20 Şubat 2023 Haftası – Günlük

Balık burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile haftaya başlıyoruz.

Pazartesi günü ayrıca Venüs de Koç burcuna geçecek.

Merkür Uranüs karesi ve Mars üçgeni Salı ve Çarşamba günlerinde etkili olacak. Hızlı gelişmelere, aniden verilen kararlara, tepki çekecek olan açıklamalara, sert söylemlere, çatışmacı bir dile yapılan konuşmalara müsait bir haftaya giriyoruz.

20 Şubat 2023 PAZARTESİ
Saat 10:05 de Balık burcunda bir yeniay meydana gelecek. Yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik adına yeni adımların atılacağı, toplumsal anlamda şifaya hizmet eden gelişmeleri tetikleyecek bir yeniay bu. Bir süreliğine her konuda durma, akışı deneyimleme, ruhsal açıdan birilerine dokunma, kendimize de bu açıdan özen gösterme, huzur ve güven adına maddi ama özellikle de manevi açıdan ilerleme kaydetme şansı veren şeylere yöneleceğiz. Bir de bu yeniay hızlıca gündem değiştiren bazı gelişmelerin de söz konusu olacağınız işaret ediyor.

21 Şubat 2023 SALI
Sabah saatleri hareketli ve hız beklentisi ile geçecek. Tepkisellik ve hırçınlık potansiyeli de artmış olacak. Tolerans gösterilmeyen konularda gereksiz çatışmalara, pasif agresif yaklaşımlara maruz kalabiliriz. Acele ve telaş ile olan her şeyin zararına da yatkın olacağız. Akşam saatlerinde de bir çeşit dağınıklık ve karmaşa hali söz konusu olacak.  Duygusal açıdan tatmin edecek şeylerle uğraşmak, maneviyata hizmet eden aktivitelere ya da yaratıcı şeyler ortaya koymaya vesile olacak şeylere yönelmek iyi gelecek.

22 Şubat 2023 ÇARŞAMBA
Düşünülmemiş, hesaplanmamış adım ve kararlara çok da uygun olmayan bir gün. Her şeye hız kazandırma telaşında olacağız. Zaten hesap kitap yaptığınız şeyler adına karar mekanizmalarını özgüvenle çalıştırmak için değerlendirilebilir. Ama aklımıza eseni icraata dökmek, sırf hareket olsun diye bir şeyler yapmak için fazlasıyla riskli denilebilir.

23 Şubat 2023 PERŞEMBE
Bugün, önceki bir iki gün içinde yaşanan hadiselerin, yapılan konuşmaların bir vesile ile tekrar gündeme geleceği, hızlı gelişmelerin, cesaret içeren-katan kararların, konuların ön plana çıkacağı nitelikte bir gün. Özellikle günün ilk yarısı pek çok açıdan tetikleyici nitelikte. Bunun yanında sert ve köşeli konuşmalar, dinlemeden anlamadan yapılan şeyler, şartları zorlayarak alınan kararlar, sonradan pişmanlık verecek nitelikteki adım, karar ve tepkiler de söz konusu olabilir günün neredeyse tamamında.

24 Şubat 2023 CUMA
Gergin bir sabaha uyanıyoruz. Gecenin stresi ve sabah olan ve olmayan şeylerin baskısı yorucu olacak. Öğlene doğru daha çok rahatlama ve aynı zamanda da bunu tercih etme hali var. Denge ve huzur ihtiyacı, şartlarımızı garanti altına alma isteği, maddesel konulardaki beklentilerin netliği dikkat çekecek.

25 Şubat 2023 CUMARTESİ
Günün genelinde dengede kalmak ve bildik, tanıdık, güvende olan ortamlarda, kişilerle ve tercihlerle yaşamak isteyeceğiz. Ancak bu arada günün getirdiklerinde biz tercih etmesek de farklı şeylerle uğraşma ve değişkenler sebebiyle planın dışına çıkma eğiliminde olacağız. Sürpriz gelişmeler beklenmedik durumlar yaşanabilir.

26 Şubat 2023 PAZAR
Sabah saatleri nispeten dengeleyici ama ilerleyen saatlerde özellikle gün ortasında akmayan, aksayan şeyler yoğunlukta olacak. Hem motivasyon düşüklüğü hem de kısıtlanmalar sebebiyle yaşanabilecek huzursuzluklar söz konusu olacak. Öğleden sonra az zamanda çok iş halletme, ilerlemeyen şeyler için gerekli noktalarda tıkanıklıkları açma eğiliminde olacağız. İnatlaşmalara müsait etkiler var günün genelinde. Akşam saatlerinde esneklik artacak ve her konuya aklımızı kullanarak, pratikleştirerek, doğu iletişim yöntemlerini kullanarak çözüm üretme eğiliminde olacağız.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.