< Ana sayfa 28 Ocak 2019, Pazartesi

AstroKarmik ile 28 Ocak-3 Şubat 2019 Haftasının Yorumları

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

28 Ocak-3 Şubat 2019 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

***Yıl boyunca yaşanacak olayların temel malzemelerinden biri olan Satürn Neptün destek açısının kesinleşme zamanlarındayız. Haftanın tamamı bu etkileri yoğun olarak yaşayacağımızı işaret ediyor. (Perşembe günü kesinleşecek) Aynı etkiler yılın devamında 18 Haziran ve 9 Kasım civarındaki tarihlerde de hissedilecek.
Ocak ayı başından bu yana hissedilen tesirler bu hafta açının kesinleşmesi ile birlikte tavan yapacak.
• Bu transit hem sorgulayıcı hem de gerçeklerle yüzleşmeye vesile olan tesirler yaratıyor.
• Hayaller ve gerçekler arasındaki farkları görme, gerçekleşemeyecek olanların farkına varma, gerçekleşmesi gerekenler için de somut adımlar atabilme motivasyonu veren etkisi söz konusu.
• Her iki gezegen de aslında yüksek motivasyonlar yaratan bir etki yapmıyor ama yine de planları hayata geçirmek fikri bile kulağa hoş geliyor. Bu aşamada neyin hayata geçirilip neyin geçirilemeyeceği arasındaki ayrımı yapabilmenin gücü bile yeter.
• Manevi açıdan ihtiyaç duyduğumuz değerlerle maddi konulardaki somut ihtiyaçlarımız arasında bir bağ kurabiliriz.
• Elimize geçenin değerini ve gerçekten buna ihtiyaç duyup duymadığımızı sorgulayabiliriz.
• Maddesel güvence, statü, saygı ve takdir adına yaptıklarımızın özümüzde var olanla, benliğimizle uyumu ya da uyumsuzluğunu görebiliriz.
• Aslında planlı, programlı, organize hareket etmeyi becersek çok şey elde edeceğimiz yeteneklerimizin farkına varabiliriz.
• Çalışarak geliştirilebilecek becerilerin kazancı, hiç uygulayıcısı olmadığımız ama zaten bizim olan ve gelişmeye değil sadece icraata ihtiyaç duyulan doğal becerilerimizin varlığı gündeme gelebilir.
• Bu transit hep havada asılı duran, belirsiz, karmaşık, kaotik, soru işaretli, hayal ve teori aşamasında kalmış olan bir şeylerin realizasyonu, ayakları yere basar hale gelmesi adına etkili olabilir.
• Kullanmayı tercih etmediğimiz ya da önemsemeyip görmezden geldiğimiz üzeri örtülü faydalar gün yüzüne çıkabilir.
• Boş hayallerin peşinden gittiğimiz konularda da ayaklarımız yere basıp gerçeklerle yüzleşebiliriz.
• Her durumda bir ayma uyanma hali söz konusu. Günaydın diyelim o zaman gerçekçi ancak sınırları aşmayı hedefleyen, var olanı geliştirecek ve somut kazanca dönüştürecek yeni planlarımıza.
***Bu haftanın önemli gökyüzü etkilerinden bir diğeri Cumartesi günü kesinleşecek ve Perşembe ve sonrasında etkili olan Mars Plüton kare açısı. Hafta sonu 4 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan yeniay öncesinde kapana fazdaki Ay’ın etkilerini de barındırıyor. Yani bir bitiş, geride bırakış ve arınma etkisi de var gökyüzünde. Kırıp dökmeden, yıkmadan, geride enkaz bırakmadan sadeleşmeye niyet edebilmek ne güzel olur.
Bu transitin etkileri ile ilgili tüyolar işimize yarayabilir.
Her iki gezegen de savaşı, mücadeleyi, inatlaşmaları tetikleyen nitelikte etkiler yapıyor. İkisi de ele avuca sığmaz, ikisi de zorlayıcı ve ikisi de zarar oluşturmaya meyilli. Dürtüsel ve gözü kara, kontrolü zor tesirlerin oluşmasına imkan veren gökcisimleri. Yapmaktan ziyade yıkmaya onarmaktan ziyade yok edip kökten kurtulmaya meyilli etkiler yaratırlar gökyüzündeki sert açılarında.
Agresyonlara, önünü arkasını düşünmeden verilebilecek tepkilere dikkat etmekte fayda var bugünlerde.
Bir şeyleri kolaylıkla silip atma, siyah ve beyazlardan başka renk tonlarını ayırt edememe, esnekliğin azalması, orta yolu bulma becerisini geçici olarak yitirme, ani başlangıçlar ve bitirişler, insanların gözünü isteklerini elde etmek uğruna kara bir hırsın bürümesi gibi şeyler tedbirsiz ve ölçüsüz hal ve hareketlerle de birleşince sadece bizim değil, ilişkide olduğumuz diğer insanların da üzüleceği durumlara sebebiyet verebilir. Her türlü konuda tedbirli olmak, haklı haksız mücadelelerinin gerçek anlamda bir kazananının olmadığını bilebilmek, oto kontrol yapabilmek, sabırlı, hoşgörülü ve esnek tepkiler verebilmek durumların lehimize ilerlemesini sağlayabilir.
Öfke kontrolü ise çok önemli bu etki altındayken. Uzun vadeli kararlar almak için pek elverişli sayılmayabilir bu etkiler.  Eğer daha önce enine boyuna hesap ettiniz ve riskleri tespit ettiniz yani tamamen körlemesine atlamayacağınız ancak bir şey beni dürtse de harekete geçsem dediğiniz işlere girişebilirsiniz.
Ego çatışmaları, güç savaşları, haklı haksız mücadeleleri, uzak durmamız, eğer içine çekilmişsek de aklıselim şekilde yönetmemiz gereken durumlardır Siz kontrollü ve sağduyulu olmaya gayret etseniz bile etrafınızda veya girdiğiniz ortamlarda kavgacı tiplerin arı gibi çalıştığına şahit olabilirsiniz.
Bugünlerde illegal olabilecek, aleyhimize sonradan kullanılabilecek işlere hiç kalkışmamak, kurallara uymak ve sorumlulukları yerine getirmek önemli. Düşünmek, tartmak, ölçmek, biçmek ve analiz etmek, dinlemek, anlamaya çalışmak, sabretmek, hoş görmek, anlayış sergilemek ve inancını zedelememek gereği fazla olacak.
Takıntı haline getirilmiş istekler, düşünceler başımızı dara sokabilir. Can yakan, intikam alan ve haykıran bir konuşma tarzı ilişkilerimizde onulmaz yaralar açabilir. Kıskançlık, aşırı sahiplenici ve ya benimsin a toprağın tarzı yaklaşımlar karşılığında ne yazık isyanları doğurabilir.
Fikirleri ve emelleri karşısındakine zorla kabul ettirme çabasının yanında, buna karşılık ikna edilebilir kişilerin azlığı yorucu olabilir. Bu yorucu etkiler zaten var olan sorunları su yüzüne çıkarma ve temizleme fırsatı yaratabilir. Tabi eğer biz buna cesaret etmişsek… Sallantı da olanı kestirip attırabilen etkilere dikkat! 
Bütünüyle baktığımızda da fiziksel olarak zarar görebileceğimiz risklerin de her zamankinden yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Agresyon ve kazalar bu açıdan önlem alınması gereken şeyler olarak netleşiyor önümüzde... Şiddet içerikli olaylarda bir artış gözlemlenebilir. Burada acıma duygusunun da geçici olarak baskılandığını söyleyebiliriz. Ezip geçen, gerekirse can yakan, önünde duran hiçbir şey kalmasın adına kılıçları çeken etkiler bunlar.

***Hafta sonun bir diğer önemli transiti Venüs Uranüs arasındaki olumlu açı ( Venüs Kiron arasındaki etki de var aynı zamanda)
Hayatınızda özellikle ilişkileriniz açısından değiştirmek istediğiniz şeyler varsa bu transit size fırsat doğurabilir. Yenilikler katma, canlandırma şansı verir.  Monotonluktan, rutinden uzaklaşma isteği oluşur. Buna hizmet eden, bizi neşelendiren, sohbet etmekten keyif alacağımız, bize kendimizi iyi hissettiren, farklı ancak buna rağmen yakın bulduğumuz kişilere doğru çekiliriz.
 Her zaman bulunduğumuz yerlerin dışında olmak, kendimizi teknolojik ve bilgi içerikli konularda geliştirmek, buna fayda sağlayacak kişilerle bir arada olmak, yeni dostluklar ve arkadaş gruplarına nüfus etmek için uygun olur. Özgür hissetme ihtiyacımız doyurulmayı bekler. Eğer doyuramamışsak huzursuzluk şeklini alabilir.
Fiziksel olarak görünüşünüzü değiştirme ihtiyacı da verebilir bu gökyüzü olayı. Estetik, güzellik anlayışı da sıra dışı bir hal alır. Çok muhafazakar bakış açınız olsa bile bu etki altındayken asla dediğiniz değişimlere yelken açabilirsiniz.
Para konusu ise oldukça akıcıdır. Sizi geliştireceğine inandığınız her şey için harcanabilir görünür.  Keyif aldığınız konularda aniden bir değişim ve ilgi alanlarınızın değişiklik göstermesi söz konusu olabilir. Eğer yaratıcılık gerektiren şeylerle uğraşıyorsanız sıra dışı işler üretme ve farklı beceriler ortaya koyma şansınız da olabilir. Genel olarak şans, para ve aşk konusu beklenenin dışında gelişmelere gebedir.
Kironun etkisi, Uranüs etkisinin ilişkilere özellikle de problemli olanlarına şifa olabileceğini düşündürüyor. Ancak aynı zamanda ilişkideki dinamiklerin değişmesi her iki taraf tarafından aynı şekilde algılanmayabilir. Aynı esneklik gösterilmeyebilir. Hatta taraflardan biri diğerinin değişimini ya da değişim çabasını tolere etmeyebilir. Yanlış anlaşılmalar, yeni kırgınlıklar ve yeni ayaralar için malzemeler oluşabilir.
Kişilerdeki, tavırlarındaki, ilişkideki değişimler ya da dinamiklerin değişmesi hali beklenmedik tepkilere ve ayrılıklara vesile olabilir.
Yaralara değil de şifaya hizmet edecek değişimler, dönüşümler yaşamak ve yaratmak dileğiyle diyelim o zaman.
 
***Pazar gününün özellikle ikinci yarısında, pazartesi gününün ilk saatinde kesinleşecek Merkür Jüpiter destek açısı etkili olacak.
Bu transit ile birlikte öğrenme ve bildiklerini sunma isteği yoğunlaşabilir.  Konuşmalarda özgüven kendini belli eder ancak bunun dozunu da kaçırıp kibir içeren bir tarz kullanmamaya özen göstermek gerekir. Üzerinde düşündüğünüz konuyu ve kendi fikirlerinizi aşırı beğenme riski olabilir bu açının etkisindeyken.  Bir de boyundan büyük laf etme ve altından kalkılamayacak vaatlerde bulunma ihtimaline karşılık laflarınızı tartarak konuşmanızda fayda var.
Düşüncede iyimser olmanın, olayların pozitif penceresini kullanmanın fayda sağlayacağı etkiler güzel.  Ticari girişimler, yayıncılık, seyahat planları, eğitime ya da yeni bir kitaba ya da yazmaya başlama, araştırma, inceleme, sunma, iletişim kurma, kendini ve ihtiyaçlarını anlatma, yakın çevremiz ve kardeşlerimizle alakalı girişimlerde bulunma, daha yakın ilişkiler adına gayret sarf etme, yeni ve geliştirici fikirler üretme ve üretilenden faydalanma açısından verimli olabilir.
Geniş düşünüp olumlu olanı görmenin fayda sağlayacağı her türlü işe girişmek için uygun bir transit.
Bu olumlu düşünme ve umutlu planlar yapma eğilimi veren etkileri hafta başında gerçekleşecek yeniay ile atacağımız adımlara yüklemek iyi olabilir.

28 Ocak 2019 PAZARTESİ

Ay günün tamamında Akrep burcunda olacak. Sabah saatleri ve günün ilk yarısında Ay haftanın en önemli transitlerinden biri olan Satürn-Neptün sekstil açısını tetikleyecek. 
Somut adımlara doğru bizi harekete geçiren etkiler var gökyüzünde.
Belki de uzun zamanlar boyunca sadece aklımızda, hayalimizde, niyetimizde olan şeyleri ne şekilde gerçekleştirebileceğimizi fark etme, bunun fırsatını yakalama durumları söz konusu olabilir.  Hayal ürünü olan bir şeyleri hayata geçirme ya da belki de bunların bir kısmının gerçekten de sadece hayal ürünü olduğunu kabul etme durumları yaşanabilir.
Somut kazanç, netlik, sonuç ihtiyaçlarımızın ve hedeflerimizin içeriğinin farkına varacağımız günler bunlar.
“Bir uyusam da uyandığımda her şey rüya olmuş olsa” diye çekindiğimiz, kaçtığımız şeylerle, “ah keşke bu rüyadan hiç uyanmasaydım” dediğimiz durumlar için gerçeklerle yüzleşme zamanlarından geçiyoruz.
İşte bugünün getirdikleri de bu noktaya hizmet edecek nitelikte.
Tablo net
Karşımızda
Görmemek olmaz
Kaç kaç nereye kadar
Gözümüzü kaçırmakla ya da kapatmakla yok olmuyor.
Ne kadar erken fark edersek gerçekliğe adapta olmak da o kadar kolay olacaktır.
Bugün derken bugünlere dair genellemeler yapmış olduk ama günün gökyüzü bu açıdan tetikleyici.
Genel olarak somut hedef, adım ve planlar gündeme gelebilir. Bunlara giden yolda yapılması gereken fedakarlıklar ve gösterilmesi gereken esneklikler söz konusu olabilir.
Destek alışverişleri, anlayış hoşgörü v.b. şeyler de gelebilir.
Günün ilk yarısı ve gün ortası pek çok açıdan çok daha elverişli görünüyor.
Akşam saatleri ise bir desteği görmezden gelme, hayatımıza kolaylık ve hız katacak bir aracı ihmal etme, kendi kendimize mevcut durumu zorlaştırdığımızı fark edememe v.b. şeyler söz konusu. Yapılabilecekler hakkındaki gücünüzü hafife almayın. Eğer bir mücadelenin içindeyseniz karşınızdakinin kararlılığını ve gücünü de aynı şekilde.

29 Ocak 2019 SALI

Ay saat 17:32 ye kadar Akrep burcunda ve boşlukta olacak. Belirsiz ve netleştirmekte zorlandığımız durumlar günün ana başlıkları olacak. Evet belki Ay’ın temel bir açısı yok ama yine de durağan ve boş bir gün olmayacağını da söyleyebiliriz.
Zor ve çetrefilli işlerle, normalde çok fazla uğraşmak gerektiği için beklemiş ve birikmiş şeylerle uğraşmayı tercih edebiliriz. Planları ve yarım işleri tamamlama, rutini yürütme şansımız da var. Başlangıç niteliğindeki şeyler içinse önümüzü görmekte zorlanma olabilir.
Günün geneli şartları zorlama eğilimi olabilir. Bir de pek çok kişi için bir miktar sıkıntılı, sıkışmışlık hissi veren ruh halleri söz konusu olabilir.
Bugün ayrıca birilerine vereceğimiz motivasyonla fayda sağlama, hiç beklemediğimiz bir destek ya da teklif ile planlarımızda değişimlerin olması, bir küslüğe son verme niyeti, birilerini yarasını sarmaya karar verdiren gelişmeler v.b. şeyler yaşanabilir.
Saat 17:32 sonrasında Yay burcuna geçecek Ay’ın etkileri ise akşam saatlerinde güne göre çok daha pozitif ve rahat bir akışın sağlanması şeklinde olacak.
Yeni bir şeyler öğrenmek, yeni deneyimler yaşamak, farklı bir şeyler yapmak ve zamana anlam katacak şeylerle ilgilenmek isteği artmış olacak.  Eğer gerçekleştirebiliyorsak süper. Yapma imkanımız yok, rutinler ve sorumluluklar bizi durdurdu ise gerginleşme olabilir.

30 Ocak 2019 ÇARŞAMBA

Ay Yay burcunda olacak gün boyunca. Akşam saatlerine kadar Ay’ın açıları genel itibariyle destekleyici. İş ve girişimlerimizde, adımlarımızda olumlu düşünme dış şartlar ve kişiler tarafından desteklenme eğiliminde olacağız.
Yapacağınız konuşma ve görüşmelerde kendinizi, niyetinizi ve talebinizi ifade ederken anlayış görme hali var.  Yeni deneyimler, bakış açınızı genişletecek imkanlar, bilgiyi, tecrübeyi çoğaltmaya hizmet edecek her türlü aktivite, alacağınız ve vereceğiniz rehberlikler, rutinden sıyrılıp canlanmanıza vesile olan ortamlar, size bir şey kattığını gördüğünüz ve birlikte geçirdiğiniz zamanın dolu dolu geçeceği kişilerle yapacağınız planlar için güzel. Özellikle günün ilk yarısı ve gün ortası.
Öğleden sonra, özellikle akşamüstü ve akşam saatleri ise dağınıklık, yanılma, yanıltılma, gerçeklikten uzaklaşma, motivasyon düşüklükleri yaşama eğilimi söz konusu. Riskli zamanlar yani. O zaman sabah saatlerini daha verimli geçirmeye çalışabiliriz. Akşamın enerjisi sorumlulukların aksamasına, yanlış anlaşılmalara, maddesel konularda net olamamaya vesile olabilir. Yani zarara uğrama ve bunu fark edememe v.b. şeyler. Ayrıca dağılma durumu da somut adım ve sonuçları engelleyecektir.
Günün ilk yarısı güneşli ve açık ikinci yarısı ve özellikle akşam saatleri ise sisli ve kapalı olacak gökyüzü 😊

31 Ocak 2019 PERŞEMBE

Ay dün olduğu gibi bugün de Yay burcundaki yolculuğuna devam edecek. Fayda sağlayan etkilerin çoğunlukta olduğu bir sabaha başlıyoruz.
Yenilik, değişiklik yaratmak, farklı bir şeylerle uğraşmak istek ve ihtiyacımız yoğun. Bu istek ve ihtiyaç günübirlik bir değişim arzusu da olabilir. Hayatımızı kökten değiştirecek bir değişimin sinyali de…
Gökyüzü daha kalıcı nitelikteki değişim niyetlerini de işaret ediyor.
Sabah saatleri iletişim ve bilgi akışı açısından hem yoğun hem de fayda sağlayan nitelikte. Zihinsel yoğunluk eğer biz toparlamayı becerebilmişsek bilgiyi doğru biçimde kullanmamıza vesile olacak.  Hem bizdeki bilgi hem de rehberliklerin fayda sağlayacağı etkiler var. 
Plan program, hedef belirleme adına cesaretle kendimizi ifade etme şansı bulabiliriz.
Seyahat planları, kısa geziler, sosyal ortamlar için de güzel etkiler var.
Akşam saatleri de keyif odaklı planlar, aşk, romantizm ve eğlence konulu buluşma, görüşme ve aktiviteler için elverişli olacak.
Ay bugün sabah Jüpiter ile akşam da Venüs ile kavuşumda olacak. Üçünün bir arada olduğu bir gün. 22 Ocak tarihinde kavuşum halinde olan Venüs Jüpiter ikilisinin o tarihte etkilediği konuların Ay ile tetiklendiği bir gün.
Bu son günlerde karşınıza çıkan fırsatlara fırsat gözüyle tekrar bir bakmak için ideal bir gün diyebiliriz.
Bugün kesinleşen ve 2019 için önemli transitlerden biri olan Satürn Neptün altmışlık açısı ile ilgili bilgileri hafta başında sizlerle paylaşmıştım.

1 Şubat 2019 CUMA

Ay saat 03:46 sonrasında Oğlak burcunda olacak. Günün etkilerinde eğlence ve keyif odaklı şeyler yok. Sorumluluklar, yapılması, bitirilmesi, planlanması gereken işler söz konusu.
Öz disiplin bugün önemli olacak.
Plana uyan bir günlük akışı sağlayabilmişsek pek çok açıdan verimli şekilde değerlendirebiliriz haftanın son iş gününü.
Yani kendimizi ciddiyetle ele alacağımız işlerimize vermek, üretmek, çalışmak, çabalamak, somut plan ve hedefler belirlemek, bu hedeflere götüren adımları planlamak, görev bilinci ile hareket ettiğimiz işlere emek ve zaman ayırmak iyi gelebilir.
Bu bakış açısı kişisel karşı karşıya gelmeleri engelleyebilir. Yani işimize bakalım diyebiliriz.
Zira yarın kesinleşecek olan Mars-Plüton kare açısının etkilerini 2-3 gündür zaten hissediyoruz. Bugün bu etkiler öncesine göre çok daha yoğun şekilde ortaya çıkabilir. Etkilerini hafta başında sizlerle paylaşmıştım.

2 Şubat 2019 CUMARTESİ

Ay tüm gün Oğlak burcunda olacak. Ay’ın Satürn Neptün destek açısını tetiklediği bir sabaha uyanıyoruz. Ancak günün getirdiklerinde görünürde olumlu pek bir detay yok gibi. Sabah saatlerinde karamsar düşünceler ve olgunlukla karşılamamız gereken ancak buna gönlümüzün el vermediği ya da sabır göstermekte zorlandığımız durumlar söz konusu olabilir. Sorumluluklar ve gerçekçi yaklaşımlar adına yapılması gereken şeyler önümüzde olabilir.
Samimiyetsiz bulduğumuz kişi ve ortamlar da sıkıntı verici olabilir. Toleransların azaldığı tepkilerin yükselmeye başladığı şekilde geçecek hafta sonu. Ay’ın kapanma fazında olması bu günleri defter-hesap kapatma zamanları haline getiriyor. Aman dikkat!
Duygusal baskının arttığı ve bundan doğan içsel ve dışa yansıyan gerginliklerin görünebileceği bir gün.
Sabah saatleri ve günün ilk yarısı daha çok bastırılmış duygular ve dışa yansıtılamayan gizli bir kızgınlık hali söz konusu olabilir. Suçluluk duygusu ve pişmanlık v.b. şeyler de affetme ve esneklik göstermeyi gerektiriyor. Hem kendimize hem de karşımızdakine yansıması gereken şekilde.
Öğleden sonra ve akşam saatlerinde ise tepkiselliğin dozu artmış olacak. Hafta başından bu yana bahsettiğim sabah saatlerinde kesinleşen Mars-Plüton kare açısının Ay’ın yapacağı açılarla tetiklenmesi söz konusu.
Bastırılmış öfke empatiden yoksun ve sert biçimde dışarıya yansıyabilir.
Yargılayıcı haller ortaya çıkabilir.
Otorite ve güç savaşları, “canım yandıysa ben de can yakarım” diyen tavırlar, inatlaşmalar, bel altı vurmalar, kriz çıkaran var olan krizi körükleyen ifadeler,  öfke kontrol problemleri yaşanabilir.
Fiziksel ve duygusal kazalara, yaralanmalara açık olacağız. Yarın kesinleşecek Venüs-Kiron kare açısının ve kapanan fazdaki Ay’ın etkilerini de göz önünde bulundurduğumuzda tavsiyem, bir şeyleri kırıp dökmeden, kalıcı ve tamiri zor izler bırakmadan ilerlemenizdir.
Ay rahat etmediği bir burçta ve diğer gökyüzü etkileri de zorlayıcı. Ne diyelim. Duygusal anlamda sıkıntılı ve baskı altında olduğumuzu hissettiren bir gün olacak. Dinginlik ve rahatlık veren aktivitelerden fayda sağlayabiliriz.

3 Şubat 2019 2018 PAZAR

Ay öğleden sonrasında kadar Oğlak burcundaki seyrine devam edecek. Günün genelinde hafta başında gerçekleşecek yeniay öncesinde yüksek ve dinamizm içeren etkiler yok. Mevcudu yürütme, temizlik yapma, plan-program işlerine girişme, yarım kalan şeyleri toparlama adına fırsatlar yaratabiliriz.
Sabah erken saatlerde motivasyon düşüklüğü ya da destek görmediğimizi düşünme, hafif bir karamsarlık olabilir. 
Gün ortasına doğru hesap edilmemiş plan değişiklikleri, tepkisel tavırlar, baskının isyan yaratması, kısıtlanmışlık ruh hali sebebiyle beklenmedik tepki ve davranışlar, asi haller söz konusu olabilir.
Dış şartların dengemizi bozmasına müsaade etmeyip kendi dengemizi yaratabilmek önemli olacak gün ortasında.
Saat 13:52-16:03 arasında Ay boşlukta olacak ve sonrasında da Kova burcuna geçecek.
Günün devamı iş birlikleri, destek alışverişleri, arkadaşlarla bir araya gelmek, geliştirecek ve kafa dengi sohbetlere dahil olmak, sosyalleşme ihtiyacımızı hizmet edecek insanlarla zaman geçirmek için iyi olabilir.
Mantık ve zihinsellik ön planda olacak. Bu açıdan beslenmeye ihtiyacımız olacak. Karşımızdaki kişilerden ve zamanı, mekanı paylaştığımız dostlarımızdan da bunu bekleyeceğiz.
Gün içinde etkili olan Merkür Jüpiter destek açısı bilgiye ulaşma ve faydasını görme açısından destekleyici olacak gün boyunca özellikle de öğleden sonra ve akşam saatlerinde.
Rehberlikler, eğitim ve buna hizmet edecek şeyler, fikir alışverişleri, zihni aktive etmeye yarayacak egzersizler, bakış açısı geliştirmeye ve derinleştirmeye yarayacak her türlü şey için elverişli olabilir.
Niyet bu olmasa bile sıradan gibi görünen bir sohbetten çıkarılacak bilgiler, gelen ve laf arasında gibi görünen görüşler işe yarayacak.
  
Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr.Samiye Özbaş Soysal

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://www.astrokarmik.com/astrolojik-danismanlik-icin
Regresyon Danışmanlığı talepleriniz için…
http://www.astrokarmik.com/karma-kosesi/regresyon-danismanligi
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji