Jüpiter -Spica – Ay Düğümleri

Jüpiter- Spica-Ay Düğümleri

Jüpiter Ay düğümleri ile destek açıda, Satürn ile karşılıklı ağırlama ve altmışlık açı ile temas halinde ve Spica ile kavuşumda…
Bu hafta bu etkileri giderek artan şekilde hissettik.

Her üçünü de daha çok olumlu etkiler olarak bir arada değerlendirebiliriz…

JÜPİTER SPİCA bir arada değerlendirildiğinde populerlik, sosyal bir başarı, zenginlik, mütevazi bir geçmişten gelen büyük başarılar, ün, bilimde ve inançlara dair konularda gelen başarılar, sanatsal konularda artan eğilim ile bağlantılı olarak düşünülebilir.

JÜPİTER AY DÜĞÜMLERİ arasındaki destek içerikli temas ise;
Hem maddi, ham manevi hem de zihinsel anlamda bir gelişim imkanı verebilir.
İyimser bakış açısı eşliğinde öğrenmeye, kendimizi geliştirmeye, her açıdan derinlik sağlayıp genişlemeye dair imkanları değerlendirme şansı söz konusu olabilir.
Felsefi bakış açısı sağlayacak deneyimler yaşama ya da eski yaşanmışlıkların manasını daha rahat görebilme hali yaşanabilir.
Finansal açıdan gelişim sağlayacak girişimlerin de gündeme gelmesi mümkün bu etkiler altında iken.
Kişinin kendisini tanımasına ve kendine ait değerler oluşturmasına vesile olacak eğitimler, rehberler ve yaşam deneyimleri karşısına çıkar. (Örneğin astroloji eğitimi v.b. Buyrun beklerim 😊)
Alınan kararlar, girişilen niyetler aryan faydayı da beraberinde getirir.

Eğitim, bilgi paylaşımları, yayıncılık, rehberlik, akademik çalışmalar v.b. konularda başarı vaat eden bir etki sunabilir. Bu başarı HEM BİLGİYİ SUNAN HEM DE BİLGİYİ ALAN AÇISINDAN DAHA FAZLA KENDİNİ GÖSTERME VE YARATICILIĞI DAHA FAZLA İFADE EDİP, ETKİ BIRAKMA, ETKİYİ VE GÜCÜ ARTIRMA, KAPASİTEYİ GELİŞTİRİP PAYE KAZANMA ŞANSI VEREBİLİR.
İçsel ve dışsal yolculuklardan gelecek fayda ise oldukça kıymetli olabilir. İçsel yolculuk bir inanç, mistik bir araç ya da bilgi içeren bir rehberlik eşliğinde yaşanabilir.

Bu etkilerin en yoğun yaşandığı günlerden birindeyiz. 
Önümüzdeki hafta boyunca da bu etkiler devam edecek. Üstelik de bu güzel etkiler bir başka iyicil “Venüs” de katkı sağlayacak.
Değerlendirebilmemizi gönülden dilerim…

Sevgilerimle

Dr.Samiye Özbaş Soysal

10.9.2017

 

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiç bir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.