12 Eylül 2022 Haftası – Günlük

12 Eylül 2022 PAZARTESİ
Ay Koç burcunda. Genel olarak enerjik ve iş bitirici olacağımız nitelikte bir gün. Hızlı başlayan ilerleyen saatlerde ise önümüzü görmek adına bir miktar frene basacağımız bu sebeple de tablonun netleşeceği şekilde yaşanacak haftanın ilk günü. Akşam saatleri uzun vadeli planlar ve hedefler konuşulabilir. Akıl danışma, bilgi paylaşımları söz konusu olacak.

13 Eylül 2022 SALI
Ay saat 14:39 a kadar Koç burcunda ve 07:52 ile bu saat arasında açısız olacak. Gergin ve çatışmalı bir sabah bizi bekliyor. Günün ilk yarısında İnatlaşma, haklı çıkma ısrarı, genel olarak baskı ve ısrar eden tavırlar sebebiyle yaşanacak stres söz konusu olabilir. Öğleden sonra ve akşam saatleri ise çok daha yapıcı ve dengeleyici bir akış var.  Huzur, denge ve güven ihtiyacı artacağından bunlara yönelik göstereceğimiz çaba da kıymetli olacak. Akşam saatleri ikili ve sosyal ilişkiler, keyifli planlar, işbirliği ve uzlaşma imkanları açısından değerlendirilebilir.

14 Eylül 2022 ÇARŞAMBA
Ay Boğa burcunda olacak. İyi ilişkiler, anlaşma uzlaşma ortamları, yorucu olmayan işler, verim alacağımız çabalar, keyifli planlar için genel olarak güzel bir gün. Maddi konular, bu açıdan yapacağımız plan ve düzenlemeler, kaynak sağlama ve sağlamlaştırma çabaları gündeme gelebilir. Günün ikinci yarısı yeni deneyimlerin fırsatını getirebilir karşımıza. Bir konuda bir seçim yapmamız, tercihimizi belli etmemiz beklenebilir. Daha önce denemediğimizi yani aslında belki de bir miktar risk içereni göz ardı etmemek lazım.

15 Eylül 2022 PERŞEMBE
Gergin ve stresli bir gecenin ardından sabah saatleri itibariyle çok daha dengeli bir akış olacak.  Saat 15:58 e kadar önemli işler, görüşmeler, girişimler için şartları oluşturma şansımız var. Her durumda Merkür geri hareketi ve hafta sonunda etkili olacak Güneş Neptün karşıt açısı yanılma, dağılma, sonradan tekrar üzerinden geçme ihtimali verse de en azından uyum ve işbirliği yaratmak adına güzel etkiler var günün büyük kısmında. Güç birlikleri, kendini etkili bir şekilde ifade etme şansı, kararlı, istekli ve sağlamlık hissi veren tavırlar istediğimizi elde etme şansı verecektir. 15:58 sonrasında neredeyse gün bitimine kadar Ay açısız olacak.

16 Eylül 2022 CUMA
Ay İkizler burcunda olacak. Hareketli ve değişken şartlar içeren bir gün. Merak edip araştırmak, iletişim halinde olmak, zihinsel olarak aktif kalacağımız iş ve uğraşlara yönelmek için elverişli bir gün. Ancak her durumda sorgulayan, didişen, mücadele etmeye yatkın bir taraf da olacak. Sabah saatleri ve öğleden önce iletişim sayesinde, halledeceğimiz işler, bilgi alışverişleri, sorular, cevaplar ve bunların vereceği tatmin açısından elverişli. Ticari konularda da gelişmeler yaşanabilir. Venüs Mars karesinin etkilerini günün ikinci yarısında çok daha yoğun yaşayacağız. Güneş Neptün karşıt açısı da devrede olacak. Çatışma, karşı karşıya gelme, inatlaşma, ve bunlara bağlı yanlış anlamalar, karmaşa ve yanılgılar, dağınıklık ve belirsizlik durumları yaşanabilir.

17 Eylül 2022 CUMARTESİ
Ay İkizler burcunda olacak. Bugün için planladığınız işler, konuşmalar, görüşmeler açısından gün ortasını değerlendirebiliriz. Ancak günün geri kalanı dağınıklık, karmaşa, plansızlık ve motivasyon düşüklüğü ile geçebilir. Genel olarak mecbur kalmadıysak önemli işler ve başlangıçlar açısından çok uygun değil. Riskleri potansiyelinden fazla bir gün diyebiliriz. Beklentilerin karşılanmaması, bunlara bağlı yaşanabilecek dağılma ve isteksizlik, kararsızlık, dağınıklık, ne istediğiniz bilememe, bunu ifade etmekte zorlanma, yanlış anlama ve anlaşılmalar, yanıltıcı tesirlerin altında kalıp objektiflikten uzaklaşama ihtimali veren etkiler var.

18 Eylül 2022 PAZAR
Ay saat 10:59 a kadar İkizler burcunda ve sonrasında Yengeç burcunda olacak. Aile ile birlikte zaman geçireceğimiz, evimiz-yuvamız için çaba göstereceğimiz bir tatil günü olacak. Duygusal tepkiler, hassasiyetler, kararlar ön planda olacak. Özellikle günün ikinci yarısı ve akşam saatlerinde her türlü duygusal ifadeyi olduğundan büyük bir şekilde yansıtma eğiliminde olacağız. Fazlasıyla korumacı, sahiplenici tavırlar sebebiyle boğucu bir yaklaşım sergileyebiliriz. Abartılı olan her şeyden, büyük vaatlerde bulunan tavırlardan sakınmak lazım. Olanı olduğu gibi kabul etmek, görmek, göstermek yerine olduğundan fazlasını beklemek, sunmak bizi sonradan zora sokabilir. Küçülterek dinle, sadeleştirecek konuş, optimumu hedefle diyor gökyüzü.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.