< Ana sayfa 03 Haziran 2015, Çarşamba

Haziran 2015-Aylık Burç Yorumları

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

Haziran 2015


2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek ve bilginin ve inancının gerçek olanı ile diğerleri arasındaki farkı görmemize vesile olacak. 5 Haziran itibariyle Venüs Aslan burcunda olacak ve ilişkilerde, sosyal hayatımızda canlılık ve heyecan artacak. Lüks, eğlence ve keyif odaklı bir yaklaşım dikkat çekecek ayın geri kalanında.
 4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile kalıcı ve uzun vadeli iş ve ilişkilere girişmek, istekler uğruna harekete geçebilmek, risk alıp ilerleyebilmek doğrultusunda destek alacağız.
12 Haziranda, 18 Mayıstan bu yana devam eden Merkür geri hareketi sona erecek ve aynı zamanda da Neptün retrosu başlayacak. Bir süredir hayatınızda devam eden iletişim, bilgi ve teknoloji konulu aksaklıklar da eğer gereken mesajları almışsanız son bulacak.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu, bizlere cesaretle hareket etme ve karara alıp arkasından yürüme etkisi sunacak.
15 Haziran tarihinde Satürn geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran konularda eğer kaldı ise son pürüzleri temizleme fırsatı sunacak. 
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yine bilgi, haberleşme, eğitim, seyahat, ticaret ve sosyal hayatın gerektirdikleri ile ilgili bir başlangıç için destekleyici olacak.
21 Haziranda Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. Aile teması ve çocuklar bu dönem çok daha ön plana çıkacak.
24 Haziran tarihinde Mars,  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Mücadele gücümüzü ve ne uğruna mücadele verdiğimizi ifade eden Mars bu süreçte bizi biraz zayıflatacak ve duygusal karar ve tepkilere doğru yönlendirecek.

Haziran 2015 Aylık Burç Yorumları


ÖNCELİKLE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUMANIZI ÖNERİRİM

KOÇ ve Yükselen KOÇLAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte eğitim, yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda istediğiniz sonuçları elde etmek için fırsatlar çıkabilir karşınıza. Ruhsal olarak olgunlaşma adına rehber niteliğinde kişiler size destek olacak.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile size fayda sağlayacak ilişkiler ve sosyal ortamlar açısından şanslı olacaksınız.
12 Haziranda, 18 Mayıstan bu yana bu yaşam alanınızda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu süre zarfında devam eden iletişim sorunları, teknik aksaklıklar azalacak.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu bir türlü cesaret edemediğiniz sizin için önemli bir konuşmayı yapma fırsatı sunabilir.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran mali dengesizlikler, borç ve kaynak yaratma sorunları adına son bir kez toparlanma, ortaklaşa ya da bağımlı olduğunuz maddi unsurlardaki pürüzleri temizleme fırsatı sunacak.
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Bir eğitim, seyahat, iletişim, ticari bir faaliyet ile ilgili bir konuyu tetikleyecek. Kardeşiniz ile ilgili ya da onunla birlikte yapacağınız bir işin tohumları ekilebilir.
21 Haziranda Güneş 1 ay için Yengeç burcuna geçecek. Aile ve yuva kavramının sizin için öncelikli olacağı bir dönem olacak.
24 Haziran tarihinde Mars da,  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu tarihten sonra bu içerikteki konularda verilecek mücadeleler, sevdiklerinizle aranızda hoşgörü eksikliğinden kaynaklanabilecek sürtüşmeler gündeme gelebilecek.

BOĞA ve Yükselen BOĞALAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek ve en çok maddi konularda tesir edecek. Maddi konularda ortak hareket etmek durumunda kaldığınız, kazancı ya da borcu paylaştığınız kişilerle aranızda pürüzler yaşanabilir. Bu tip konularda bir başvurunun sonucu gelebilir.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile aileyi ilgilendiren maddi mevzularda hızlıca rahatlık sağlayacak bazı olumlu gelişmeler yaşanabilir.
12 Haziranda, 18 Mayıstan bu yana bu yaşam alanınızda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu süre zarfında sizi yoran bütçe sorunları ve evdeki hesabı çarşıya uyduramama sorunları azalacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Eski bir dost yarası tekrar gündeme gelebilir ilerleyen dönemlerde.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumuna dikkat. Para ile bağlantılı konularda fazlasıyla gözü kara olacaksınız. Tedbirsiz harcamalardan kaçının. Bir emeğin karşılığını talep etmek konusunda ise gökyüzü desteği söz konusu.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran evliliğiniz ya da eşiniz ile alakalı konularda son rötüşları yapma ve temelleri güçlendirme dönemine gireceksiniz.
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yeni bir para kaynağı, yatırım ya da kazanç kapısı ile ilgili durumlar açısından tetikleyici olacak.
21 Haziranda Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. 24 Haziran tarihinde Mars da  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu süreçte özellikle yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde duygusal tepkiler sebebiyle olabilecek çatışmalara dikkat. Dil kontrolü gereken bir dönem olacak.

İKİZLER ve Yükselen İKİZLER


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay, evliliğiniz ve eşiniz ile ilgili stresli bir gelişmeyi tetikleyebilir. Hayatında özel biri olan kişiler evlilik yolunda önemli kararlar alabilir. Ya da geleceğe vaatler eden bir ilişkinin sinyalleri alınabilir.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile kendi adınıza yapacağınız önemli girişimler adına cesaret bulacaksınız. Önemli ve kalıcı anlaşmalar, imzalar açısından fırsatlar çıkacak karşınıza. Bir seyahat veya eğitim konulu yeni imkanlar yaratabilirsiniz.
12 Haziranda, 18 Mayıs’tan bu yana burcunuzda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Rahat bir nefes alma ve istekleriniz, hedefleriniz uğruna son düzenlemeleri yapmış olarak yola kaldığınız yerden devam etme dönemi başlayacak. İş ile ilgili konularda bir miktar heves ve motivasyon düşüklüğü başlayabilir.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu sizi hareketlendirecek. Özgüven ve kararlılık sayesinde ilerleme kaydetme ve isteklerinize doğru yol alma şansınız olacak.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran günlük rutinleriniz, iş ortamınızda ve iş arkadaşlarınızla olan sorunlarınız, sağlık ve hastalıklar ile alakalı uğraşlarınız tekrar gündeme gelecek. Ancak bu kez nasıl mücadele edeceğinizi bildiğiniz sorunlar size o kadar da sıkıntı veremeyecek.
16 Haziran tarihinde burcunuzda bir yeniay meydana gelecek. Bu ay her türlü gökyüzü olayında adeta sahnede siz varsınız. Bu yeniay ile birlikte yine kendi adınıza yapılacak girişimler, başlangıçlar açısından kuvvetli bir destek gücü alacaksınız arkanıza.
21 Haziran’da Güneş 1 ay için Yengeç burcuna geçecek. Bu dönemde para konuları, nasıl kazanacağınız ve nasıl yatırım yapıp elinizdekini nasıl koruyacağınız konuları gündeminizde olacak.  24 Haziran tarihinde Mars da,  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu süreç hak ettiğinizi düşündüğünüz maddi ve manevi değerin mücadelesini verme adına sizi biraz yorabilir.

YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇLER


2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay olacak. Bu dolunay ile birlikte, hayatınızın rutin akışında bir takım değişiklikler ve buna dair planlarınızın hızlanması söz konusu olabilir. Direnmemek ve gelişime hizmet eden görev değişimlerini şükranla kabul etmek sizin yararınıza.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile bir finansal konuda özellikle erkek figürlerinden gelecek hiç beklemediğiniz bir takım destekler söz konusu olabilir. Çalıştıkça daha fazlasını elde edeceğiniz kalıcı kazanç kaynakları karşınıza çıkabilir.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana bu yaşam alanınızda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu dönemde bilinçaltı oyunları sizi biraz yordu. Bazı konuşmalar ve belki de duyulmasını tercih etmediğiniz haberler ifşa oldu. Ancak farkındalık adına önemli fırsatlar yakaladınız. Şimdi artık bu sürecin sonuna geldiniz. Maneviyata yönelik çalışmalara yönelebileceğiniz yeni bir süreç başlayacak.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Son 2-3 yıldır sizi en çok yoran özel hayatınıza dair pürüzler, aşk hayatınızla ilgili aksaklıklar bir kez daha karşınıza dikilebilir. Eğlence anlayışınızı ve hayattan tat almanıza sebep olan şeyleri tekrar gözden geçirme fırsatı olacak önümüzdeki dönem.
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Huzur ve farkındalık adına atılacak adımlar, kendinizle ve size ait olan bir takım korkularla yüzleşme fırsatı, spritüel konularda yapılacak çalışmalara başlama açısından tetikleyici olabilir bu yeniay.
21 Haziranda Güneş bir ay için burcunuza geçecek. Kendinizi ve isteklerinizi gözden geçirip ön plana çıkaracağınız ve kendi adınıza adımlar atmaya niyetleneceğiniz bir dönem olacak. 24 Haziran tarihinde Mars da 9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu süreç sizi mücadeleci ve hırslı yapacak. İstekleriniz uğruna gösterdiğiniz sabırsızlık ikili ilişkilerinizi yorabilir bu dönemde.

ASLAN ve Yükselen ASLANLAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay çocuklarla ilgili bir konuyu, üzerinde düşünmek ve çözüm üretmek adına karşınıza getirebilir. Bir takım fedakarlıklar yapılabilir. Hem ona hem de olaylara karşı sabırla hareket etmek çıkış yolunu bulmanızı sağlayacak.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile sosyal çevre desteği alıp istediğiniz bir işte, idealleriniz uğruna her zamankinden hızlı ilerleme kaydetme şansınız olacak.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana bu yaşam alanınızda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu geçtiğimiz süreçte bazı ortak çalışmalar, sosyal çabalar, arkadaş ilişkileri açısından aksayan noktalar oldu. Bazı yanlış anlaşılmalar yaşandı belki. Ancak şimdi artık bunları telafi edip daha fazla netlik yaratma dönemi başlıyor sizin için. Maddi meselelerde, özellikle ortak yükümlülükler açısından dikkatli olmanız gereken bir süreç olacak yeni dönem.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu, geleceğe hizmet edecek bir girişimi, bir grup çalışmasını, dernek, kulüp üyeliğini ve bu tip konularda öncülük etmeyi destekleyici etki yapabilir.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran ve aile yaşamınıza dair bazı ufak tefek sorunları tekrar karşınıza çıkaracak. Aile ilişkilerinde ya da yuvanızda tam olarak çözüme kavuşturmadan ihmal ettiğiniz konular için ikinci bir fırsat çıkacak karşınıza.
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Bu da yine sizin için yeni bir arkadaş grubu, yeni bir sosyal çevre ya da bunlarla birlikte umutla adım atacağınız yeni projeler açısından tetikleyici olacak. 
21 Haziranda Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. Bu süreçte izole kalmak, kendi iç sesinizi dinlemek, huzur ve güven adına bir miktar geri planda kalmak sizin tercih edeceğiniz şeyler olacak. 24 Haziran tarihinde Mars,  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Kendi kendinizle mücadele etmektense, sizi rahatsız eden şeyleri çözmek adına çaba göstermeye çalışın bu süreçte. Sorunlara değil de onların nasıl yoldan çekileceğine dair düşünün ve aksiyon alın.

BAŞAK ve Yükselen BAŞAKLAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay ev ve aile odaklı konuları daha çok ilgilendirecek. Bunları dengeli biçimde ele alamazsanız konu işinize de yansıyacak şekilde bir gerginlik yaratabilir. Eş figüründen gelecek destek sizi rahatlatacak nitelikte değil.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile mesleki konularda atılımlar yapma gücünü ve cesaretini kendinizde bulacaksınız.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana bu yaşam alanınızda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Kariyer adımları hız kazanacak. Eski fırsatlar tekrar gündeme geldi ve yakaladınız ise, yeni başlangıçlar gündeme gelebilecek.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu da burada gerçekleşecek ve mesleki hırslar dikkat çekecek. Bir şeylere liderlik etme, görünür olma ve söz sahibi olma beklentiniz artacak. Patronla ilişkilere dikkat!
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran konularda tekrar sorumluluk almaya yönlendirecek. Kardeşlerle ilişkiler, genel olarak iletişim sorunları açısından üzerine düşeni yapan yaklaşımlar size fayda sağlayacak bu süreçte.
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yeni bir iş başvurusu, yeni bir iş ya da görev açısından beklediğinizden hızlı bir takım gelişmeleri ayağınıza getirecek.
21 Haziran’da Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. Bu dönem sosyal çevrenizde hareketlenmeye, yeni bir çevre ve arkadaşlarınızla bir arada yapacağınız aktivite ve organizasyonlara vesile olacak. 24 Haziran tarihinde Mars da, 9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. İçinde bulunduğunuz çevrede birbirine üstünlük sağlamaya çalışan, haklı haksız mücadelelerine rahatlıkla giren kişilere karşı esnek olmaya çalışın bu dönemde.

TERAZİ ve Yükselen TERAZİLER


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay yakın çevreniz ve akranlarınızla alakalı bazı konularda hizmet eden, fayda sağlayan bir rol üstlenmenizi gerektirebilir. Aranızda olan bazı sorunlar da çözüm ihtiyacı adına daha çok görünür hale gelebilir.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile çıkacağınız bir yolculuktan size fayda sağlayan dostluklarla dönem ihtimaliniz olacak. Bu dönemde maddi bir takım işbirliklerinin tohumları da atılabilir.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu süreçte bazı yanlış anlaşılmalar, bilgi kayıpları, tecrübe sorunları, hatalı yönlendirmeler sizi biraz yordu. Bu tarihten sonra artık bilgi alışverişi konulu tüm kaynaklar çok daha akıcı olacak.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu da bu yaşam alanınızı etkileyecek.  Satış, pazarlama, hukuksal içerikli konularda istediğiniz elde etmeden bırakmayan hevesli bir hal söz konusu olacak.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran maddi zorluklar, bütçe sıkıntıları son rötuşlar açısından tekrar gündeme gelecek.
16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Uzaklara yapılacak bir seyahat, yabancılarla ortaklaşa yapılacak bir iş, yayıncılık ya da medya konulu bir girişim açısından destekleyici olacak.
21 Haziran’da Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. İş ve çalışma hayatı bu dönemde ana gündem maddeniz olacak. 24 Haziran tarihinde Mars da, 9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu süreç sizin kariyer adına, ilerlemek, kendinizi göstermek ve takdiri almak adına fazlasıyla ısrarcı olabileceğinizi ve otorite ile sürtüşmeler yaşayabileceğinizi söylüyor.

AKREP ve Yükselen AKREPLER


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay, ödemeler, krediler, alacak, verecek içerikli bir konuyu gündeminize taşıyabilir. Geciktirdiğiniz mali sorumluluklar varsa başınız ağrımadan önce önleminizi alın. Bu tip konularda çekişmeli durumlar yaşanabilir.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile maddi girişimler, size sunulacak fırsatlar, destek ve ortaklaşa bir şeyler yapma teklifleri gündeme gelebilecek.
12 Haziranda, 18 Mayıstan bu yana devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu dönem yukarıda bahsettiğim konularda bazı aksaklıklar yaşatmış olabilir size. Ödemeler, borçların tahsilatı gibi konularda eğer üzerinize düşeni yaptıysanız bu kez cebinizden çıkan değil cebinize giren paralara odaklanacaksınız.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan burcunuza dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran konulara bir kez daha emek sarf etme gereği doğacak. Uğraşıp didindiğiniz, düzenleyip yürütmeye çalıştığınız bazı işler tekrar bir takım aksiliklere takılacak. Satürn sizi disipline olmak, düzen kurmak konusunda biraz daha zorlayacak.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu ve 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek yeniay ile birlikte bir kredi başvurusu, vergi, sigorta, paylaşımlar, borç ve alacak meseleleri konularında yeni atılımlar gündeme gelecek. Para ve yatırım konularına daha cesur bakacaksınız.
21 Haziran’da Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. 24 Haziran tarihinde Mars da  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu süreçte yeni bilgiler, bakış açınızı geliştirecek iş ve girişimler, hayatınıza yön çizmenize ve farkındalık kazanmanıza vesile olacak rehberler hayatınıza girecek. Hukuksal konularda riskli hamlelerden kaçının. Seyahatler, uzaklardan gelen misafirler konuları da stresli olabilir.

YAY ve Yükselen YAYLAR


2 Haziran tarihinde burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Kişisel bazı girişimler için, kendinizi ön plana çıkaracağınız ve belki de takdir beklentisi ile yapacağınız atılımlar ve emeklerinizin görücüye çıkışı adına fırsatlar doğabilir.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile eş ve ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar konularında hiç beklemediğiniz ancak olumlu tesir sunacak durumlar yaşayabilirsiniz.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana bu yaşam alanınızda devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. İkili ilişkilerinizde ve eşinizle olan iletişiminizde bir süredir sizi yoran yanlış anlaşılmalar, kırıcı söylemler, eskiden edilmiş ve hesabı sorulan laflar söz konusu idi. Şimdi artık aranızdaki tüm yanlış anlaşılmaları düzeltme dönemine giriyorsunuz. İletişiminiz ve muhabbetiniz artacak.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran konular tekrar masaya yatırılacak. İçe kapandığınız ve belki de bir takım kayıplar yaşadığınız bu sürecin kalıntılarını temizleme ve tortuları arındırma şansını iyi kullanın. Sonbahardan sonra hayat sizin için çok daha hızlı akmaya başlayacak.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu ve 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek yeniay ile birlikte yeni iş birlikleri, ortaklıklar, bekarlar için evlilik planları, hayatı biriyle paylaşanlar için birlikteliğinde yeni bir döneme giriş söz konusu olabilir.
21 Haziran’da Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. 4 Haziran tarihinde Mars da  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Daha büyük ve riskli olan paralar bu dönemde daha çok ilginizi çekecek. Bu sebeple de daha fazla mücadelesini vereceksiniz. Verilmeyeni zorla almaya çalışmak iki taraf açısından da yorucu olabilir.

OĞLAK ve Yükselen OĞLAKLAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte bir takım kaygılarınız ve içinize atıp dile getirmekten çekindiğiniz bazı sorunlarınızla yüzleşme fırsatı doğabilir. Kendinize özel zaman yaratmanız ve yüreğinizin sesine kulak vermeniz iyi olur. 
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile yapmayı düşündüğünüz bir iş ya da girişim için kaynak bulma şansınız doğacak. Bir sağlık sorunu ile alakalı doğru şifa yöntemi ve şifacı ile karşılaşacaksınız. Finansal açıdan sizi kalıcı olarak rahatlatacak planlar gündeme gelecek.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi onarma ve günlük rutinleriniz açısından rahat bir nefes alma dönemi başlayacak.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran konularda arta kalan sorunlar için bir kez daha kolları sıvama zamanında olacaksınız. Sosyal çevre, arkadaşlıklar, gelecek planları, idealler konuları sizin daha fazla sorumluluk almanızı ve ciddiyetle yaklaşmanızı gerektirecek.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu ve 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek yeniay ile birlikte bir görev ya da mekan değişikliği, size hizmet sunan kişilerle alakalı bir yenilik, tarz, yöntem ve sunuş açısından değişiklikler gelebilir hayatınıza. Yeni bir diyete başlamak ya da hayatınıza yeni bir rutin katmak da söz konusu olabilir.
21 Haziranda Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. 24 Haziran tarihinde Mars da  9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu dönem hayatı paylaştığınız insanlara her zamankinden daha fazla zaman ayırmanız gerekecek. İkili ilişkileri yönetmek sabır, anlayış ve esneklik isteyecek bu dönemde.

KOVA ve Yükselen KOVALAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte arkadaşlık ilişkilerinizi ilgilendiren stresli gelişmeler gündeme gelebilir. Hayatınızda özel biri yoksa bu dönemde bir dostluğunuz özel bir ilişkiye dönüşebilir. Dostlarla para alış verişlerine dikkat.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile özel ilişkileriniz açısından keyif veren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatında özel biri olmayanlarınız yeni bir ilişkiye yelken açabilir. İş yaşamınızı ilgilendiren işbirlikleri açısından da elverişli bir dönem olacak.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Anne babalar bu süreçte çocuklarıyla iletişim kurmakta ve onlarla ilgili konuları çözüme kavuşturmakta epey zorlandılar. Şimdi artık bu tip konularda daha hızlı ve etkili sonuçlar alma şansı bulacaklar. Aşk hayatınızdaki yanlış anlaşılmalar da nihayete erecek.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran özellikle meslek hayatınızı, patron konumundakilerle olan ilişkilerinizi ilgilendiren sorunlar son düzenlemeleri yapabilmek adına bir kez daha karşınıza gelecek. Yeni sorumluluklar almak adına eski yüklerden kurtulmalısınız.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu ve 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek yeniay ile birlikte hayatınıza renk ve eğlence kata bir uğraş, hobi ya da yüreğinizi ısıtacak yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu dönem bir ilişki haberi almak açısından da önemli olabilir.
21 Haziran’da Güneş bir ay için Yengeç burcuna geçecek. 24 Haziran tarihinde Mars da 9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. İş ortamınız, günlük görev ve rutinleriniz, sağlık ve diyet konuları, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve zaman yönetimi konularında olaylar ve bunlara bağlı bir takım mücadeleler gündeminizde olacak bu süreçte.

BALIK ve Yükselen BALIKLAR


2 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay daha çok mesleki konularınızı ilgilendirecek. İş nedenli katılacağınız bir takım eğitimler, sizi geliştirecek yeni deneyimler gündeme gelebilir. Kafanız karışık olabilir bu dönemde ancak hedefler netleşmeli.
4-9 Haziran arası gökyüzündeki olumlu transitlerin etkisi ile aile içinden hayatınızı kolaylaştıracak, sizi rahatlatacak önemli destekler gelecek.
12 Haziran’da, 18 Mayıs’tan bu yana devam eden Merkür geri hareketi sona erecek. Bu geçtiğimiz dönemde evde ya da ailenizle alakalı konularda bazı aksaklıklarla mücadele etmek durumunda kalmış olabilirsiniz. Şimdi artık işleri yoluna sokma, anlaşmazlıkları tatlıya bağlama ve sorunlara daha hızlı çözümler üretme dönemi olacak. Sevdiklerinizle konuşarak orta yolu bulma şansınız artacak.
15 Haziran tarihinde Satürn, geri hareketi sebebiyle Yay burcundan Akrep burcuna dönecek. Ve son 2-3 yıldır sizi en çok yoran ana konular tekrar gündeme gelecek ve bu kez tamamen çözüme kavuşturma adına çaba gösterirseniz size yeni imkanlar sunacak. Eğitim, sınav, yayıncılık, yurtdışı, satış pazarlama gibi konulardaki sorunlar için elinizi taşın altına koyma vaktidir.
Ay ortasındaki Güneş Mars kavuşumu ve 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek yeniay, yeni bir ev, evde dekorasyon, taşınma, gayrimenkul alım satımı, aileye yeni birinin girişi gibi bir takım olayları tetikleyebilir.
21 Haziran’da Güneş 1 ay için Yengeç burcuna geçecek. 24 Haziran tarihinde Mars da 9 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçecek. Bu süreçte çocuğunuz ile ilgili konularda atılacak adımlar, onunla birlikte geçireceğiniz zaman her zamankinden kıymetli olacak.
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji