13 Mart 2023 Haftasının Notları

Sert etkilerin ve karmaşa halinin hakim olacağı bir hafta. Tedbir noktalarını kaçırmamak gerekir. Acele ile verilmesi gereken kararlar, atılması gereken adımlar ve olayları net değerlendirememenin sıkıntısı hakim bu haftaya.  Yanılgı payı da yüksek yanılmış olmanın kaygısı da. Yanlış anlama ve anlaşılmaların, kafa karışıklıklarının, dalgınlık ve kaosun, önünü arkasını düşünmeden yapılan hamlelerin, objektiflikten uzaklaşma eğiliminin söz konusu olacağı günler bunlar. Bazı şeyleri geride bırakmanın, feda etmenin gerekliliği, kayıp korkusu ve bu çerçevede alınacak radikal kararlar açısından tetikleyici.

Olaylara farklı bir pencereden bakmak, henüz daha görünmeyen bir şeylere inanmak, netleşmemiş ve idealize edilen bir şeylerin hayalini kurmak adına önemli etkiler var. Ancak bunlar gerçekleşmesi gerçekten hiç mümkün olmayan hayaller mi yoksa tutunmanın bizi uçuracağı yüksek hedefler mi konusunda ayrımı iyi yapmak gerekiyor.

Tartışma ortamları, otorite ile savaş, inatlaşmalar, sabırsızlık ve tolerans eksikliğinden kaynaklanacak sorunlar söz konusu olabilir. Yanlış anlama ve anlaşılmalardan kaynaklanan iletişim sorunları ve sonrasında gelecek çatışmalar da yaşanabilir. Aceleye getirilmiş her konuşma, görüşmenin, kararın sonradan keşkeleri gelebilir.

Güçlü olma, haklı olma, kazançlı çıkma istek ve motivasyonu yüksek olacak. Bu durum riskleri görmeyi ve objektif kalabilmeyi zora sokacak. Hafta sonu önceki günlerin karmaşa ve telaşı geride kalacak. Toparlayıcı, netleştiren ve somut ve sağlamlık hissi veren gelişmeler söz konusu olacak. Hem işlerimiz ve ilişkilerimiz hem de kararlarımız açısından hafta sonu çok daha tabloyu net gösterecek. Yalpalayan ve düşe kalka ilerlemeye çalışan hallerin yerini gerekirse duran ve doğru  adımı atmak adına önüne bakmayı seçen yaklaşımlar alacak.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.