31 Ekim 2022 Haftasına Dair Notlar

Venüs ve Güneş’in GAD kavuşumunun etkili olacağı bir hafta. Bu hafta sonu itibariyle Venüs Uranüs ile karşıt açıda olacak bir sonraki hafta da Satürn ile kare açıya ilerleyecek. Sonraki hafta Güneş ve Merkür de Satürn Uranüs kare açısını tetikleyecek.

Bu haftanın en önemli gündem maddelerini oluşturan tema eskiye dönüş, eskinin bir vesile ile karşımıza bir kez daha çıkması, daha önce yarım kalmış şeylerin tekrar gündeme gelmesi v.b. şeyler olacak. Venüs ile alakalı konular en başta dikkat çekecek. İlişkiler, sanat ve para ile bağlantılı konularda çetrefilli hikayelerin ortasında bulabiliriz kendimizi.

İlişkilerde eski aşkların gündem olması, ilişkinin içinde üzeri kapatılmış bir meselenin tekrar sorun çıkarması, aşılan sorunlar vesilesi ile bir sonraki aşamaya geçebilme, aşılamayan sorunlar sebebiyle son noktaya gelişler söz konusu olabilir.  Karşımıza çıkan yeni ve eski arasında bir tercih yapmamız gerekebilir. Yeni ile karşımıza çıkıveren eski arasında bir tercih yapmamız gerekebilir.

Genel olarak iki şey arasında bir tercih yapma ihtimali var bu hafta. Daha önce biriktirdiğimiz bir tecrübeyi tekrar kullanıma açma ya da geliştirmeye karar verme eğilimi de söz konusu olabilir.

Hafta sonunda ani gelişen ya da zaten var olup patlak veren durumlar yaşanabilir. Dengenin bozulması ihtimali artacak. Asi-isyankar tavırlar, tepkisellik, krizli durumlar, inceldiği yerden kopsun dedirten yaklaşımlar söz konusu olabilir. Sıkışmış hissettiğimiz ortamdan, kişiden, durumdan bir an evvel koparcasına gitme eğiliminde olacağız. Hafta sonuna girerken finansal konularda dalgalanma yaşanabilir. Hiç beklenmedik durumları yönetmek zorunda kalabiliriz. Soru bilmediğimiz yerden gelecek. Ya da öngöremediğimiz sorunlar bir tetiklenme ile patlak verecek diyebiliriz.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.