< Ana sayfa 28 Haziran 2015, Pazar

Fırsat ve bereket yağmuru altındayız… Venüs ve Jüpiter bir arada...

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş
Kapatın şemsiyeleri, bereket ve fırsat yağmuru altındayız…

Venüs Jüpiter kavuşumu

Gökyüzünün iyicil etkili iki gezegeninin kol kola gösterdiği etki yılın belki de en şanslı dönemlerinden birinde olduğumuzu işaret ediyor. Bu gökyüzü olayı hepimizin hayatında değişik alanlarda tesir edecek. Ve yılın devamında Venüs geri hareketi sebebiyle iki kez daha tekrarlanacak. (Ağustos ayı başında Venüs geri gareketi sebebiyle bir kavuşumları daha olacak ancak retro hareket sebebiyle bu kez olduğu kadar bereketini hissetmeyeceğiz belki de. Retro bitiminden sonra bir de Ekim ayının son günlerinde tekrarlanacak.) 
Bu içinde bulunduğumuz günlerin kıymetini bilmek önemli.
Daha önceki dönemlerdeki paylaşımlarımda evlilik için tarih belirleyecek olanlar için bugünleri de işaret etmiştim. Sadece ilişkiler için değil şans faktörünü yanınıza almayı istediğiniz pek çok konuda girişimlerde bulunmak için gayet elverişli günlerdeyiz.
Genel olarak pek çok konuda olumlu yansımalarını sunacak:
• İş ya da özel hayatınıza dair ikili ilişkiler,
• aşk hayatımız,
• finansal konularımız, yatırımlarımız, ticari meseleler,
• bilgi ve paylaşımı, eğitim ve tecrübe kazanımı konulu girişimler,
• fiziksel görüntümüz, estetik, güzellik meseleleri,
• eğlence, aşk ve romantizm içerikli konular,
• sosyal hayatımız, sosyal ilişkilerimiz ile ilgili konulara dair pozitif bir bakış açısı getirdiği gibi bu tip konularda gerçek anlamda pozitif gelişmeleri de beraberinde getirecek aslında…
Özellikle evlilik ve uzun vadeli fayda sağlayacak ilişkileri destekleyici bir etkisi olduğu kesin.  Bu transit bize genel olarak iyimser, neşeli ve samimi bir enerji verecektir.
Bu genel etkilerinin yanı sıra haritamıza tesir ettiği yaşam alanımıza dair konularda uyum, denge ve şans faktörü belirğin olarak hissedilecek.  Girişimler söz konusu olduysa bizler hiçbir çaba göstermesek de her şey bir şekilde yolunda gidecek. Eğer üzerinde bir de çaba eklemişsek kazanç katlanacak.  Tersi durumda yani rehavet ve aşırı doz iyimserlik halinde ise gelen fırsatları elinin tersiyle itme, görmezden gelme durumu söz konusu olabilecek.  Her zaman derim, çeşmeler gürül gürül akarken olayın rehavetine kapılıp kovaları doldurmamışsanız sular eskisi kadar tazyikli akmadığında o bolluktan da elinize bir şeyler kalmayabilir.
Hayatımızda bir şeyler bizden yana gelişiyorsa, eskisi kadar çaba göstermeden de yol alıyorsak, şans faktörü yanımızdaysa, kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülük bunu bir dinlenme molası olarak algılamak olur herhalde. “Çok çalıştın birazcık da yan gel yat “değil, “çok çalıştın emeklerini karşılığını topla” dönemi aslında bu. Toplamak kısmı da işte bu gayreti gerektiriyor.
Bu dönemlerde hayat bizler için hızlanıyor. Eskiden bir koyup iki alıyorsak, şimdi bir koyup dört alma zamanı.  Karşımıza bir finansal fırsat çıktıysa onu lehimize kullanmak için harekete geçmemiz ve gayret göstermemiz gerekebilir. Bir ilişki ile ilgili yol almak niyetindeyseniz, adım atmanız size istediğiniz neticeyi verecektir. Niyet ettiğimiz kazanç konusu maddi ya da manevi, dünyevi ya da duygusal her ne ise, eğer biz uğraşmadan da bize geliyorsa burada kontrol sadece bizim elimizde değil anlamı da çıkıyor aslında… Tembellik edersen elde etmeyi düşündüğün şeyin, sen gözünün içine aşkla baka baka gidişine de şahitlik edebilirsin diyor gökyüzü aslında. Gelenin hayrını göremem durumuna özellikle dikkat!
Ayrıca burada büyüten çoğaltan bir tesir olduğunu düşününce, zaten sorun olan bir konuda eğer siz çözüm adına çaba göstermeyi tercih etmezseniz, sorunu göz ardı edemeyeceğiniz bir boyuta taşıma riski de olduğunu bilmekte fayda var. 

Bereket yağmuru en çok ihtiyacınız olan alanda ıslatsın sizleri...

Burç ve yükselen burç bazlı etkileri ise şöyle:

KOÇ
Aşk hayatınızda, riskli ancak cazip yatırımlar konusunda, çocuklarla ilgili konularda ve hayattan keyif almanızı sağlayan mevzularda içinde bulunduğumuz günlerde şansınız her zamankinden fazla. Hayatın tadını çıkarma imkanı bu.
BOĞA
Evinizi, yuvanızı ilgilendiren konuları, aile içi ilişkilerinizi destekleyen tesirle altındasınız. Evde estetik ve konfor amaçlı değişimler yaratmak, evde davetler vermek, aile büyüklerinden destek almak için uygun günlerdesiniz.
İKİZLER
Bugünler yakın çevrenizden, kardeşinizle birlikte yapacağınız işlerden, komşuluk ilişkilerinden yana şanslı olduğunuz günler. Satış, pazarlama, sunum gibi ikna becerisi gerektiren konularda da şansınız yüksek olacak.
YENGEÇ
Çalışıp kazanıp elde ettiğiniz kazancı artırmak, bu amaçla yeni girişimlerde bulunmak adına ekstra fırsatların karşınıza çıktığı günlerdesiniz. Bu imkanları değerlendirirken harcamaları da kontrol altına almaya çalışın.
ASLAN
Bugünlerde iki şans gezegeni burcunuzda el ele vermiş sizin için yeni fırsatlar ortaya çıkarıyor. Ön plana çıkmak, yeteneklerinizi sunmak, saygınlık ve beğeni kazanmak adına her zamankinden daha çok parlama şansınız var.
BAŞAK
Spritüel konular ve ruhsal çalışmalar açısından göstereceğiniz gayretin çok fayda sağlayacağı, inancınız doğrultusunda yapılan çalışmaların içsel huzura katkı sağlayacağı günlerdesiniz. İç sesinizi kulak verin mutlaka.
TERAZİ 
Temposu ve kalabalığı yoğun olan bir sosyal hayatın içinde yer alıyorsunuz bugünlerde. Hayatınıza, yeni ve size tahmin edemeyeceğiniz açılardan fayda sağlayan insanlar girebilir. Yaşamınızda yeni olan her şeye yer açın.
AKREP
Bugünlerde mesleki açıdan atacağınız adımlar, iş başvuruları, zaten üzerinde çalıştığınız bir işin beğeniye sunulması gibi şeyler açısından fırsatlara açıksınız. İlerleme ve yaptıklarınızla dikkat çekme dönemindesiniz.
YAY
Uzaklara yapılacak yolculuklar, eğitim amaçlı önemli adımlar, hukuksal konularda hakkınızı almaya yönelik girişimler, yayıncılık ve satış konulu işler için her zamankinden daha çok destekleyen tesirler alıyorsunuz bugünlerde.
OĞLAK
Maddi ya da manevi olarak ortaya koyduğunuz gayretin fazlasıyla geri döneceği, paylaşımlar konusunda karşınızdaki insanların cömertlik sergileyeceği, dış destek imkanı bulmakta zorlanmayacağınız kıymetli günlerdesiniz.
KOVA
Evliliğiniz ve eşinizle ilgili konuların yüzünüzü güldürdüğü, birliktelikler ve iş birlikleri açısından her zamankinden çok fırsatla karşılaştığınız değerli ve önemli günlerdesiniz. Bu yolda yeni bir adım atmak da mümkün. 
BALIK
İş ortamınızda sizi motive edecek bazı gelişmeler yaşanması söz konusu olabilir bugünlerde. İş arkadaşlarınızla alakalı sevinçli haberler alabilirsiniz. Alacağınız görevler, ilerleyen dönemlerde fayda sağlayacak nitelikte.

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Astrokarmik

28.06.2015

 

 

 

 

 

© 2014 Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiç bir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji