebiliriz.
Bugün ayrıca toplumsal konular, idealler, ortak hedefler ve gelişim imkanı sunacak ivme kazandıracak gelişmeler de gündeme gelebilir.
Yarın sabah saatlerinde kesinleşecek Venüs-Mars üçgen ve Güneş-Plüton kare açıları günün ikinci yarısında ve akşam saatlerinde giderecek yoğunlaşacak şekilde etkisini hissettirecek.
Eğer güç savaşlarına, inatlaşmalara tutuşmamışsak, şartları ve içinde bulunduğumuz durumu gereksiz yere zora sokacak hamlelerde bulunmamışsak ilişkiler açısından denge-uyum halini yaratma şansı bulacağız. Gerginleştiren tesirleri yumuşatmanın bir yolunu bulacağız. Aksi takdirde zaten patlamaya hazır durumların fitili ateşlenebilir.

11 Nisan 2018 ÇARŞAMBA

Ay akşam saatlerine kadar yine Kova burcunda olacak. Baskı-manipülasyon, gücü kabul ettirme, etkili olma, otorite kurma çabasının isyankar tavırlar yaratabileceği bir gündeyiz. Özellikle günün ilk yarısında ne kadar otokontrol o kadar güzel. Esneklik, fikir ayrılıklarına karşı hoşgörü, inatlaşmalardan kaçınmak, mutlaka sözümü geçireceğim saplantısından uzak durabilmek, otoriteye karşı gelme savaşına dur diyebilmek, otorite kuracağım diye diğer insanları ezmeye kalkışmamak önemli bu etkiler altındayken.
Önemli ve üzerinizde etkisi olan kişilerle mücadeleye girmemek daha doğrusu önemli görüşmeleri bu etkiler altında mümkünse bir miktar ötelemek, üzerinize gelen olay ve kişilerin sizi tepkisellik tuzağına düşürmesine müsaade etmemek, esnek ve dengede kalabilmek gerekecek.
Kadın erkek ilişkilerinde de sonrasında bu tarz sinyaller olabilir.
Venüs-Mars arasındaki uyumlu açı bu açıdan destekleyici olacak mutlaka. Ancak bu aşamada da bu uyumu yaratan şeyin gerçek anlamda bir uyum hali olup olmadığını sorgulamak gerekebilir. Sadece bir insanı bırakamamanın da bazen bu şekilde geçici uzlaşmalar yaratabildiğini hatırlamak gerekir. Karşı koymakta zorlanılan çekimlerin sonrasında kısa devreler yaratabildiğini göz önünde bulundurmak önemli.
Saat 17:55 ile 21:39 arasında Ay boşlukta olacak ve sonrasında Balık burcuna geçecek.

12 Nisan 2018 PERŞEMBE

Ay günün tamamında Balık burcunda olacak. Haftanın en güzel günü. Duyguların dile geldiği ve sezgilerin bize rehberlik ettiği, yaratıcılığı daha duru biçimde ifade edeceğimiz nitelikte bir gün olacak. Venüs-Neptün destek açısı, affedişler, fedakarlıklar, karşımızdakini ve içinde bulunduğumuz durumu olduğu gibi kabul edip sevgiyi ifade edebilme, dile gelmiş güzel duyguların iyileştirici etkisini hissetme, aşkın ifadesi, romantik planlar ve ilişkilerin keyif veren güzel taraflarını daha çok hissetme, yaşama şansı bulacağız. Eğer ilişkiler açısından bir yumuşama ve işleri yoluna koyma, ihtiyaç varsa kendini affettirme ve bağışlama temaları yaşanmışsa etkileri kalıcı bir iyileşme sağlayabilir. Zira günün etkilerinde kalıcılık, sağlamlaştırma ve uzun vadeli sağlam adımlar atma gibi şeyler de var.
Sanat- yaratıcılık ve doğal becerileri meziyetler açısından da güzel işler ortaya koyma şansı var.
Bugün kendinizi manevi açıdan besleyecek tüm güzelliklere açın. Hem rahatlama, üzerinizdeki gerginlikleri atma hem de bu tarz aktivitelerden de her zamankinden daha çok verim alma şansı bulabilirsiniz.

...
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji