< Ana sayfa 25 Ekim 2014, Cumartesi

Regresyon Danışmanlığı

Kategori: Karma köşesi
Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

Kendinizi değersiz mi hissediyorsunuz? Bağlılık sorunu mu yaşıyorsunuz? Hayatınızda dönüp dolaşıp aynı sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Anneniz ya da babanızla sorunlarınız mı var ya da ilişkinizde problemler? Kimbilir belki de herşey bir kenara, kapalı yerde kalmaktan korkuyorsunuz? Yoksa kedi ya da köpek fobiniz mi var??
Belki de tüm bunların dışında tek bir sorunun yanıtının peşindesiniz? "Bu hayattaki amacım ne?"
Bu ve bunlara benzer binlerce sorunun temelinde ya bu yaşamınızda ya da geçmiş yaşamlarınızda yaşamış olduğunuz bir travma bulunur.

 İşte regresyon terapisi ya da diğer adıyla geçmiş yaşam terapisi sizi, trans vasıtasıyla bu sorunun ana kaynağına götürür ve o sorunla yüzleştirir.

 Sonra?..

 Sonrasına, randevunuzu aldığınız takdirde birlikte karar vereceğiz...

 Geçmiş yaşam yolculuğunuza çıkmaya hazır mısınız?

 

Regresyon konusunda bilgi ve danışmanlık almak için...

CANAN SOYSAL

email: canansoysal01@gmail.com

Tel: 05519072072

 

 

http://www.canansoysal.blogspot.com.tr/

 

Canan Soysal kimdir?

 

Adım Canan Soysal. 1972 doğumluyum. 1997 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldum. 15 yıl boyunca gazete ve dergilerin ekonomi servislerinde ekonomi muhabirliği, haber müdürlüğü ve sayfa editörlüğü yaptım. Son 6 yıldır da özel bir şirketin kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yapıyorum.

Yaklaşık 3 yıl önce kişisel gelişim seminerlerine katılarak çıktığım yolda Tony ve Orit Wiseman tarafından verilen Outlook, Essence ve Summit seminerlerine katıldım. Tüm bu eğitimler sonucu asıl önemli noktanın kişisel gelişimle birlikte ruhsal gelişim olduğunu farkettim. Bu aşamada yolum 2012 yılında Bilyay Vakfı ile kesişti. Bilyay Vakfı’nda bir yıl süren ruhsal çalışmalardan sonra 2013 yılında Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü’ne başladım. Buradaki eğitimim halen devam ediyor.

2014 yılı Şubat ve Mayıs aylarında, World Regression Institute’nun Türkiye’deki yetkili eğitmeni Günay Yalçın tarafından İstanbul’da verilen Regresyon Terapistliği eğitimini tamamlayarak sertifika almaya hak kazandım ve kişisel olarak regresyon danışmanlığı ve spritüel koçluk hizmeti vermeye başladım.

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji