Şubat 2022 Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç
Ayın başında gerçekleşecek yeniay yeni bir çevre ve gelecek planlarındaki değişimin habercisi olacak. Ancak atacağınız bu adım sosyal alanlarda ya da organizasyonlarda daha fazla sorumluluk almanızı gerektirecek. 4 Şubat itibariyle özellikle mesleki konularda yeni fırsatlar ve girişimcilik gerektiren adımlar gündeme gelecek. 16 Şubat dolunay civarında da özel hayatınız ve çocuklarınız konusunda alınacak kararlar gündeme gelecek. İdealler ve gerçekler arasında kalacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa
Ayın başında gerçekleşecek yeniay yeni bir işe, göreve, pozisyona başlamak adına tetikleyici olabilir. Yaptıklarınızın sonucuyla buluşacaksınız. Eğer mesleki açıdan kendine zaman içinde yatırım yapmış ve çaba göstermişseniz sorumluluk katan güzel bir başlangıç olabilir. Yabancılardan gelecek destek, seyahatler aracılığıyla elde edilecek kazanç için cesaretiniz artacak bu ay. 16 Şubat dolunayı da ev ve aile yaşamınızda bazı gelişmeler yaratacak. Dekorasyon ve tadilat da olabilir aile ilişkilerini ilgilendiren kararlar da alınabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler
Ayın başında gerçekleşecek yeniay yeni deneyimlerin ve değişim, gelişim ihtiyacının karşılanması adına yapmanız gerekenleri karşınıza çıkaracak. Ancak bunları elde etmek için çaba gerekecek. Yani bir şeyler kendiliğinden olmayacak. Bu ay finansal kaynak artırmak adına alacağınız riskler hayatınıza hız kazandıracak. İletişim konusu ve eğitim öğretim ile alakalı konular ise bir miktar stres barındırıyor. Özellikle ay ortasında dolunay döneminde yakın çevrenizle iletişim kurmak yorucu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Ayın başında gerçekleşecek yeniay bazı finansal gelişmeleri, borç, alacak, verecek meselelerini, kredi, miras veya tazminat içerikli gelişmeleri işaret ediyor. İşin içinde para ve paylaşımlar söz konusu olduğunda biraz tedbirli ve adil olmak şart. İkili ilişkiler ve anlaşmalar açısından bu ay hız kazandıracak olaylar yaşanabilir. Bu ay yapılan her şeyin temelinde ya da sonucunda maddi açıdan bir düzen yaratma çabası olacak.

Aslan ve Yükselen Aslan
Ayın başında gerçekleşecek yeniay yeni bir anlaşma, evlilik konusunda yeni bir sorumluluk, eşinizin hayatından uzun vadeli taahhüt içeren bir adım açısından tetikleyici olabilir. Yaptığınız iş birliklerinin sonucunu bireysel yaşamınızda alabilirsiniz ay ortasındaki dolunay ile. Bu ay işlerinizin akıcılığı artacak ve iş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunlar tahmin ettiğiniz daha hızlı şekilde çözüme kavuşacak.

Başak ve Yükselen Başak
Ayın başında gerçekleşecek yeniay rutinleriniz, görevleriniz, günlük akış ve alışkanlıklarınız açısından bir tazelenme etkisi yaratacak. Daha organize, işlevsel ve uzun vadeli bir düzen size iyi gelecek. Bu sayede özel yaşamınıza da daha çok zaman ayırma şansı bulabilirsiniz. Ay ortasında çok fazla yorucu bir tempo değil de kendinize zaman ayıracağınız bir akış hedefleyin.

Terazi ve Yükselen Terazi
Ayın başında gerçekleşecek yeniay özel ilişkiler, aşk hayatınız açısından yeni gündem maddeleri yaratabilir. Hayatın keyifli yanlarını daha çok yaşamak ihtiyacındasınız. Hobiler, seyahatler, eğlence hayatı önem kazanacak. Çocuk haberleri de alınabilir bu yeniay ile birlikte. Ay ortasında kalabalıklarla organize bir şekilde yapacağınız işler ve bu işlerdeki dengeler önem kazanacak. Bu ay ev yaşamınızda bir şeyler düzene giriyor. Tabi ki sizin gayretiniz ve aldığınız inisiyatif eşliğinde.

Akrep ve Yükselen Akrep
Ayın başında gerçekleşecek yeniay bir taşınma ya da evi aileyi ilgilendiren bir konuda yeni bir hedef, başlangıç işaret ediyor. Evin düzeni açısından yeni bir bakış açısına ve kuracağınız düzenin uzun vadeli etkilerini düşünmeye ihtiyacınız var. Bu ay kendinizi ifade edip sesinizi duyurmak adına motivasyonunuz artacak. Ay ortasında çabalarınız karşılığında işiniz ile ilgili sonuçlar almaya başlayacaksınız.

Yay ve Yükselen Yay
Ayın başında gerçekleşecek yeniay ciddiyetle ele alınması gereken kararlar ve konuşmaları gündeme taşıyacak. Geciktirdiğiniz kararlar, hem fikir olunması gereken konular, yakın çevrenizi ilgilendiren sorumluluklar ön plana çıkıyor yeniay ile. Para akışının hız kazanacağı ve kaynak adına çözümler üretebileceğiniz bir dönem başlıyor. Ay ortasında daha önce bilmediğiniz denemediğiniz işler ve ortamlar sizi biraz strese sokabilir. Ama deneyimin faydası çok kıymetli olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Ayın başında gerçekleşecek yeniay maddi hedefler belirleme, bütçe düzenleme, yatırım kararı ya da kaynak üretimi adına kararlar alma etkisi yaratacak. Bu ay pek çok şey için, özellikle de somut bir sonuç bekliyorsanız, acele eden bir tavrınız var. Daha sabırlı olmak gerekecek.  Harekete geçtiğiniz işlerin maddi açıdan da desteklenmesi ve istikrar içermesi gerekiyor.

Kova ve Yükselen Kova
Ayın başında burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. Toparlanmak, havada uçuşan hedefleri ve beklentileri somut bir plan ile netleştirmek adına sizi harekete geçirecek. Çok fazla şeyi aynı anda istiyorsunuz. Sabırlı ve her şeyin kendi sırasını beklediğini unutmadan, gayreti eksiltmeden ilerlemek için atılacak adımlar söz konusu. Bireysel hedefleriniz ayın ilerleyen zamanlarında hayatı paylaştığınız kişilerle karşı karşıya gelme riski veriyor. İlişkilerde dengeleri korumak önemli sizin için.

Balık ve Yükselen Balık
Ayın başında gerçekleşecek yeniay ile girişeceğiniz işler, harekete geçireceğiniz niyetler hemen ses getirmeyecek. Aslında belki de bir şeyler iyice netleşmeden, şekillenmeden niyeti hemen açık etmemek çok daha iyi olabilir sizin için. Elinizde olan, planladığınız şeyleri toparlamanız, önce bazı meseleleri kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Karşınıza çıkacak fırsatlar çevreniz tarafından desteklenecek ama biraz zamanı var. Yoğun iş temposu ay ortasında sizi yoracak. Sağlığı ihmal etmeyin.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

 

 

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.