H.Handan Kaylan

22.12.1967 Ankara doğumluyum. 1991 yılında Marmara Üniversitesi Büro Yönetimi Bölümünden, 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Yönetim Organizasyon Bölümünden ve 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldum.1991 yılında mezun olur olmaz, profesyonel iş yaşamım ile birlikte; başta iletişim-yazışma-evrak yönetimi-müşteri ilişkileri olmak üzere branş konularımda firmalara eğitim seminerleri düzenledim ve 15 yıl keyifle bilgi ve deneyimlerimi paylaşarak eğitmenlik yaptım.

1991-2010 yılları arasında aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen bazı holdinglerinde çalıştım.

2010 yılında Dr. Samiye Özbaş Soysal rehberliğinde -çeşitli eğitim ve seminerler ile- ruhsal yolculuğum başladı. Halen Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü öğrencisiyim.

2012 yılında katıldığım bir eğitim programı sonucu küçük bir hikayem yayınlandı.

2014 yılında sevgili hocam Öner Döşer ile temel ve ileri seviye astroloji eğitimimi tamamladım. Bir süre habertadinda.com web sitesinde astroloji yorumları yazdım.  Branş derslerimi Samiye Soysal’dan aldım ve AstroKarmik çatısı altında eğitim vermeye başladım. Halen İleri Seviye sınıfında eğitmen olarak görev almakta ve Astropsikoloji eğitimi vermekteyim.

Evliyim. İki kız bir erkek evladım var. Hepsi de tüylü:)

Sevgilerimle,

H.Handan Kaylan