20 Mart 2023 Haftasına Dair Notlar

Salı günü saat 20:22 de Koç burcunda bir yeniay meydana gelecek. Hızlı başlangıçlar, hareketi ve hızı tetikleyecek her türlü gelişme, cesaret gerektiren girişimler, aksiyon ve motivasyon katan durumlar tetiklenecek bu yeniay ile. Her ay olan yeniaylardan çok daha fazla dürtüsellik verecek.

Haftanın diğer önemli gökyüzü etkileri de şu şekilde:

Pazartesi günü Venüs KAD kavuşumu etkili olacak. Salı günü gerçekleşecek Yeniay öncesinde Güneş Plüton 29 dereceden bir sekstil açı yapacaklar.  Bir sayfanın kapanması ve yepyeni bir sayfanın açılması adına bir şeyleri geride bırakmaya, köklü değişiklikler yapmaya karar verme hali var hafta başında. Güç ve mücadele ve ayını zamanda da büyük fedakarlıklar gereken adımlar adına kararlılık söz konusu olacak.

Perşembe günü Plüton Oğlak burcuna geçecek. Büyük olay. Satürn ve Jüpiter’in birlikte Kova burcuna geçişi ile birlikte bu zamanları işaret etmiştim Aralık 2020 de. İlgili yazımı okumak isteyenler için linki buraya bırakıyorum: http://astrokarmik.com/jupiter-saturn-kova-burcunda-buyuk-bulusma/

Cumartesi günü Mars Yengeç burcuna geçecek. Uzun ve yorucu Mars İkizler sürecinin yavaş yavaş sonuna geldik.  Hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülkemizi ilgilendiren konularda önemli ama şu an henüz tam olarak anlayamadığımız gelişmelere gebe bir dönem olacak Mars Yengeç süreci. Özellikle uzun Mars İkizler döneminde perde arkasında başlayan planlar bu dönemde daha da karanlıklara çekilerek ağırlık kazanacak ve daha da yoğunlaşacak. Güvenlik ile alakalı konular gündeme gelebilir.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.