29 Ocak 2024 Haftasına Dair Notlar

29 Ocak 2024 Haftasına Dair Notlar

Hareketli ve motivasyonu yüksek bir şekilde başlıyoruz haftaya. Enerjimiz yüksek olacak. Değişik bir şeyler yapmak, hızlıca karar vermek, aksiyon almak, değişimi tetikleyecek adımlar atmak, kalıplardan ve tıkanmış olan durumlardan çıkışın bir yolunu bulmak isteyeceğiz. Özellikle haftanın ilk yarısı bu açıdan daha çok potansiyel barındırıyor. Ne olursa olsun, nereye çıkarsa çıksın, neye vesile olursa olsun diyen, tamamen kontrolsüz, önünü arkasını düşünmeden, riskleri görmezden gelerek, yürüyelim de yalpalasak da olur diyen yaklaşımlardan kaçınmak şart. İpleri koparan, freni patlayan bir kontrolsüz hareket eğilimi de var havada. Beklenmedik durumlar, gelişmeler, hızlıca çözüm üretilmesi gereken şaşırtıcı olaylar önümüze çıkabilir. Hızlıca değerlendirilmesi gereken, kaçırmak istemeyeceğimiz fırsatlar ya da bu görünümde olup bizi harekete geçiren, otokontrolü kaybetme riski veren durumlar yaşanabilir. Görünümde mi böyle yoka gerçekten mi ayrımını yapabilmek çok önemli.

Perşembe ve Cuma günlerinde de iletişimde rahat bir akış, yapıcı bir dil ve anlayışı kolaylaştıran yaklaşımlar dikkat çekecek.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

 

Dr. Samiye Özbaş Soysal

 

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

 

 

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.