< Ana sayfa 24 Ekim 2015, Cumartesi

İyiciller İş Başında!!!

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

Hafta boyunca Venüs ve Jüpiter kavuşum halinde idi. Bu transitin etkilerini biliyoruz. Aslında fayda sağlayan büyüten, kısmet ve ilham artıran, bolluğu yükselten, bereketi akıtan, ekstra fırsatlar sunan bir etkisi var bu iki şans gezegeninin el birliği ediyor olması. Hatırlarsanız yaz aylarında da iki kez kavuşum halinde olmuşlardı. Bu kez de  yarın kesinleşecek bu gökyüzü olayı. Bu kavuşumun iyimserliğin dozunu artırma, rehavete yatkınlık, nasıl olsa işler bir şekilde yürüyor gibi bir ruh hali oluşturması ve var olan fırsatları etkili biçimde değerlendirememe gibi bir yan etkisi olabilir. Bunu da aklımızın bir kenarında tutmakta fayda var.

Jüpiter aslında 11 Ağustos tarihinden bu yana Başak burcunda ve 9 Eylül 2016 ya kadar bu burçtaki seyrine devam edecek. Bu süre zarfında hayatımızda hangi alandan geçiyorsa o alanda bir takım şans ve fırsatlar sunacak bize.

Ancak bugünlerde olduğu gibi arada diğer iyicil göstergelerle de güzel temasları olacak.
Bu hafta etkili olan 15 derecede Başak burcunda gerçekleşen Venüs Jüpiter kavuşumunu sonrasında etkiler , örneğin, Haziran 2016 da aynı derecenim Jüpiter Kuzey Ay düğümü kavuşumu ile tetiklenmesi ile devam edecek. Yani bu içinde bulunduğumuz günlerde karşınıza çıkan fırsatların meyvelerinin toplanması, kaçanlarının tekrar karşınıza çıkması ya da devamı niteliğinde bir durumun yaşanması Haziran 2016 da söz konusu olacak. Bu nokta eğer haritanızda bir gezegen ya da aks ile temsil ediliyorsa etkisi sizin üzerinizde çok daha yoğun olacaktır. Genel olarak bu fırsat niteliğindeki olaylar hangi konularda gelebilir diye sorarsanız, bu 1 yıllık sürecin burçlara genel etkilerini yazdığım yorumlarımı tekrar okuyabilirsiniz.
http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/jupiter-basak-burcunda-burclara-etkisi

Jüpiter Başak burcu geçişi hakkındaki yorumlarımı okumak için…
http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/sans-gezegeni-jupiter-isimi-sansa-birakmam-diyen-basak-burcunda

Dr.Samiye Özbaş Soysal

24.10.2015

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji