17 Ekim 2022 Haftasına Dair Notlar

  • Güneş ve Venüs’ün Satürn ile üçgen, Plüton ile kare açılarının etkili olacağı bir haftaya giriyoruz. Yapıcı, yapılandırıcı, sağlamlaştıran, kalıcı hale getirmeye yönelik niyetler, bunların olabilmesi adına gerekirse bir şeyleri yıkmaya belki de yeniden inşa etmeye dair kararlar, gelişmeler söz konusu olacak hafta genelinde. Hem işlerimiz hem de ilişkilerimiz açısından uzun vadeli hedeflerin, taahhütlerin gündeme geleceği, gerçeklikle yüzleşmek durumunda kalacağımız, düzenlemelerin yapılacağı bir hafta. Bunlar gerçekten bir şeyleri tamir etmeye yönelik de olabilir bir şeylerin olmadığına, yürümediğine kanaat getirip bitirme kararları vermekte.
  • Haftanın ikinci yarısında Venüs yanık konumda olacak. Cumartesi günü Güneş ile 29 dereceden tam bir kavuşum gerçekleşecek. Bu da Venüs ile ilgili konularda riskli durumlara çok yatkın olacağımızı işaret ediyor.
  • 25 Ekim Salı günü Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasının öncesinde Ay kapanırken kendimizi bile bile zor bir durumun ortasına sokma riskimiz var. Bir bitiş hikayesi can yakabilir. Ya da sen görürsün içerikli, içerlemeli, yüksek doz alınganlık içeren bir hesaplaşma meselesi ile karşı karşıya kalabiliriz.
  • Perşembe günü itibariyle Satürn haziran ayından bu yana devam eden geri hareketini sonlandırmak adına durakta olacak. 26 Ekim de de duraktan çıkacak ve düz hareketine başlayacak. Yaz aylarında bu yana yaşanan ve bir takım düzenleme ve disipline olmayı, sorumluluk almayı gerektiren meselelerde eğer gerekeni yapmışsak şimdi her şey bir şekilde yoluna girmeye başlayacak. Ama tabi yeni konular ve gündem maddeleri masaya gelecek bir sonraki hafta başlayacak Mars geri hareketi ile birlikte ☹

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.