29 Ocak 2024 Haftası- Günlük

29 Ocak 2024 PAZARTESİ
Haftanın en hareketli günlerinden biri. Harekete geçiren, düzen sağlama ya da yeni bir düzen kurma adına yapılacak işler, alınacak aksiyonlar, motivasyon sağlayan ve belki de beklettiğimiz hareketi tetikleme etkisi veren bir gün ile haftaya başlıyoruz. Karar Mekanizmaları da hızlı ve net çalışıyor. Tetikleyici ve başlatma vuruşu nitelikli durumlar yaşayabiliriz. Günün ilk yarısı ve öğlen saatleri, cesaret katan, manevra kabiliyeti sağlayan konuşma ve görüşmeler olaylara hız kazandıracak. Duran ve kolaylıkla vazgeçen değil de ipleri eline alıp yön belirleyenler kazançlı çıkacak. Çok yüksek ve her şeye yetecek gibi bir motivasyon dağılma ve neye odaklanacağını bilememe, her şeyi aynı anda ve aynı heyecanla isteme, hiçbir şeye tam olarak odaklanamayıp hedefe kitlenememe eğilimi verebilir. Konsantrasyon şart 😊

30 Ocak 2024 SALI
Sabah erken saatler karmaşa, dağınıklık, belirsizlik ve netleşmemiş konuların huzursuzluğu ile geçebilir. Ancak öğlen saatleri itibariyle tablo değişecek. Mutlaka verim alma, işe yarama, plan yapma, organize olma, bir fark yaratma, renk katma, düzen verme, fayda sağlama ihtiyacı duymadan sadece ve sadece keyifli zaman geçirme ve bir arada olmanın gücünün hissetme eğiliminde olacağız.

31 Ocak 2024 ÇARŞAMBA
Dengede kalmaya, iyi ilişkiler kurmaya, uzlaşma ve iş birliğine ihtiyaç duyacağımız nitelikte bir gün. Günün ilk yarısında bu açıdan daha şanslı olacağız. Akşam saatlerinde kırıcı ve motivasyon düşüren durumlar, en azından bizde buna vesile olan gelişmeler yaşanabilir. Enerjimizi düşüren, bizi baskılayan, her zaman verdiği desteği vermeyen kişiler bir şeye olan inancımızı eksiltebilir. Eski bir konu can sıkıcı bir sebepten tekrar gündeme gelebilir. “Hayır” demenin  zorlaştığı ancak “evet” lerin de pek hayra dokunmadığı durumların ortasında kalabiliriz.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

 

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.