12 Aralık 2022 Haftasına Dair Notlar

  • Haftaya Güneş Satürn sekstili ile başlıyoruz. Salı-Çarşamba-Perşembe günlerinde ise Güneş Neptün karesi etkili olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri ayrıca Merkür Kiron karesi de aktif olacak.
  • Hafta sonunda ise Merkür Uranüs üçgeni etkisini gösterecek.

Genel olarak yanılgılara, yanlış anlama ve hatalı yargılara varma etkisi var haftanın ilk yarısında. Sonradan nasıl da inandım, güvendim, aldandım diyebileceğimiz şeyler konusunda efsunlanmış gibi objektiflikten ve mantıktan uzak yanılgılara düşebiliriz. Özellikle Salı-Perşembe arasına dikkat etmekte fayda var. Algımız buna yatkın olacak. Görünen ile bizim sandığımız arasında farklar olacak. Olumlu ya da olumsuz anlamda. Erkek figürleri ve otorite ile ilgili yanılgılar, hayal kırıklıkları, beklentilerin karşılanmaması v.b. durumlar yaşanabilir. Otorite ve irade zaafiyetleri de yaşanabilir. Fiziksel, güç, kararlılık, mücadele isteyen meselelerde enerjimiz düşebilir. Genel olarak bağışıklık da bu açıdan düşmüş olabilir. Bugünlerde iletişim problemleri, kırıcı ve yaralayıcı hataya ve yanılgıya vesile olabilecek konuşma ve kararlara da yatkın olacağız.

Önemli kararlar, görüşmeler, hayatınızda kalıcı ve uzun vadeli olmasını, istikrar vermesini istediğiniz adımlar, girişimler, anlaşmalar için Pazartesi gününü değerlendirebilirsiniz. Haftanın geri kalanı yanılgı, dağınıklık ve karmaşa açısından daha baskın. Hafta sonunda da fikir uçuşmaları ve gelgitler var. Yeni fikirler ortaya koymak için güzel, kalıcı kararlar ve istikrar için desteklemeyen bir haftasonu.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.