14 Kasım 2022 Haftası – Günlük

14 Kasım 2022 PAZARTESİ
Ay günün ilk yarısında Yengeç burcunda olacak. Bugün ailemizle ve evimizde veya bunlar adına yapacağımız şeyler ön planda olacak. Güvende olmak ve sevdiklerimizle alakalı işleri toparlamak ihtiyacında olacağız. Erken saatlerin gerginliğini üzerimizden bir miktar atacağız ve öğleden öncesini iyi ilişkiler, güzelleştiren görüşme ve planlar ile geçireceğiz. Haftanın önemli ve olayları akışında kolaylaştıran etkilerini bugünden almaya başlıyoruz. Fırsatları değerlendirmek adına güzel olabilir. Ancak bazen biz akışında ilerleyen her şeyi hayırlı olarak görmeye çok endeksli olduğumuzdan sorunların da kendiliğinden akmasına, büyümesine göz göre göre müsaade edebiliyoruz.
Karşımıza bizi hiç uğraştırmadan gelen her şeye fırsat gözüyle bakabiliriz. Ancak hemen balıklama atlamadan önce bir süzgeçten geçirmek fena olmaz.
Saat 15:47 sonrasında Ay Aslan burcuna geçecek. Akşam saatleri etki bırakmayı hedeflediğimiz konuşma ve görüşmeler, gelecek planları ve bunlara dair ortamlar için uygun olacak. Hedefler, geleceği şekillendirecek niyetler, belki de altından kalkılması kolay olmayan planlar dile gelebilir. Sırf düşüncede kalmasın somutlaştıracak girişimler de yapılsın zaten. Ya da en azından arkası önü doldurulabilen, somutlaşabilen ile diğerlerinin farkını anlamak önemli olacak diyelim.

15 Kasım 2022 SALI
Önemli gelişmelere, fayda sağlayacak konuşma, görüşme, girişim ve kararlara açık bir gün. Fırsatları değerlendirmek, karşımıza çıkan şeyleri fırsata dönüştürmek, iş, iş birlikleri ve gelişmelerden avantaj sağlamak adına değerlendirilebilir. Aşırı iyimser tavırların ve her şeyi hemen yakalamazsak kaçırılacak bir fırsat gibi görme eğiliminin zararı da söz konusu olabilir. Elimize geçen imkan için bir seçim yapmamız gerekebilir.

16 Kasım 2022 ÇARŞAMBA
Ay günün tamamında Aslan burcunda olacak. Günün büyük kısmında stresli olacağız ve üzerimizde baskı hissetmemize vesile olan durumlarla karşılaşacağız. İsteksizlik, gecikmelerden kaynaklanan gerginlik, sorumlulukların ve yapılması gerekenlerin vereceği şeyler erken saatlerde yorucu olacak.  Gün ortasında da aceleye getirilmiş işler, koşturmacalı bir tempo söz konusu olacak.  Günün en akıcı ve güzel zaman dilimi öğleden sonra ve akşam saatleri.  Geliştiren, öğreten, bakış açısını genişleten, keyif veren, fırsat yaratan planlar, işler ve görüşmeler için uygun bir akşam olacak.

17 Kasım 2022 PERŞEMBE
Ay Başak burcunda olacak. Parça parça pek çok işle, detayla, ayrıntı içeren şeyler uğraşacağımız, düzenleme, organizasyon gerektiren konulara zaman ayıracağımız bir gün. Gün boyunca verim hedefi ve planlı hareket etme durumu önemli olacak. Sağlık adına yapılacak şeylere, destek alış verişleri, temizlik, ortam, iş, durum düzenleme ve bir şeyleri daha işlevsel ve pratik hale getirme çabasına hizmet eden bir gün olacak.

Bu haftada haftayı tamamlamaya sağlığım el vermedi ne yazık ki… Umarım önümüzdeki haftadan itibaren tam gaz yola devam ederiz.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.