< Ana sayfa 09 Eylül 2018, Pazar

Başak Yeniayı İle Yeni Düzenlemeler Zamanı

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş
 • Yarım bıraktığımız ya da gerçek anlamda çaba göstermediğimiz için tatmin sağlamayan işlerimize dönüp bakma zamanı geldi.
  Başak Yeniayı hem taze tohumları hem de telafi mekanizmalarını çalıştıracak.
 • Hangi alanda daha çok verim almaya ihtiyacınız varsa o alanda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.
  Bilginizi çoğaltmak, bilginizi daha işlevsel bir şekilde kullanmak, pratikleştirmek, hataları düzeltmek, bir daha aksama yaşanmaması adına daha tedbirli revizyonlar yapmak için ideal olabilir.
 • Alışkanlıklarımız ya da alışkanlık edinemediklerimiz sebebiyle daha iyisini yapabilecekken kıymetini bilmediğimiz sağlığımız için bir şeyler yapabiliriz.
 • Şifaya ihtiyaç duyduğunu bildiğimiz halde bunu ertelediğimiz, günü kurtardığımız yaşam alanlarımızı, kalıcı tamir edip onaran adımlar atılabilir.
 • Plansızlık vesilesiyle tam verim alamadığımız her türlü konu ile alakalı bir plan program yapmak adına tetikleyici bir yeniay bizi bekliyor.
 • İş hayatımızda, evimizde, aile düzenimizde, parasal dengemizde aksayan noktalardan sadece şikayet etmek yerine bunları düzeltmek adına bir şeyler yapmak bu yeniayın ana teması.
 • Aklımızı, bilgimizi ve deneyimlerimizi, zihinsel becerilerimizi daha işe yarar biçimde kullanarak daha somut ve tatminkar işler ortaya koymak adına harekete geçiyoruz demek oluyor bu.
 • Burada yeniay haritasında ayrıca, eskiyi revize et ancak tamamen yok sayma diyen bir vurgu var. Yani yeni ile eskinin adaptasyonu somut kazancı ve gözle görünür verimliliği yaratacak.
 • Her zamankinden farklı düşünmek, var olanı geliştirmek adına her zamankinden değişik çözüm yollarına yönelmek, alternatiflere açık olmak, esneklik gösterebilmek, prensiplerin esnemesine tolerans göstermek önemli olacak.
 • Asla taviz vermem ve değiştirmem dediğiniz fikir, uygulama ve hedeflerinizde yapacağınız tatlı dokunuşlar işe yararlığı, verimi, takdiri ve kazancı artırabilir.
 • Bu yeniay ile gündeme gelecek olan düzenlemelerin kökeni, sonucu ya da kendisi direkt finansal temalar ile bağlantılı olacak ve işleri ve günlük işleyişi de etkileyecek nitelikte gerçekleşecek.
Yeniayın hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülkemiz adına güzellikler getirmesini gönülden dilerim.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji