8 Mayıs 2023 Haftasına Dair Notlar

Bir haftalık bir sağlık molasından sonra tekrar merhaba. Güneş Uranüs kavuşumu ile başlıyoruz haftaya. Beklenmedik gelişmeler, beklenen ancak ne zaman patlak vereceği bilinmeyen gerginlikler, stres ve tepki dozunu artıran durumlar, isyan ettiren ve rüzgarın yönünü değiştirmesine vesile olan durumlar yaşanabilir. Dengemizi bozmaya müsait şartlar oluşacak. Buna rağmen dengesini ve çizgisini bozmayanlar ise çok daha kazançlı çıkacak. Haftanın ilk 3 günü etkisini gösterecek ve Salı akşam saatlerinde kesinleşecek bu açı. Pazartesi günü daha riskli görünüyor. Çarşamba günün ilk yarısında bu etkileri artık yavaş yavaş geride bırakmış olacağız.

Haftanın geri kalanında iletişim konusu yapıcı ve ilişkiler de istikrar ve güven veren nitelikte ilerleyecek. Cuma günü özellikle günün ilk yarısında eğer istemişsek aklı selim hareket etme bu çerçevede anlaşma, uzlaşma, kendimizi ifade etme şansı bulacağız.  Cuma ve Cumartesi günlerinde kalıcı ilişkiler, saygı sınırlarında hareket etme şansı veren ortamlar, iş ve el birlikleri, kalıcı ve uzuna vadeli olabilecek anlaşma ve taahhütler için elverişli olacak. Pazar günü değişim sinyali veren bir gün. Eğer istemişsek hoşnut olmadığımız her şeyi, düzeni, yaşam şartlarını, böyle gelmiş böyle gider dedirten konuları değiştirme şansımız olacak. Kişi iradesinin önemli olacağını işaret eden bir gün olacak.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Tüm yazı ve yorumlarıma ulaşmak için
http://astrokarmik.com/yorumlar/

Astrolojik danışmanlık talepleriniz için
http://astrokarmik.com/danismanlik-hizmetleri/

Astroloji Eğitimi Almak için
http://astrokarmik.com/astroloji-egitimi/

Spotify de takip etmek için
https://open.spotify.com/show/3eCkFqH

Apple podcast için
https://podcasts.apple.com/us/podcast

İnstagram 
https://www.instagram.com/astrofm_fel… https://www.instagram.com/astrokarmik/

Twitter
https://twitter.com/astrokarmik

Facebook
https://www.facebook.com/astrokarmik

© Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiçbir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.