< Ana sayfa 09 Ocak 2016, Cumartesi

Oğlak Burcunda Yeniay

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

Hızlı Değil, Kalıcı ve Sağlam Adımların Zamanı

10.1.2016 Pazar günü saat 03:30 da 19 derece OĞLAK BURCUNDA BİR YENİAY meydana gelecek. 
Her yeniay olduğu gibi bu yeniay da hayatımızın bazı alanlarında bazı adımları destekleyecek, bazı değişimlerin tetikleyicisi olacak.
Yeniaylar heves artıran, motive eden ve harekete geçiren etkili gökyüzü olayları.
Her yeniay mutlaka her zaman adından söz ettirecek hamleler yaratmıyor tabi ki. Ancak haritanızda bir gezegen ya da nokta ile teması varsa, burcunuzda ya da yükselen burcunuzda gerçekleşiyor ise mutlaka diğer insanlara göre sizin üzerinizde daha çok etkili oluyor.

BU YENİAY OĞLAK BURCUNDA OLACAK ve Oğlak burcundaki Merkür ve Plüton da bu yeniaya ana tema olarak vurgu katacak. 
Oğlak burcu vurgusu, daha çok İŞ VE KARİYER KONULARININ, RESMİ İŞ VE GİRİŞİMLERİN daha ön plandaki konular olacağını işaret ediyor.
Hayatımızın bazı alanlarında alınacak YENİ SORUMLUKLARA,  YENİ PROJELERE niyet edeceğimizi söylüyor.
Planlı ve programlı olabilmek,  geleceğe dair hedeflerimizi gözden geçirmek, yenilerini belirlemek, belirlediğimiz hedeflerde istikrarla ve kararlılıkla yürüyebilmek ile birlikte gelen kazancı düşündürüyor.
TEDBİRLİ VE SABIRLI OL DİYOR bu kez yeniay bize. 
HIZLI İLERLEMELERİ DEĞİL DE KALICI ADIMLARI HEDEFLE DİYE EKLİYOR.
Düşünerek, planlayarak at adımlarını diyor. 
Ancak o zaman sağlam basacak ayakların yere diye fısıldıyor.
Uzun vadedeki büyük başarılar ancak bu şekilde gelecek diyor.

Çevrendeki SONSUZ İMKANLARI görmeyi ihmal etme ancak EN GERÇEKÇİ OLANININ, SENİN GERÇEKLİĞİNE EN UYGUN OLANININ peşinden git diyor.
Belirlediğin hedeflerin olgunlaşması için kendine zaman tanı ve emek sarf et diye uyarıyor.
Bir şeyi istemenin onu elde etmeye tek başına yetmeyeceğini, bu uğurda gereken çabanın sorumluluğunu almak gerektiğini görmemizi salık veriyor.
İş, ilişki, maddi ya da manevi kazanç sunacak herhangi bir adım, her neye niyet edersen et mutlaka ciddiye almalısın diyor.
Yeniayın enerjisinde başarıya ulaşma isteği var…
Bu da aslında başarıyı elde etmenin ilk adımı olacaktır. 

Yeniayın vurgulu teması olan Oğlak burcu konuları arasında resmi kurum ve kişiler, otorite figürleri de var… Resmi işlerimiz, resmi makamlardaki girişimlerimiz, başvuru ve taleplerimiz de destekleniyor bu etki altındayken…
Statü kaygılı adımlar gelebilir. İş amaçlı uzun vadeli planların ilk adımı atılabilir. Yeni iş birlikleri ve beraberlikler başlayabilir. 
Geleceğe vaatlerde bulunan ve istikrarlı çalışma gerektiren, nihayetinde bizi maddi ve manevi anlamda büyütecek, güçlendirecek plan ve projelere adım atmak için tetikleyici olabilir.
Yeniay’ın sonrasında yapacağı ilk açı Jüpiter ile destekleyici nitelikte olacak. Bu da bize her ne kadar retro bile olsa Jüpiter’in çoğaltan etkisinin bu yeniay ile atılacak adımlarda önemli olacağını düşündürüyor.
Özellikle finans kaynaklı hedefler açısından bir miktar riskli olabilir ancak yeniayın temasında da zaten eğer yeteri kadar gayret gösterir, sabreder ve tedbirli olursak ivme kazanacağımızı fısıldayan noktalar var. 
Bu yeniay bize eskiden kaçırılmış fırsatları, eski teklifleri, yarım kalmış ve artık tamamlamanın zamanı gelmiş olan plan, proje ve adımları ya da eski niyetlerin ve kararların artık aksiyon haline geçişini işaret edebilir.

Genel olarak bu yeniay ile sağlam projeler ve bizi özellikle mesleki anlamda daha ileriye taşıyacak olan şeylere niyet edebiliriz... Hem bireysel yaşamlarımızda hem de toplumsal olarak gelecek vaat eden başlangıçlara vesile olmasını gönülden dilerim…

Dr Samiye Özbaş Soysal
9.1.2016

 

 
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji