< Ana sayfa 16 Temmuz 2014, Çarşamba

Jüpiter Aslan Burcunda Burçlara Etkileri...

Kategori: Yazılar-Makaleler
Paylaş
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+'ta paylaş Blogger'da paylaş E-posta ile paylaş

Jüpiter Aslan burcu geçişine bireysel bazda bakacak olursak, haritamızda hangi alanda transit edecekse o alanda aldığımız verim artacak. Bu alanlarda yaşanan olaylarda, bir şekilde koruyucu güçler devrede ve şans melekleri yanımızda olacak. Fırsatlar ayağımıza kadar gelecek. Elini uzatırsan tutacak kadar, gözüne girip kendini belli edecek şekilde olacak. Bu konularda kendimizi şanslı sayacağız. Zaman mekan kavramları lehimize çalışacak.
Jüpiter normal şartlarda cömert faiz oranları ile hareket eden bir banka gibi çalışıyor. Bakalım bu yüksek faizler her birimizin kasasına hangi alanlardan giriş yapacakJ
Burçlara etkileri

Koç ve Yükselen Koçlar:

Çocuk sahibi olmayı isteyenler için şansınızın her zamankinden yüksek olduğu bir dönem başlıyor. Ebeveyn çocuk ilişkileriniz bu süreçte çok daha akıcı, anlayışlı ve uzlaşmacı hale gelecek. Hayatında özel biri olmayanlar için aşk kapıları aralanabilir. Yeni, gelişim sağlayan ve kazanç elde edeceğiniz hobilere yönelmek için de fırsatlar çıkabilir karşınıza. Sizin yarattığınız fırsatlar ile birlikte riskli yatırım araçlarıyla elde edilecek kazançların da önü açılabilir. Yaratıcı işlerde de ilham gücünüz ve beceriniz artmış olacak. Doğurgan ve üretken olacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Ev ve aile yaşamınızda ferahlama, bolluk ve bereketin hanenize girişi bu sürecin ana konusu olacak. Yeni bir ev ya da arsa alma, gayrı menkul amaçlı yatırımlar, taşınma, yaşam alanınızı genişletme, dekorasyon, konfor sağlayan tadilatlar, aileye yeni birinin katılması, çocuk sahibi olma ve de evde her zamankinden daha huzurlu, rahat ve mutlu bir döneme işaret ediyor olabilir. Bu süreç ailenizden özellikle de babadan gelecek desteği de artıracaktır. Ev için yaptığınız harcamalarda bir artış oluşabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Önümüzdeki yaklaşık 1 yıllık süreçte eğitim temalı işleriniz, kardeşlerinizle olan ilişkileriniz, her zamankinden akıcı olacak. Yazma becerisi ve iletişim yeteneği gerektiren konularda da şansınız yerinde olacak. Yeni bir eğitim almaya ya da vermeye adım atma, yazmaya başmala, yazdıklarınızı diğer insanlarla paylaşma, bilgilerinizi aktarma gayreti, sosyal çevrenizle daha yakınlaşma ve kısa kısa pek çok seyahat yaparak hayatınıza renk katmak açısından keyifli bir dönem olacak. Bu süreçte kendinizi ifade etme ihtiyacınız ve beceriniz kesinlikle artacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Jüpiter’in Aslan burcundaki seyri sırasında kazancınızın, cebinize giren, bankada bulunan paranızın bereketi artacak. Kazancınız az ya da çok artacaktır. Artmasa bile elinize geçenin değerlendiğini hissedeceksiniz. Yatırım şansı, para kaynağı yaratma ve artırma fırsatları doğabilir. Yeteneklerinizi sergileme imkanları da bolca çıkacak karşınıza. Gelenin artışı ile birlikte para konusuna iyimser bir bakış ve de bunun neticesinde fazlaca harcamalara kalkışma riski mevcut. Musluk akarken havuzu doldurmaya bakın.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Jüpiter bu yıl sizin burcunuzda seyredecek. Yani ışıltılı spotlar sizin üzerinizde olacak J Gelişim ve ilerleme fırsatları çıkabilir karşınıza. Sizin için daha fazlasını elde etmek ve daha fazlasını gerçekleştirmek ne anlama geliyorsa onun hayat bulması her zamankinden kolay olacak. Sanki hangi maça çıkarsanız çıkın, 1-0 avansla başlıyor gibi olacaksınız. Yeni bir iş, evlilik, çocuk sahibi olma v.b. birçok konuda şansınız her zamankinde yaver gidecek bu yıl içinde. Durgunluk dönemi sona erdi. Biriktirdiklerinizi kazanca dönüştürme zamanındasınız. Eğer fırsatları görmeyi becerir ve yoğun enerjinizi boşa harcamazsanız bol kazanç kapınızda olacak. Tembelliğin ve nasıl olsa her şey yolunda diyen ayartıcı iç sesinizin tuzağına düşmeyin. Kilo artışına da dikkat etmekte fayda var.

Başak ve Yükselen Başaklar

Önümüzdeki bir yıllık süreçte maddi dünyaya ait kazanımların peşinde olmayacaksınız. Ruhsal açıdan çok daha fazla gelişime açık ve dingin bir ruh hali kaplayacak sizi. Gelecek destekler de bu açıdan olacak daha çok. Kendinizle baş başa kalma, kalbinizin sesini dinleme ve içsel gelişim imkanlarınız artacak. Bu yıl sizin için çok daha hareketli olacak bir sonraki yıla hazırlık dönemi gibi değerlendirilebilir. Sessizliğin sesini dinleyin. Korku ve kaygılarınızla yüzleşip hayata daha pozitif bakabilmek ve girişimci olabilmek adına önünüzde her ne pürüz varsa onlardan maddi ve manevi anlamda kurtulma adeta arınma adına karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmayın.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Jüpiter’in Aslan burcundaki seyri sırasında, sosyal çevrenizde bir artış, grup çalışmalarının enerjisinde iyileşme, samimiyetlerde artışlar, arkadaşlarınızla aranızda eskisinden daha iyi ilişkiler söz konusu olacak. Kalabalıklara hazırlıklı olun. Bu dönemi, size fayda sağlayacak ve maddi ve manevi olarak gelişiminizi destekleyecek bir network oluşturmak adına iyi değerlendirin. Zira bir sonraki dönem sizin için çok daha içsel bir yolculuğu destekleyecek. Bu yıl geleceğe dair yeni umutlar ve idealler yaratabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Önümüzdeki bir yıl boyunca sizin için fırsat yağmuru kariyer ve mesleki becerileriniz alanında gerçekleşecek. Yeni pozisyonlar, terfiler, çok daha rahat hareket edeceğiniz ve size keyif verecek yeni iş imkanları söz konusu olabilir. Mesleki potansiyellerinizi gösterme ve patron konumundaki kişilerle aranızı düzeltme şansınız artacak. İş geliştirme ve daha çok görünür olmak için bir finansör arayışınız varsa bulabilirsiniz. Tanınma, şöhret olma, yaptıklarınızla daha fazla gündeme oturma fırsatları elde edebilirsiniz. Bu süreci hiç yeni bir mesleki tecrübe üretmeden, ve bundan zarar etmeyerek yan gelip yatarak da geçirebilirsiniz, kariyer basamaklarını ikişer üçer tırmanarak da. Tercih sizin.

Yay ve Yükselen Yaylar

Önümüzdeki 1 yıl boyunca, yolculuklar, eğitim amaçlı olan eylemler, yükseköğrenim ve akademik çalışmalar, yabancılar, yabancı ortaklı işler, yeni insanlar ve kültürler keşfetme temalı aktiviteler, medya konulu gayretler konusunda hayat sizin için çok daha akıcı olacak. Bilge niteliğinde kişiler size el feneri vazifesi görebilir. Keşif ve gelişim zamanındasınız. Yayıncılık, reklam ve pazarlama içerikli işlerde de şansınız yaver gidecek. Aradığınız bilgiye, hayata bakış açınızı değiştirecek doğru kaynaklardan ulaşma şansınız olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Jüpiter’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte önümüzdeki bir yıl boyunca para kaynağı yaratmak ve diğer insanlardan destek almak, ortaklı işlere girişmek, konusu her zamankinden daha kolay olacak sizin için. Kredi ve ödemeler konulu kaygılarınızın yersiz olduğunu görebilirsiniz. Tamamen akıcı olmasa bile, dönem dönem bazı krizleri aşmak zorunda kalsanız da, yatırımsal amaçlı işlerde bir şekilde ibre sizden yana dönecektir. Çok ölçüsüz borçların altına girmeyin ancak borçlanarak varlığını artırmak açısından şanslı bir yılda olduğunuzu da unutmayın. Bu dönem spritüel konularda yol almak ve metafizik çalışmalara dahil olmak açısından da faydalı olabilir.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu yıl sizin için evlilik ve partnerlik konularını destekleyecek. Bekarlar için evlilik, iş kurmak isteyenler için ortaklık teklifleri gündeme gelebilir. Tecrübesiyle yol göstereceklerden destek isteyin. Size güç verecek kişiler devrede ve hazır olacaklar. Her şey sizin kontrolünüzde olmasa da son sözü söyleyecek olan kişiler haklarınızı gözetecekler. Bu yıl uzlaşmalar, el sıkışmalar, ortaklık imzaları ve nikah salonuna adım atmak için gayet güzel olacak. Evli olanlar, varsa evliliklerindeki pürüzleri giderme daha huzurlu bir ilişkiye yelken açma şansı elde edecekler.

Balık ve Yükselen Balıklar

Önümüzdeki bir yıllık süreçte, işler, güçler, iş arkadaşları, çalışma ortamı sizin için çok daha keyifli bir hal alacak. Sağlığınızı geliştirecek yeni bir yaşam düzenine ve yeni bir diyet programına da adım atabilirsiniz. Yeni iş kolları yaratacak, iş arkadaşlarınızla uyum içinde çalışacağınız, yoğun ancak huzurlu bir iş temposuna hazırlıklı olun. İyi ilişkiler ile pek çok çetrefilli işin altından kalkma fırsatınız olacak. Bu süreç yeme içme alışkanlıklarınız açısından size keyif veren ama bunun yanında fazlaca tüketilirse metabolizmanızı bozabilecek şeylerden kaçınmakta fayda var. İş ortamınızda ve de iş arkadaşlarınızda değişim yaşanabilir.

 

DR.Samiye Özbaş Soysal

 
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Numeroloji