25 Temmuz 2022 Haftası – Günlük

Youtube kanalımdan haftanın yorumlarını izlemek isterseniz diye bağlantıyı şuraya bırakayım. Abone olursanız yeni tüm yayınlardan haberdar olabilirsiniz. Yazılı yorumlar için de sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz. 

25 Temmuz 2022 PAZARTESİ
Sabah saatlerinde sorumluluk sahibi ve sınırları bilen tavırlar fayda sağlayacak. Aksi takdirde dağılma ve sorunların çözümsüz bir noktaya varması, yanlış anlama ve anlaşılmalar bunlara dayalı iletişim problemleri ve aksaklıklar yaşanabilir. Akşam saatlerinde Ay Yengeç burcunda ve duygusal hassasiyetler artmış olacak. Gün içinde etkili olacak Venüs Jüpiter karesi her açıdan kontrollü, ölçülü olmanın önemini işaret ediyor. Finansal konularda tedbirsiz davranma ve riskleri görememe, sınırları bilemeden harcama ya da iyimserliğin dozunu kaçıran şekilde hareket etme riski var. Bunun yanında çok kalabalık, bol gürültülü, samimiyetlerin rahatsız edici olabileceği ortamlardan uzak durmakta fayda olacaktır.

26 Temmuz 2022 SALI
Ay Yengeç burcunda olacak. Günün tamamında duygusal tepkiler ve hassasiyetler yoğun olacak. Kolaya kaçan tavırlar ve işleri yorulmadan halletme ihtiyacı baskın olacak. Haftanın iletişim açısından gerginleştiren etkilerini zaten hafta sonundan itibaren yaşamaya başladık. Bugün de sert ve kırıcı ifadeler, tehditkar konuşmalar, savaş açan, haklı olduğunu ispatlamaya çalışan yaklaşımlar söz konusu olabilir.  Uzlaşma adına şartlar uygun olmayacak ne yazık ki ☹.  Çatışma ortamına çanak tutan tipler olacak etrafta. Haklıyken haksız konuma düşmemek için oyuna gelmemek, konuşmalarda agresif tavırlardan kaçınmak önemli olacak.

27 Temmuz 2022 ÇARŞAMBA
Ay yine gün boyunca Yengeç burcunda olacak. Ay Mars KAD ve Uranüs ile yapacağı açılarla bu içinde bulunduğumuz günlerin ana gündem maddelerini tetikleyecek. Deneyimlerin ve alışkanlıklara her zamankinden daha farklı bir gözle bakmanın faydasını göreceğiz bu etkiler altındayken. Akşam saatlerinde Ay Neptün üçgeni etkili olacak. Yeniay öncesinde akşamı ruhsal ve manevi açıdan tatmin verecek şeylerle, duygusal paylaşımlarla, ilham ve yaratıcılık gerektiren işlerle, sezgilerin aktif olarak kullanılacağı uğraşlarla geçirmek güzel olabilir. Gece geç saatlerde duygusal gerginlik ve patlamalar söz konusu olacak. Rahatlatıcı bir uyku adına sağlanacak ortam ve gece geç saatlere kadar uzayan planlar yerine günü tadında noktalamak iyi olabilir.

28 Temmuz 2022 PERŞEMBE
Ay Aslan burcunda olacak ve akşam saat 20:54 de bir yeniay meydana gelecek. Sert rüzgarların esmesi ve beklenmedik kararların alınması, tepkisel ya da tepki çekecek olan şeylerin ilan edilmesi söz konusu olabilir. Yönetimi, organizasyonları, sağlık ve hizmet sektörünü, ilgilendirecek gelişmeler söz konusu olabilir. TC haritası göz önünde bulundurulduğunda bu konuların hedefinde ya da sonucunda bütçe ile ilgili konuların tetikleneceği söylenebilir.  

29 Temmuz 2022 CUMA
Ay günün tamamında Aslan burcunda olacak. Otorite ile ya da otorite adına bir mücadele halinde olacağımız haftanın gergin günlerinden biri. Özellikle günün ikinci yarısı ve akşam saatleri. Bugünlerin gerginleştiren olayları, uzlaşmayı zorlaştıran gelişmeleri adına riskli bir gün. Hesap edilmemiş durumlar, plansız ve nerden geleceği belli olmayan testler, stres malzemeleri gündeme gelebilir. Tepkisel, agresif kişiler gerginlik malzemeleri yaratabilir.

30 Temmuz 2022 CUMARTESİ
Ay akşam saatlerine kadar Aslan burcunda ve 07:29 sonrasında açısız olacak. Engeller, gecikmeler, sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi gerektiren işler, destek alamadığımız, anlaşılmadığımızı düşüneceğimiz, tek başına pek çok şeyin altından kalkmak zorunda kaldığımız bu sebeple de motivasyonumuzun azaldığı bir şekilde yaşanabilecek durumlar söz konusu olabilir. Merkür Satürn karşıt açısı da devrede. Karşımızda derdimizi, isteğimizi anlatmak adına anlayış yerine kapı duvar bulabiliriz. Aradığımız bilgiye ulaşmakta, istediğimiz cevabı almakta, konuşmak ve anlaşmak istediğimiz kişilerle bir araya gelmekte zorlanabiliriz.

31 Temmuz 2022 PAZAR
Ay Başak burcunda olacak. Oldukça hareketli ve gündemi yoğun bir gün olacak. Yeni deneyimlere ve her zaman olana yeni bir yolla ulaşma deneyimine açık olmak gereken bir gün. Başka türlü düşün ve değişik bir yoldan yürü diyen şartlara kulak vermek belki de uzun süredir devam eden, kronikleşmiş ya da kronikleşme eğiliminde olan problemler için çıkış yolu bulmamızı sağlayabilir. İkili ve sosyal ilişkiler açısından hep sorun teşkil eden bir şeyler çözüm adına bir kez daha gündeme gelebilir bu hafta sonunda.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

 

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.