17 Nisan 2023 Haftası – Günlük

17 Nisan 2023 PAZARTESİ
Duygusal değişkenliklerin yaşanacağı bir sabaha uyanıyoruz. İnişli çıkışlı ruh halleri yorucu olabilir. Ancak bir şeyler olsun, hareketlilik artsın, değişik bir düzen olsun isteğimiz sebebiyle bunu tolere edeceğiz. Günün ikinci yarısı eğer odaklanma isteyen bir şeylerle uğraşıyorsak bizi yorabilir. Hatta hatalara ve yanılgılara bile açık olacağız. Ancak sanatsal konular, ilham yaratıcılık, hayal gücü üzerinden verim almayı istediğimiz işler için manevi açıdan doyum verecek uğraş ve aktiviteler için çok elverişli olacak. Akşam saatleri dahil.

18 Nisan 2023 SALI
Ay Koç burcunda ve kapanan fazda olacak.  Perşembe günü gerçekleşecek Güneş Tutulmasına giderken değişim rüzgarlarının ya da kriz içerikli durumların hız kazanacağı gelişmeler yaşanabilir. Günün ikinci yarısı iyi ilişkiler, sosyal ortamlar, güç katacak ve motivasyon artıracak iş birlikleri açısından fırsat verebilir. En azından bize keyif veren, çoğu zaman bencilce bulduğumuz için ötelemediğimiz aktivitelere zaman ayırmak, bireysel heveslerimize odaklanmak için uygun olabilir.

19 Nisan 2023 ÇARŞAMBA
Ay günün tamamında Koç burcunda. Hareketli, telaşlı, karmaşa dolu, gerginlikleri bol, stres dozunu yükselten gelişmelere gebe bir gün olacak. Sabah saatlerindeki aksaklıklar her zamankinden daha çok stres yaratacak. Zira acelemiz olacak. Beklemeye tolerans da düşük. Bir de muhalefet noktasında da her zamankinden daha büyük tepkiler verme eğiliminde olacağız. Akşam saatlerinde ise gün içinde yaşananların spotlarla karşımıza çıkması gibi bir durum söz konusu olacak. Ya gerginlik patlayıcı bir şekilde gözler önüne gelecek. Ya da her şeyi çok kontrollü ve sağduyu ile yönettiysek, sorunların üzerini örtmeden ilerlediysek  büyük bir rahatlama hali var.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.