24 Ekim 2022 Haftasına Dair Notlar

25 Ekim 2022 de Akrep burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Önemli, köklü değişimlerin habercisi, bu açıdan tohum atan ve yön değişimi yaratan bir tutulma bu. Detaylar için az sonra diyeceğim 😊

Çarşamba- Perşembe günleri iletişim konusu çok sivri, sert ve çatışma eğilimini yaratacak nitelikte akacak. Radikal kararlar, cesur söylemler, harekete geçiren sözler, konuşmalar ve düşünceler açısından dinamik günler olacak. Alınmış kararları bekletmeye, bir konuşmayı geciktirmeye tahammülümüz olmayacak.  Ilımlı bir ifade tarzı göremeyeceğiz etrafımızda. Baskıcı, fikir, düşünce özgürlüğünüz bastıran, yönlendirici, ısrar eden, manipülatif söylemlere, çatışmalara, atışmalara şahit olabiliriz.

Bu hafta Cuma günü, Temmuz ayından bu yana Koç burcunda geri hareketinde olan Jüpiter Balık burcun geri dönecek. Retro süreci Kasım ayı sonunda tamamlanacak ve 20 Aralık 2022 ye kadar Balık burcunda seyrine devam edecek.  Bu dönemde 2022 ilk yarısında yaşanan aksaklıkları tekrar bir gözden geçirmek, büyüyen problemlere ne kadar çözüm ürettiğimize bakmak, belki bazı konularda sadeleşmek, o dönemde değerlendirilemeyen fırsatlara da bir kez daha bu gözle bakmak gerekecek.

Cumartesi günü Merkür 17 Kasım’a kadar kalacağı Akrep burcuna geçecek. Sezgisel algı, şüpheci düşünceler, sessizce yapılan planlar, hedef odaklı hareket etmeyi sağlayacak, hırs yapacağımız kararlar, iletişimde de sert ve vurucu ifadeler açısından yoğun bir dönem olacak.

Mars geri hareketi başlıyor. (27 ekim itibariyle durakta) İkizler burcunda olacak bu geri hareket hem bireysel hayatlarımızda hem de ülkemiz açısından oldukça önemli. Bu konuda da ayrıca yorumlarımız detaylı olarak sizlerle paylaşacağım.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.