10 Ekim 2022 Haftasına Dair Notlar

Güneş ve Venüs’ün Satürn ile üçgen açılarının etkili olacağı bir haftaya giriyoruz. BU ikisi gelecek hafta da Mars ile üçgen açıda olacak. Aslında bir büyük üçgen etkisi olacak önümüzdeki 10 gün boyunca. Bu sağlamlık, kalıcılık, uzun vadeli hedefler, planlar, düzenlemeler, kararlar açısından hem motive edecek hem de imkanlar çıkaracak karşımıza. Ancak bunun yanında hafta içinde Mars ve Neptün karesi, Merkür ve Jüpiter karşıt açısı da gündeme katkı sağlayacak.

Yani evet bazı hedefler her zamankinden çok daha realize edilebilir ve gerçekçi görünecek gözümüzde ancak yanılgı payı ve bilinçsizlik riski de söz konusu olacak. Çok fazla çaba sarf edilmesi gereken şeyler için kalıcı taahhütler verme eğiliminde olabiliriz. Üstelik de bu çaba bizi gerçek anlamda bir yere vardırmayacak olabilir. Somutlaşacak ya da havanda su dövme etkisi yaratacak şeylerin ayırımını yapmak kıymetli. Kanma, kandırılma, etki altında kalma, basiretin bağlanması, enerjinin boşa harcanması gibi şeyler risk yaratıyor bu hafta. Özellikle bir fırsatmış gibi kendiliğinden gelen şeylere çok daha dikkatlice bakmak gerekiyor. Neye evet dediğimize, hangi taahhüdün altına girdiğimize dikkat etmek şart.  Büyük vaatler, büyük laflar, büyük beklenti yaratacak söylemler süzgeçten geçmeli. Bir de tabi attığın taş ürküttüğün kuşa değecek mi diye de bakmak lazım bu hafta. Haftanın hem özel hem de iş hedefleri açısından  daha çok kalıcılık içeren uzun vadeli niyetler teması haftanın ikinci yarısında iyice şekillenebilir.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.