< Ana sayfa 12 Mart 2017, Pazar

Dolunay Zamanları

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

Her birimiz için farklı bazı konularda birtakım gerçeklerle, emeklerin ya da hataların sonuçları ile yüzleşme teması gündemdedir bu zamanlarda...
Dolunaylar elektriklenmelerin arttığı, duyguların ve iradenin, niyetler ve önceliklerin karşı karşıya geldiği, genel itibariyle ilişkilerde zorlanmaların yaşandığı dönemler.
Ektiğini biçme zamanlarıdır...

Bazen hayatımızda yepyeni birtakım başlangıçlar görünür olur. Ancak bunların niyeti ve tohumu mutlaka çok daha önce ortaya konmuştur.
OLUMLU YA DA OLUMSUZ ANLAMDA BİR ŞEYLER NETLİK KAZANDIĞINDAN, GÖRÜNÜR OLDUĞUNDAN BEKLEYİŞİN VE VARSA OLUŞAN SORUNUN GERGİNLİĞİ BELİRGİN oluyor.

Dolunay dönemlerinde hem fiziksel hem de ruhsal anlamda elimizde olanı tutma ve büyütme eğiliminde oluruz. Vücudumuz sıvıları her zamankinden daha çok tutar örneğin. Olaylara dair duygularımızı özellikle de negatif olanlarını da tutma, bırakmama ve taşma, patlama eğiliminde oluruz. Hassasiyetler artar.

BU DÖNEMLERDE ARINMALARA NİYET ETMEK HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR. 1-2 gün öncesinden başlayan gayretler negatifi ve işe yaramayanı uzaklaştırma ve arınma şansı verir bize. Yormayan gıdalar, sıvı beslenme ve ruhsal arınma sağlayacak her türlü aktivite örneğin… Dolunayın etkilerini dinginleştirmek, abartıya kaçmayacak ve sadelik sunmak adına destek verecek yöntemler işe yarayacaktır mutlaka.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiç bir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji