19 Eylül 2022 Haftası -Günlük

19 Eylül 2022 PAZARTESİ
Ay Yengeç burcunda olacak. Sabah saatlerinde bir şeyleri toparlama gücü ele alıp potansiyelimizi ortaya koyma şansımız var. Ancak bunun yanında hafta sonundan bu yana etkili olan büyük düşünme ve büyük laflar etme, ölçüsüz vaatlerde bulunma, riskleri hesap etmeden kararlar alma etkisi bugün de var.  Bu sebeple aceleye getirilmiş, bizi düşünmeden adım atmaya teşvik edecek her türlü hamleden kaçınmak gerekiyor.  Günün ilk yarısında tecrübemiz olan konularda çalışmak, bildiğimizi uygulamak, alışkanlıklarımızı gözden geçirip işe yarayanlarını daha fazla ön plana çıkarmak adına güzel etkiler var. Öğleden sonra duygusal açıdan etki altında kalacağımız, kronik sorunlarımızla yüzleşeceğimiz, belki de üzerini örttüğümüz sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacağımız gelişmeler yaşanacak. Fiziksel zarar ve yaralanmalara da açık olacağız. Akşam saatleri hareketli, heyecan uyandıran, değişik deneyimler yaşama şansı veren nitelikte geçecek.

20 Eylül 2022 SALI
Ay gün sonuna kadar Yengeç burcunda olacak. Sabah saatlerinde akıcı ve olayları, gidişatı kabullenici bir ortam bulacağız. Esneyen, anlayan, anlayış gösteren haller iyi gelecek. Destek alışverişleri ve yardımlaşma adına değerlendirilebilir. Gün ortasında biraz zorlanacağız. Baskıcı tavırlar, sert ve esnemeyen yaklaşımlar, bir şeylerin olması ya da olmaması adına gösterilen inat, zor tipler ve zorlayıcı mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Sen görürsün madem öyle işte böyle diyen tavırlar can yakıcı olabilir. Canı yananın ne kadar minnoş bir karakter olsa da can yakabileceğini görebiliriz bu etkiler altında. Öğleden sonra bu etkileri geride bırakma ve daha uzlaşmacı bir tavır sergileme şansımız var. İkili ve sosyal ilişkiler açısından akşam saatleri çok daha destekleyici olacak.

21 Eylül 2022 ÇARŞAMBA
Genel olarak verim alıp potansiyelimizi ortaya koyacağımız nitelikte bir gün olacak.  Özellikle günün ilk yarısı önemli konuşma, görüşme, girişimler açısından fırsat sunabilir.  İletişim becerilerini kullanacağımız işler, bilgi alıp verme süreçleri, öğrenme, öğretme içerikli aktiviteler için güzel olabilir.

22 Eylül 2022 PERŞEMBE
Ay Aslan burcunda olacak. Sabah erken saatlerde az zamanda pek çok iş halledebiliriz. Özgüvenli, inisiyatif alan, hızlıca karar verip çözüm üreten tavırların faydasını göreceğiz. Girişimci, talepkâr, öne atılan haller bir adım önde olmaya yönelik kararlar söz konusu olacak. Günün en verimli saatlerini iyi değerlendirmek şart. Zira günün geri kalanında rüzgarın ne yönden eseceğini öngörmek kolay olmayacak. Şartlar değişecek. Tepki vermeden duramayacağımız durumlarla karşılaşacağız. Yol almak istediğimiz konularda durmak zorunda kalabiliriz. Kararlarımız, niyetimiz sorgulanabilir. Hiç beklemediğimiz tepkiler alabiliriz. Olayların gidişatı değişebilir. Esnek olmamız, geniş bakmamız gereken bir zaman diliminde olacağız. Özellikle gün ortası oldukça yorucu olacak. Motivasyonumuzu kaybetmeden gerçek olanı görmek, kabul etmek, yüzleşmek ve eğer şartları değiştirmek istiyorsak her zamankinden farklı bakmak iyi gelecek.

24 Eylül 2022 CUMARTESİ
Ay günün tamamında Başak burcunda olacak. Aceleye getirilmiş işlerin sorun yaratacağı, etraflıca hesaplanmamış detayların aksaklık sebebi olabileceği bir gün. İnce hesapların peşinde koşan, zamanla yarışan ve her şeyi dört dörtlük tamamlama isteğinde olan kişiler, hata yapma kaygısıyla hareket edenler bir miktar bocalayacak bugün. Yanılgı, hata, eksiklik v.b. tolerans gerektiren ancak bu lüksümüzün de olmadığı durumlar söz konusu olabilir. Günün ikinci yarısı ve akşam saatlerinde tepkisel yaklaşımlardan, fevri çıkışlardan ve sabırsızlıktan sakınmak şart.

25 Eylül 2022 PAZAR
Sabah saatlerinin dağınık ve karmaşa halini gün ortasına doğru toparlama şansımız olacak. Zamanı verimli değerlendirmek, işe yarar sonuçlar elde etmek, somut kazanımlar elde etmek için erken saatlerde motivasyon azaltan gelişmeler yaşanabilir. Öğlen saatlerinde etkili konuşma ve görüşmeler, güç katacak karar ve düzenlemeler için şartlar çok daha uygun olacak. Öğleden sonrasında da iletişim ihtiyacı, eğilimi ve bilgiye ulaşma açısından fırsatlar söz konusu olacak.  Saat 15:49 ile 19:42 arasında Ay açısız olacak ve sonrasında Terazi burcuna geçecek.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.