Canan Soysal​

1972 yılında Konya’da doğdum. 1997 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldum. 15 yıl boyunca gazete ve dergilerin ekonomi servislerinde ekonomi muhabirliği, haber müdürlüğü ve sayfa editörlüğü yaptım. Son 12 yıldır da özel bir şirketin kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürütüyorum.

Yaklaşık 10 yıl önce kişisel gelişim seminerlerine katılarak çıktığım yolda Tony ve Orit Wiseman tarafından verilen Outlook, Essence ve Summit seminerlerine katıldım. Tüm bu eğitimler sonucu asıl önemli noktanın kişisel gelişimle birlikte ruhsal gelişim olduğunu farkettim. Bu aşamada yolum 2012 yılında Bilyay Vakfı ile kesişti. Bilyay Vakfı’nda bir yıl süren ruhsal bilgi çalışmalarından sonra 2013 yılında Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü’ne katıldım. Bu çatı altında eğitimim ve çalışmalarım halen devam ediyor.

2014 yılı Şubat ve Mayıs aylarında, World Regression Institute’nun Türkiye’deki yetkili eğitmeni Günay Yalçın tarafından İstanbul’da verilen Regresyon Terapistliği eğitimini tamamlayarak sertifika almaya hak kazandım ve kişisel olarak regresyon danışmanlığı hizmeti vermeye başladım. Buna ek olarak, 2004 yılında Sevgi Ersoy’dan Reiki I ve II eğitimi ve Mayıs 2018’de Dr. Fatma Işın Ünay’dan da Access Bars eğitimi alarak uygulayıcı oldum.

Ekim 2020’de Gilbert Renaud tarafından verilen Recall Healing 1. Modül eğitimini aldım. Ardından yine School of Younity çatısı altında, Hans TenDam tarafından verilen Kazalar, Şiddet, Bayılma ve Ameliyat webinar eğitimini tamamladım.