< Ana sayfa 06 Eylül 2021, Pazartesi

AstroKarmik ile 6-12 Eylül 2021 Haftasının Yorumları

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş
Günlük yorumlar için 👉🏻 
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/yillik/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar/astrokarmik-ile-gunluk-yorumlar-1

6-12 Eylül 2021 Haftasına Gökyüzünden Yansıyanlar

Salı günü saat 03:51 de gerçekleşecek yeniay bu haftanın başlatan, harekete geçiren etkilerinin mimarı olacak.
Farklılaşma ve yenilik yaratma, tazelenme etkisi veren bir yeniay bu. 
Tam da ihtiyacımız olan. 
Herkes için farklı farklı yaşam alanlarında.
Haftanın ilk günleri oldukça hareketli.
Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim ve öğretim sezonu da bu hareketlilikten nasibini alacak. 
Güzel ve destekleyici transitler de var gökyüzünde okullar açılırken.
Zor işlerin altından kalkabilme isteği, mücadele isteyen işlere girişme motivasyonu söz konusu.
Hayatımızda gerekli değişimleri yapma, güç projelere adım atma ve isteklerimiz arzularımız adına cesaret gösterme şansımız var. Özellikle de bir şeyleri tamamlama, nihayete erdirme, sonuçlandırma ile alakalı işler, “ha gayret artık yüzdük de kuyruk aşamasına vardık” diyeceğimiz şeyler adına verimli olabilir. 
Zaten farkında olduğunuz ancak harekete geçmekte zorlandığınız konular varsa hayatınızda, sizi öne doğru itecek bir güç olabilir yaşanacak olay veya karşılaşacağınız kişiler. 
Harekete geçip yolunda gitmeyen ne varsa kökten değiştirme cesareti katacak nitelikte olacak özellikle haftanın ilk günü.
Neye odaklanmamız gerekiyor, ne için mücadele vermeliyiz, sorunlara nasıl kalıcı çözümler üretebiliriz gibi sorularımıza cevap arayabiliriz. Buluruz da bu etkiler altında iken aradığımız cevapları. Yeter ki sorma cesaretini esirgemeyelim kendimizden.
Bu etkiler altında iken pzt günü özellikle öfke, hırs ve tepkisellik açısından her zamankinden daha kontrollü olmak gerekiyor. Aşırı gerginlik, şartları zorlamaktan kaynaklanan sorunlar ve aksaklıklar, inatlaşmalar, baskıcı ve manipülatif yaklaşımlar da yaşanabilir.  İlişkiler açısından olabildiğince sakin, fiziksel olarak da hem kendimize hem de çevremize zarar vermeyecek şekilde temkinli olmak gerekiyor. Güç savaşlarından ve olmayanı oldurmaya çalışırken kırıp dökme eğiliminden korunabilmişsek ne mutlu bize 😊
Destekleyici etkiler eşliğinde mücadeleye gönüllü olacağımız belli. 
Ancak  pzt günü ne yazık ki bir de Ay kapanıyor. Hareketli ve koşturmacalı olmasına rağmen taze başlangıçları çok da desteklemeyen bir gün. 
Bu da bize yeni eğitim döneminin verimi ve hedeflenen performansı açısından bekleneni vermeyebileceğini ya da bunun çok çaba gerektireceğini düşündürüyor. 
Müfredatın uygulanmasında aksaklıklar, eğitim ile zorunlu kesintiler, uygulanan eğitim yönteminin değişmek zorunda kalması, planlanan yüz yüze/uzaktan eğitim modelleri ile ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. ☹

***SALI GÜNÜ BAŞAK BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK OLAN YENİAY fark yaratma ve harekete geçip yenilik katma ihtiyacını, motivasyonunu ve hareketini tetikleyecek.
Planlananın dışında bazı düzenlemelerin, alternatif yol haritalarının şekillendiği, evdeki hesabın şaştığı, yeni hesapların yapıldığı, oyunun kartlarının yeniden dağıtıldığı bir yeniay bu.
Yaratıcılıkta özellikle de zihinsel faaliyetlerde artış söz konusu olabilir. Bu da bizi yeni kapılar aralamaya itebilir.
Hem kendimiz hem de çevremizle ilgili daha önce farkına varmadığımız bazı meziyetler, beceriler, ortaya çıkarılmayı bekleyen cevherler su yüzüne çıkabilir.
Farkındalık yaratacak deneyimler ve buna vesile olacak kişiler karşımıza çıkabilir.
Fark edilmeyeni, görünmeyeni, duyulmayı, daha öncesinde hiç dikkat çekmeyeni göze çarpar şekilde ön plana çıkaracak gelişmeler yaşanabilir.
Bizim yol haritamızın dışında tamamen yeni bir yol çıkabilir karşımıza.
Bakış açımızı tazeleyecek, düşünce yapımızı, ufkumuzu genişletecek bilgilerle ve bu bilgileri bize ulaştıracak kişilerle, eğitimlerle bir araya gelebiliriz yeniay ile birlikte. 
Hayatımızı kolaylaştıracak ve daha işlevsel hale getirecek düzen daha modern bir anlayış ve teknik, teknolojik, elektronik destek eşliğinde gelebilir. İçinde bilgi ve bilimsellik olan araçlar hayatımıza dahil olabilir.
Uranüsyen bir yeniay bu. Uranüs özgürlük adına ne gerekiyorsa yapalım dedirten bir etki yaratıyor. Rutinden, kalıplaşmış olandan, sınırlardan, meli malılardan, ama ile başlayan cümlelerden, bahanelerden ne kadar uzaklaşırsak gerçek potansiyeller o kadar daha rahat ortaya çıkacaktır. Yenilik, gelişim, revizyon ve keşif fırsatlarını kaçırmayız umarım.
Ek olarak da bu yeniay ile başladığımız işler, yaptığımız girişimler tam bir taahhüt ve kendini adama hali gerektiriyor.
Bir eğitime başlamak, hayatınızda problem yaratan ve yeniden düzenleme yapmayı gerektiren konularda, tıkandığınız noktalarda harekete geçmek için değerlendirilebilir. Olası hiçbir aksiliğin sizi kararınızdan, yolunuzdan döndürmesine, dengenizi bozmasına müsaade etmeden ilerlemek şartıyla bir şeyleri kolaylaştıracak çözümlerin yolu açılacak.
Ülkemiz açısından finansal düzenlemeler, eğitim ve öğretim düzenini ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir.

***CUMA GÜNÜ VENÜS 7 EKİME KADAR SEYREDECEĞİ AKREP BURCUNA GEÇECEK. Bu süreçte de Satürn ve Uranüs ile sert açılar gerçekleştirecek. 
Bu dönemde ilişkiler açısından derin ve yoğun duygular dikkat çekecek. Olumlu anlamda tutkuyu hissedeceğimiz ve ilişkilerimize yansıtacağımız, bir dönem. 
Bu dönemde kıskançlık krizleri, sebebi her ne olursa olsun krizler ve öfke nöbetleri can sıkıcı olabilir. Aşırı sahiplenmeler ve buna bağlı sıkboğaz etmeler de yaşanabilir. Sadece sevdiklerimizi değil, sahip olduklarımızı da diğer insanlarla paylaşmak zorunda kalmak önemli bir sınav olabilir bu süreç içinde... 
Aşkın da deneyimlerin de krizler çıkarabileceği bunun normal kabul edileceği ve belki de haz vereceği bir dönem olacak. Dozunu kaçırmamak önemli 😊
Bu süreçte yapacağı zorlu açıları da dikkate aldığımızda, hayatımızın iş, sosyal ya da özel alanındaki ilişkilerin bizi bir miktar sıkışmış hissettirdiği bir süreçten geçeceğiz. 
Bizi zorlayan ve baskı altında bırakan, ne kalıp demir atabildiğimiz ne de gidip özgürleşebildiğimiz, arafta gibi hissettiren ilişkiler bizi zorlayacak. 
Sınav malzemesi, ilişkilerin içerdiği güçlüklerin içinden yıpranmadan, yıpratmadan, büyüyerek, gelişip olgunlaşarak çıkmak ve bunu yaparken de kendimiz gibi kalarak hareket etmek olacak.

6 Eylül 2021 PAZARTESİ 

Ay bugün Başak burcunda olacak. 
Temizlik, bitirilmesi gerekenlere odaklanma, organizasyon, düzen konulu işler için değerlendirilebilir.
Bugün uzlaşma ve iş birliği konusu sorunlu mücadele konusu destekleyici.
O zaman bireysel olarak yürüteceğimiz işlerden, göstereceğimiz mücadelelerde daha fazla verim alabiliriz.
Aynı zamanda eril enerjinin desteklendiği dişil olanın baskılandığı durumlara da şahitlik edebiliriz.
Bir çeşit ayrımın ya da ayrıştırmanın yapılması gerginlik yaratabilir.
Karşı karşıya gelme ve inatlaşmalar, pasif agresif tavırlar söz konusu olabilir.
Her zaman yapılan bir şey fazla müdahale olarak algılanabilir.
İyi niyetle verilen bir tavsiye işe karışılması olarak görülebilir.
En doğrusu benim yöntemim ve planım diyen kişiler başka herhangi bir çözüm ya da plana direnç gösterebilir.
Eleştirel yaklaşımlar ilişkileri yıpratabilir.
Şartların zorlandığı ve sabrın sınandığı durumlarla karşılaşabiliriz.
Fırsatların karşımıza çıkması kadar onları görebilmek de önemli. 
Fırsatları görmek kadar onları yakalayabilmek de önemli.
Fırsatları yakalamak kadar onları verime ve kazanca dönüştürmek de önemli.
Bugün bunların önünde kurallar, prensipler, kendimizce olan doğrular, hırslar, inatlar olabilir.
Tabi ki olmasın diye söylüyorum 😊

7 Eylül 2021 SALI

Sabah 03:51 de Başak burcunda bir yeniay meydana geldi.
Yeniay ile ilgili yorumlarımı yukarıda bulabilirsiniz. Bugün için günün ikinci yarısı yanılgı, dağılma ve aceleye getirilmiş işlerin aksaklıkları açısından riskli görünüyor.

8 Eylül 2021 ÇARŞAMBA 

Ay saat 06:20 itibariyle günün geri kalanında Terazi burcunda olacak.
Uzlaşma niyetimiz, iş birliği beklentimiz ve iyi ilişkiler kurma ve işlerimizi bu yolla kotarma eğilimi olacak günün tamamında. Bunları elde edememişsek rahatsızlık duyacağız.
Genel olarak risk olarak görebileceğimiz en önemli nokta iletişimde yaşanabilecek aksaklıklar. Hiç istemesek de söylediğimiz bir söz, kullandığımız bir ifade bir başkasının canını yakabilir. Kalıcı bir kırgınlık ya da eski bir kırgınlığın tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Yaralayıcı ve can yakıcı ifadeler kullanmamak adına her zamankinden daha özenli davranmak şart.
Bugün için planladığınız önemli iş ve görüşmeler için günün ikinci yarısı ve akşam saatleri çok uygun. Yeniayın başlatan etkilerini sağlam ve kalıcı adımlar adına değerlendirebileceğimiz bir zaman dilimi olacak.

9 Eylül 2021 PERŞEMBE 

Ay günün tamamında Terazi burcunda olacak. 
İletişim açısından, önemli görüşmeler için sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
Öğleden öncesi gayet verimli şekilde değerlendirilebilir.
Günün ikinci yarısı gerginlik ve üzerimizde hissedeceğimiz baskı adına riskli görünüyor.
Mücadele isteyen, hakkımızı aramak gereken durumlarla karşılaşabiliriz. Esneklik, uyum ve denge adına ek çaba göstermek gerekecek özellikle akşam saatlerinde.

10 Eylül 2021 CUMA

Saat 09:04 sonrasında Ay Akrep burcunda olacak. 
Günün ilk yarısı akıcı ve destekleyici tesirler söz konusu. 
Konuşarak halledilecek meseleler, iş birliği ve uyum adına yapılacak şeyler için, iyi ilişkiler kurmak ve bunlar aracılığıyla işlerimizi halletmek adına güzel bir sabah olabilir.
Ancak günün ikinci yarısı tam anlamıyla bir duvara toslama etkisi yapacak.
Rüzgar tersten esmeye başlayacak ve durduran, yol kesen etkiler devrede olacak.
Engeller, gecikmeler, aksaklıklar, motivasyon kıran şeyler, içinde bulunduğumuz durumlar sorgulayıcı ve sorgulatıcı gelişmeler söz konusu olabilir.
Geldiğimiz noktayı, çabamızı, yeterliliğimizi sorgulatacak şeyler…
Prosedürler yorucu olabilir. 
Aşırı derecede gerçekçi, bunu düz biçimde dile getiren ve bu nedenle de can sıkıcı olan kişiler olabilir etrafta.
Aradığımız samimiyeti bulmak kolay olmayabilir.
Eğlenmek ve neşeli zaman geçirmek için de elverişli değil ne yazık ki.
Karamsar bir moda bağlamamak, size iyi gelecek kişilerle bir arada olmak ya da kendi kendinize ve verimli zaman geçirmek adına bu akşamı değerlendirmek iyi olabilir.

11 Eylül 2021 CUMARTESİ 

Ay günün tamamında Akrep burcunda olacak.
Sabah saatlerinde plan değişiklikleri, hesapsız gelişmeler, gerginlik yaratan ve esneklik gerektiren durumlar yaşanabilir.
Şartları yenide oluşturmak ya da yeni oluşan şartlara direnç göstermeden adapte olmak gerekecek.
İnişli çıkışlı duygusal haller ve tepkisellik, beklenmedik tepkiler verme ya da bu tepkilere maruz kalma riski söz konusu.
Günün ikinci yarısı çok daha keyifli ve verimli olabilir.
Hem kendimizi ve niyetimizi net bir şekilde ifade etme hem de anlayış ve uyum yaratıp dengelenme şansımız artmış olacak. 
İkili ve sosyal ilişkiler açısından, destek alış verişleri ve iş birliği konusunda güzel olabilir.
Akşam saatleri sanatsal aktiviteler ya da manevi açıdan doyum sağlayacak uğraşlar için elverişli.
Romantik planlar da yapılabilir bu akşam için.
 
Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş SoysalAstrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://www.astrokarmik.com/astrolojik-danismanlik-icin

Regresyon Danışmanlığı talepleriniz için…
http://www.astrokarmik.com/karma-kosesi/regresyon-danismanligi

Satürn ve Jüpiter Kova Burcunda/Büyük Buluşma 👉
http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/jupiter-saturn-kova-burcundabuyuk-bulusma

2021 Yılın Hikayesi/Rota Yeniden Hesaplanıyor 👉
http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/2021-yilinin-hikayesi-rota-yeniden-hesaplaniyor

Yılın önemli transitleri 👉
http://www.astrokarmik.com/astroloji-ogrenenler-icin/merkur-retrosu/2018-yili-onemli-transitleri

Astroloji Eğitimi almak için…
http://www.astrokarmik.com/duyurular-haberler/egitim-siniflari

Yeniay, dolunay ve tutulma takvimi için…
http://www.astrokarmik.com/aydan-yansimalar/yeniay-dolunay-tutulma-takvimi

Ay düğümleri ikizler yay aksında  👉
http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/ay-dugumleri-ikizler-yay-aksinda

Jüpiter Balık burcunda 👉
http://www.astrokarmik.com/yazilar-makaleler/jupiter-balik-burcunda

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
 
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji