3 Temmuz 2023 Haftasına Dair Notlar

Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile haftaya başlıyoruz. Sabah saatleri fırsatları gerçeğe dönüştürmek, imkanları çoğaltmak, uzun vadeli adımlar ve girişimler adına hareket etmek, hedef ve yol haritaları adına konuşmak, gayret etmek için elverişli olabilir. Daha önce çıktığımız yolda geldiğimiz aşama ile yüzleşebiliriz. Revizyonlar ve hasat konusu gündeme gelebilir. Haftanın ilk günü akşam saatleri iletişimde gerginlik, aynı dilden konuşmakta ve hem fikir olmakta zorlanma, aklımızdan ve gönlümüzden geçenle dilimizden dökülenin çakışması gibi şeyler yaşanabilir.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde ise bu konu daha da önemli olacak. İletişim kazaları, can yakıcı ifadeler sebebiyle yaşanabilecek sorunlar, kırıcı konuşmalar ve telafisi zaman alacak anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Devamında akşam saatleri ve Cuma günü çözümcül yaklaşımlar, alternatif olan fikirler, iş bitirici ve daha önce denenmemiş yol ve yöntemler, bakış açımızı değiştirecek, geliştirecek aydınlanma sağlayacak bilgiler ve buna hizmet edecek ortamlar iyi gelebilir. Yaratıcı fikirler, özgün ve yaratıcı olan işler gündeme gelebilir.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.