31 Ekim 2022 Haftası – Günlük

31 Ekim 2022 PAZARTESİ
Ay akşam saatlerine kadar Oğlak burcunda olacak. Sabah saatleri ve gün ortasında bir şeylerin hırsını yapma, zor bir iş için bir karar alma, mücadele isteyen bir konuda hedef belirleme eğilimi olacak. Ne yapacağımıza bir türlü karar veremediğimiz bir konuda ipleri ele alam, gücü toplama ihtimali de olabilir. Zor kişiler, zor işler, altından kalkmanın uğraştırıcı olacağı hedefler gözümüzü korkutabilir. Canımızı yakan ancak bizi güçlendiren gerçeklerle yüzleşmek ve bu yüzleşme eşliğinde varacağımız noktadaki kararlılık dip toplamda iyi gelecek.
Akşam saatlerinde olumlu bakmak, olumlu düşünmeye vesile olacak haberler almak, cazip gelecek pozitif ihtimaller, teklifler, konuşmalar söz konusu olacak.
Saat 18:14 ile 18:42 arasında Ay açısız olacak ve sonrasında Kova burcuna geçecek. Akşam saatlerinde ciddi ve uzlaşma, karar alma gerektiren konular adına önemli konuşma ve görüşmeler için çok elverişli olmayabilir. Ama fikir alışverişleri, bilgi edinme amacıyla yapacağımız aktiviteler, ortak bir dil kullanmayı becerebildiğimiz kişilerle yaratacağımız sosyal ortamlar için elverişli olabilir.

1 Kasım 2022 SALI
Ay Kova burcunda olacak. Sabah saatlerinde hem fikir olamadığımız, ortak hareket edemediğimiz, önceliklerimize rağbet etmeyen, bize göre olmayan herkesle karşı karşıya gelme eğiliminde olacağız. Gün ortasında da ilişkileri yönetmek ve sosyal alanlarda dengede kalmak kolay olmayacak. Gereksiz krizler, eleme, dışarda bırakma, dahil edememe halleri sorun yaratacak.  Gereksiz samimiyeler ya da tam tersi arzu ettiğimiz samimiyeti yaratamama durumu gerginlik vesilesi olacak. Akşam saatlerinde de birden ortaya çıkan durumlar, aniden patlak veren ve hazırlıklı olmadığımız durumların ihtimali var. Yorucu bir gün. Hem ilişkiler açısından hem de içinde bulunduğumuz durumu yönetme konusunda. Zira gördüğüne kafasını çeviren, doğru bulmadığına eyvallah diyen modda olmayacağız.

2 Kasım 2022 ÇARŞAMBA
Ağır ilerleyen olaylar gün ortası itibariyle hız kazanacak. Geciktirdiğimiz kararları almak ve harekete geçip ilerleme kaydetmek isteyeceğiz.  Cesaret göstereceğimiz, girişimci olacağımız, inisiyatif alıp aksiyona geçeceğimiz konular gündeme gelebilir. Bazı durumlarda da olaylar kendiliğinden hızlanacak ama bu hız bize iyi gelmeyebilir. Çabucak çözüm üretildi ve bizi heyecanlandırdı dediğimiz her şey lehimize olmayabilir. Yani sorun yaratacak şeyler de freni patlamış kamyon gibi kontrolden çıkabilir. Saat 14:07 ile 21:46 arasında Ay açısız ve sonrasında da Balık burcunda olacak. 

3 Kasım 2022 PERŞEMBE
Ay günün tamamında Balık burcunda olacak. Gün boyunca Ay’ın açıları destekleyici nitelikte olacak. Sabah saatlerinde akıcı bir iletişim, kendimizi her zamankinden daha açık ve samimi biçimde ifade etme şansı bulabilir. Eğer birileri, kendini ve asıl düşünce ve niyetini gizlemek istiyorsa bu açıdan da dışarıya yansıyan samimiyet inandırıcı ve güven nitelikte olacaktır. Günün tamamında hassasiyetlerimiz her zamankinden daha yoğun şekilde ifade edilecek. Anlayış görmek, anlaşılmak ve desteklenmek isteyeceğiz. Haftanın önemli transitlerini ve belli başlı risklerini göz önünde bulundurmayı ihmal etmezsek destekleyici bir gün diyebiliriz. Akşam saatlerinde de iyi ilişkiler, samimiyet, destekleşme, keyif veren planlar, sanat içerikli aktiviteler için ideal bir ortam bulabiliriz.

RAHATSIZLIĞIM SEBEBİYLE YORUMLARIMA BİR SÜRE ARA VERMEK ZORUNDA KALIYORUM. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.