Astrolojide Ay Düğümleri

ASTROLOJİDE AY DÜĞÜMLERİ

RUHUMUZUN KARMİK GEÇMİŞİ VE GELECEĞİ

“Bu hayata ne için geldik? Yaşam amacımız ne? Geçmiş yaşamlarımızdan bu yaşamımıza neler taşıdık?…” Son dönemlerde çeşitli yöntemlerle bu ve benzer soruların cevaplarını arıyoruz. . İşte Dr. Samiye Özbaş Soysal tarafından kaleme alınan “ASTROLOJİDE AY DÜĞÜMLERİ” kitabı, bu sorulara astroloji penceresinden bakmanıza ve sorularınıza yanıt bulmanıza yardımcı oluyor.
Bir astroloji haritasının en önemli unsurlarından olan Kuzey ve Güney Ay Düğümleri, geçmiş hayatlarımızla bugünkü hayatımız arasında köprü kurmamıza, nereden gelip nereye gitmekte olduğumuzu anlamamıza ve bu sayede doğru yolu bulmamıza rehberlik eden çok önemli göstergelerdir.
Dr. Samiye Özbaş Soysal, “ASTROLOJİDE AY DÜĞÜMLERİ” isimli kitabında, bu göstergeler sayesinde kendi ruhsal yol haritanızın ipuçlarını vermekle kalmayıp, reenkarnasyon ve karma kavramlarına da farklı bir açıdan bakma fırsatını sunuyor.
“Ruhumuzun Karmik Geçmişi ve Geleceği: Atrolojide Ay Düğümleri” kitabı ile kendinizi astrolojinin rehberliğinde keşfetmeye hazır olun!

“Astrolojide Ay Düğümleri”  isimli kitabıma tüm Remzi kitabevlerinden ya da 02163867396 numaralı telefondan sipariş vererek ya da

http://urun.n11.com/kaynak-kitaplar/astrolojide-ay-dugumleri-P188452271 web sitesinden ulaşabilirsiniz.