< Ana sayfa 01 Ocak 2014, Çarşamba

Hakkımda

Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

25.2.1972 saat 23:22 Ankara doğumluyum. İstanbulda yaşıyorum. 1990 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi’den , 1996 yılında da İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Daha sonra hayatımın aşkı ile evlendim. Bir dönem doktor olarak çalıştıktan sonra, bir sigorta şirketinde Underwriter olarak görev yaptım.

2004 yılında ilk kez ruhsal şifa teknikleri ile tanışarak Reiki 3.seviye ve Magnified Healing için uyumlandım. Bir çok ruhsal/mistik konulu seminer ve eğitime katıldım. Halen Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsünde yolculuğuma devam ediyorum.

2008 yılında astroloji ile yolum kesiştiğinde artık hayattan beklentilerim tamamen değişti. Sn.Zeynep Süzmen Şen ile başlayan eğitimime daha sonra İleri seviye-Klasik, Horary, Astrolojide Sn Öner Döşer ile devam ettim. Son olarak da Sn Barış Özkırış’dan Astropsikoloji eğitimi aldım.

Öğrenmeye ve çalışmaya, hiç bitmemecesine devam ediyorum.

2012 yılında astrolojinin hayatımda hobi olarak değil de işim , yaşam tarzım olarak yer alması adına bir adım attım. Çalıştığım şirketteki orta kademe yöneticilik görevimden ayrılarak yoluma sevdiğim işi yapmanın huzuru ve keyfi ile devam etme kararı aldım. Darısı tüm sevdiği işi yapmanın hayalini kuranların başına...

1.Ekim.2012 tarihi itibariyle Vatan Gazetesi’ ndeki Astrokarmik isimli köşemden ve Vatan internet gazetesinden sizlerle paylaştığım günlük burç yorumlarıma ve makalelerime 1.12.2016 tarihinde son verdim. Yazı, yorum, bilgilendirme ve makalelerimi sitemden ve facebook ve twitter adreslerimden takip edebilirsiniz. Değerli 11 astrolog arkadaşım ile yazdığım "Burçlar Hakkında Her Şey " kitabımızı keyifle okuyacağınızı ve fayda alacağınızı ümit ediyorum. 2015 yılında sizlerle buluşan "Astrolojide Ay Düğümleri" isimli kitabımdan da rehberlik eden nitelikte fayda almanızı gönülden dilerim.

Çengelköy’deki ofisimde ve online ortamda halen başlangıç, ileri seviye, medikal astroloji, election, horary ve karmik astroloji eğitimleri ile birlikte bireysel ve kurumsal danışmanlık vermekteyim. Tüm çalışmalarım yıllar içinde biriktirdiğim bilgi ve deneyimleri ve aynı zamanda da aldığım diğer eğitimlerin katkılarını içermektedir. 

Sevgilerimle

Dr.Samiye Özbaş Soysal
İstanbul
2012

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji