12 Haziran 2023 Haftası – Günlük

12 Haziran 2023 PAZARTESİ
Haftanın ilk gününe biraz hızlı başlıyoruz. Güzel, akıcı ve iş bitirici yaklaşımlar sayesinde hız kazandıran nitelikte bir gün diyebiliriz. Cesaret, girişimcilik, harekete geçme ve aksiyon alma istek ve motivasyonu yüksek olacak. Canlandıran, heyecanlandıran, ivme artıran, tetikleyen meseleler gündemde olacak.

13 Haziran 2023 SALI
Dinamik ve hareketli bir gün daha. Akşam saatlerine kadar pek çok iş halletme, zor olanların üstesinden gelme, bir şeylere girişme, hakkımızı arama, mücadele edilmesi gereken konulara cesaret etme eğilimi veren bir gündeyiz. Günün ikinci yarısı ve akşam saatlerinde şartları fazla zorlama, bir şeyler olsun ya da tam tersine olmasın da direnme, açılmayacak belki de sabitlenmiş kapıları açmaya çalışma eğilimi var. Gereksiz inatlaşma ve çatışmalardan uzak durmakta fayda var. Geç saatlerde her şey çok daha sakinleştirici olacak. Huzur, güven ve denge ihtiyacı artacak. Doğal olarak da bunlara emek sarf etmeye başlayacağız.

14 Haziran 2023 ÇARŞAMBA
Sabah erken saatler fırsatlar yaratmak, çoğaltmak, gelişim imkanlarını değerlendirmek, finansal kararlar almak, uzun vadeli olmasını beklediğimiz girişimlere odaklanmak, kalıcılık içeren planlar yapmak için tetikleyici olabilir. Gün ortası bir miktar stresli ve akşam saatleri de biraz gergin geçme eğiliminde. Özellikle akşam ve ilerleyen saatlerde sabırlar tükenebilir. Sert ve tepkisel davranma eğiliminde olacağız. İnatlaşma ve uzlaşmaz tavırlar sebebiyle yaşanabilecek sorunlar da olabilir. Aceleye getirilmiş her şeyin zarar vereceği, gereksiz ve çok da fazla düşünülmeden verilen tepkilerin de sonradan pişmanlık bırakacağı durumlarda kalabiliriz. Otokontrol ve dengede kalmak adına gösterilecek çaba kıymetli olacak.

15 Haziran 2023 PERŞEMBE
Plan değişiklikleri, beklenmedik gelişmeler, çözülmesi gereken değişken problemler, adapte olunması gereken gündem maddeleri ile güne başlıyoruz. Her ne kadar öncelikler ve gündem oldukça değişken olsa da aslında günü kurtaran değil de kalıcı ve realiteye uygun, somut sonucu garanti olan çözümler üretmek gerekecek. Aradığımız cevaba, soru işaretlerini giderecek dataya, anlayış görmeye, kararımızı anlatmaya, net ve kararlı bir iletişim tarzı kullansak bile bununla kabul görmeye uygun şartlar bulamayabiliriz. Bugün aklımız daha çok tedbir noktalarına, olumsuzluklara, kaygı verici olan konulara takılacak. Tabi ki olmasın diye söylüyorum 😊 Akşam saatlerinde çok daha akıştayız.

16 Haziran 2023 CUMA
Hem fiziksel açıdan hem de iletişim trafiği açısından hareketli ve dinamik bir gün olacak. Daha doğrusu ihtiyaç bu olacak. Ancak bunun yanında istediklerimizi yapmamama, zamanı doğru yönetememe, engel ve gecikmelere takılma v.b. şeyler söz konusu olabilir. Yani temel ihtiyaçlarımızı karşılamak için çok çaba sarf etmemiz gerekecek. Yetersiz hissettiren, anlaşılmadığımızı düşündüren, motivasyon düşüren şeyler yaşanabilir. Özellikle günün ikinci yarısı bu açıdan yorucu olacak. Akşam ve ilerleyen saatler ise çok daha keyifli, neşe katan aktiviteler, oyunlar, eğlenceli planlar, sosyalleşme ve iletişim ihtiyacını karşılayacak mekan ve kişiler daha yakınımızda olacak.

17 Haziran 2023 CUMARTESİ
İyi iletişim ile ilişkileri yoluna sokma şansı veren bir gün. Onarıcı, telafi eden, kolaylaştıran konuşma ve görüşmeler, esneklik katan, uzlaşmacı ifadeler sayesinde günü verimli hale getirme şansımız artacak. Ayın kapanma fazı göz önünde bulundurulduğunda taze başlangıçlardan ziyade bir şeyi tatlıya bağlama, negatif bir hadiseye son verme, ilerlemeye engel olan bakış açılarını değiştirme, düşüncede ve iletişimde esneklik sağlayacak nitelikte kalıpları kırma adına değerlendirilebilir.

18 Haziran 2023 PAZAR
Dağınıklık ve karmaşa ile başlayan gün öğleden sonra itibariyle toparlanma şansı verecek. Günün ikinci yarısında evimizle, ailemiz ve sevdiklerimizle alakalı konular önceliğimiz olacak. Sabah saatlerinde yanılgı ve belirsizliklerin riski sorunlara ve aksaklıklara vesile olabilir. 

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.