< Ana sayfa 04 Şubat 2015, Çarşamba

4 Şubat 2015 Dolunay... Burçlara Etkisi

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

4 Şubat 2015... Aslan Burcunda Dolunay

KOÇ
Dolunay aşk hayatınızı, yaşamdan keyif aldığınız konuları ve çocuklar ile ilgili konuları etkileyecek. Bir hobinizin sonuçlarını, çocuğunuzla ilgili bir emeğin karşılığını alma ya da aşk hayatınızda bir hareketlenme yaşanabilir.
BOĞA
Aile içi ve ebeveyn ilişkileriniz, ev ve aile hayatınız dolunayın etkisinde kalacak. Anne baba ilişkileriniz ve eviniz ile ilgili konular dengede tutulması gereken konular. Sevdiklerinize karşı hoşgörülü olmanız gerekecek.
İKİZLER
Dolunayla birlikte yakın çevrenizle olan ilişkilerinize ait olaylar, ticari meseleler ve eğitim konulu şeyler yaşayabilirsiniz. İletişim, aynı dilden konuşmak ve yakın gördüğünüz kişilerle uzlaşma sağlamak çaba gerektirecek.
YENGEÇ
Dolunay maddi konular ve yatırımlar konusunda etkili olacak. Bir yatırımınızın sonuçları veya bunun bekleyişi stres kaynağı olabilir. Daha önce emek verdiğiniz  bir şeyin karşılığını maddi olarak almanız gündeme gelebilir.
ASLAN
Bu kez dolunay burcunuzda olacak. Beklediğiniz ve de sürpriz pek çok haber, gelişme ile buluşabilirsiniz. Daha önce yaptığınız bazı başlangıçlar artık sonuçlarını vermeye başladı. Bu arada sen-ben dengesi önemli olacak.
BAŞAK
Dolunay iç dünyanızı ve ruhsal sağlık konularını gündeme getirebilir.  Bu süreç, sağlıkla ilgili düzenleme yapma, bazı korkularınızla yüzleşme ve aslında o kadar da endişe etmeye gerek olmadığını kabullenme şansı verebilir.
TERAZİ
Dolunay arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve birlikte hareket ettiğiniz gruplar ile ilgili konuları etkileyecek. El birliği gerektiren ikili ya da çoklu ilişkilerinize dikkat. Anlaşmazlıklar kırıcı dile getirilirse çözüm olmaz. 
AKREP
Dolunay, meslek hayatınıza dair bazı gelişmelere, başvuruların, çalışmaların sonuçlarını almaya götürebilir sizi. Takdir edilsin çabası ya da takdir alamamanın gerginliği, göz önünde olmak nedenli stresler yaşayabilirsiniz.
YAY
Dolunay, uzun mesafeli yolculuk planlarınız, akademik seviyede alınan bir eğitim ve felsefi dini konulardaki çalışmalarınızı ve yabancılarla bağlantılı işlerinizi etkileyecek. Bir girişimin sonuçlarını almak söz konusu olabilir.
OĞLAK
Dolunay, kredi, borç ve ödemeler, ortaklıklar ve paylaşımlar  konularını tetikleyecek. Ödenecek bir para ya da beklediğiniz bir ödemenin gecikmesi sizde stres yaratabilir. Tedbirinizi alıp başkalarına bel bağlamasanız iyi olur.
KOVA
Dolunay ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanında sizi biraz yoracak. Sen-ben dengesi sarsılabilir. Karşılıklı istekler ve öncelikler çakışabilir. Yok saymayı tercih ettiğiniz sorunlar çözülmek üzere su yüzüne çıkabilir.
BALIK
Dolunay günü paylaştığınız insanlarla olan ilişkileriniz, günlük rutin işleriniz, düzen konulu meseleleriniz ile ilgili konulara etki edecek. Sağlık kontrolü, tedavi planlaması ya da diyet alışkanlığı düzenlemesi gerekebilir.

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji